0
تومان
0
تومان

بهترین کتاب های موفقیت در کسب و کار و ثروت

بهترین کتاب های موفقیت در کسب و کار و ثروت

آنچه در این مقاله می‌خوانید

()

در این مقاله به معرفی بهترین کتاب های موفقیت در کسب و کار و ثروت آفرینی پرداخته ایم. اگر تشنه موفقیت هستید ولی نمی توانید شرایط درآمد و کسب و کار خود را تغییر محسوس دهید، این مقاله مناسب شماست. در این مبحث، بهترین کتاب های دنیا برای موفقیت را معرفی کرده ایم و می توانید شرح مختصری از محتوای هر کتاب را در همین صفحه بخوانید.

اگر تشنه موفقیت در کسب و کار و ثروت آفرینی هستید، ولی نمی‌ توانید موقعیت فعلی را تغییر دهید؛ در این حالت چالش پیش روی شما تغییر درونی خواهد بود.

مطالعه این کتاب ها می تواند تاثیر چشمگیری در پیدا کردن مسیر موفقیت و ثروت در کسب و کار ایجاد کند. این کتاب ها مناسب تمام کسانی هستند که می خواهند درآمد خود را افزایش دهند و به ویژه برای کسانی که در لحظات سخت زندگی در جاده ناامیدی، خستگی و خشم در حرکت می باشند.

با تمرکز روی خودتان و جایگزینی باورها و اعتقادات جدید می توانید موانع فکری که در اعماق وجودتان ریشه کرده ببینید و از دست آنها خلاص شوید. بندهای اسارت که همان افکار نادرست هستند را پاره کرده و به سوی موفقیت با حداکثر سرعت پیشروی کنید.

بهترین کتاب های موفقیت در کسب و کار و ثروت

برای موفقیت در بازار کار، نیاز به روحیه ای جنگجو با ساز و برگ جنگی دارید؛ قوی ترین سلاح شما برای پیشروی در بازار کار و ثروت آفرینی در کسب و کار، کسب دانش و آگاهی است. بهترین کتاب های موفقیت در جهان مهمترین ابزار افزایش آگاهی و خرد محسوب می شوند که می توانند همراه ما در مسیر موفقیت باشند.


جالب است بخوانید:

(پرفروش ترین کتاب های انگیزشی دنیا)

پیشنهاد می‌کنیم اگر به خواندن کتاب های انگیزشی علاقه دارید، از مطالعه پرفروش ترین کتاب های انگیزشی دنیا در همین سایت لذت ببرید.


بهترین کتاب های موفقیت در کسب و کار و ثروت

مزایای مطالعه کتاب های موفقیت و ثروت

با افزایش سطح مطالعه در طی سالهای اخیر و علاقمندی مردم جهان برای مطالعه کتاب های موفقیت، روز به روز بر تعداد این کتاب ها افزوده می شود. بسیاری از افراد موفق، جایگاه فعلی خود را مدیون کتاب های موفقیتی می دانند که پیش تر به مطالعه آنها پرداخته اند. از مزیت های مطالعه این کتاب ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کتاب های موفقیت در کسب و کار به راهکارهایی برای پیشرفت در مشاغل مختلف و زندگی روزمره اشاره دارند و از نظر انگیزشی تاثیر بسیار زیادی روی ذهن مخاطبان خود می گذارند. این دو ملاک اساسی (راهکارهای پیشنهادی و ایجاد انگیزه)، باعث می شوند برای شروع کسب و کار جدید یا رونق کسب و کار فعلی شور و هیجان داشته باشید.
 • از مزیت های مطالعه کتاب های موفقیت ایجاد شور و شوق رسیدن به موفقیت است. به همین دلیل روز به روز افراد بیشتری به مطالعه کتاب های انگیزشی و موفقیت می پردازند. این افراد با پیدا کردن الگوی مناسب، به سرعت موفقیت های خود را چندین برابر کرده و مشتاق یادگیری و مطالعه بیشتر منابع غنی می شوند.
 • مزایای مطالعه کتاب های موفقیت و ثروت، ایجاد بینش و دیدگاه های جدیدی است که افراد موفق را به ثروت و موفقیت رسانده است. داشتن الگوهای فکری مناسب از طریق مطالعه این کتاب ها، به اصلاح افکار محدود کننده که عامل اصلی فقر و درآمد پایین است، کمک می کند.
 • اگر بهترین کتاب های موفقیت در جهان را بخوانید دید شما به مرور نسبت به موقعیت و شرایط فعلی تغییر کرده و قادر خواهید بود قدرت های درونی خود را کشف کرده و به کار بگیرید.

بنابراین پیشنهاد می دهیم اگر مشتاق موفقیت و ثروت آفرینی هستید، مطالعه بهترین کتاب های موفقیت در کسب و کار را در برنامه روتین روزانه خود بگذارید.

بهترین کتاب های موفقیت در کسب و کار و ثروت

معرفی بهترین کتاب های موفقیت در جهان

در این بخش از مقاله به معرفی بهترین کتاب های موفقیت در جهان برای موفقیت در کسب و کار و ثروت آفرینی پرداخته ایم. لیست این کتاب ها شامل موارد زیر است:

 1. کتاب انسان در جستجوی معنا
 2. کتاب بخواهید تا به شما داده شود
 3. کتاب موفقیت و راز ثروت
 4. کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز
 5. کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد
 6. کتاب محدودیت صفر
 7. کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد
 8. کتاب قدرت حال اثر اکهارت تال
 9. کتاب قورباغه ات را قورت بده اثر برایان تریسی
 10. کتاب حکایت دولت و فرزانگی

1- معرفی کتاب انسان در جستجوی معنا- کتاب موفقیت

مطالعه این کتاب پیش نیاز مطالعه کتاب های موفقیت و ثروت محسوب می شود، زیرا به شما کمک می کند تا آمادگی لازم برای تغییرات درونی را کسب کنید. دکتر فرانکل نویسنده این کتاب، چکیده ای از تجربیات و تفکر خود را در کتاب “انسان در جستجوی معنا” بیان کرده است:

 • اگر بخواهیم خلاصه این کتاب را شرح دهیم، باید بگوییم محتوای آن اشاره به روزهای تلخ و تاریک زندگی دارد که ممکن است برای هر انسانی رخ دهد و آنچه را که باعث نجات آدم از چنین شرایطی می شود را توضیح می دهد.
 • در این کتاب می خوانید ایمان به زیبایی رویاهایتان، معنای بزرگی است که در جستجوی آن هستید و این معنا در وجود هر انسانی تعریف شده است. این کتاب پنج ستاره که از دل برآمده، بسیار به دل مخاطبان خود نشسته و از بهترین کتاب های موفقیت در جهان به شمار می رود.
 • اگر برای تغییر زندگی خود با مقاومت های درونی روبرو هستید، پیشنهاد می دهیم برای رسیدن به نقطه آمادگی و حرکت به سوی موفقیت در کسب و کار و زندگی، این کتاب را مطالعه کنید. افرادی که این کتاب را خوانده اند بر این باورند که شاهکار دکتر فرانکل را باید بارها خواند و از نکات ظریف آن در زندگی و کسب و کار بهره برد.

2- کتاب “بخواهید تا به شما داده شود” – کتاب موفقیت

کتابی با عنوان بخواهید تا به شما داده شود، از بهترین کتاب ها برای موفقیت است که در دنیا سروصدای زیادی به پا کرد و نظر علاقه مندان به کتاب های موفقیت در کسب و کار و ثروت را به خود جلب کرده است.

این کتاب یک اثر ناب و بی نظیر در زمینه موفقیت و قانون جذب است که هرکسی در طول زندگی خود لازم است این کتاب را بخواند. کتاب “بخواهید تا به شما داده شود” اثر استر و جری هیکس است که با همکاری هم این کتاب را نوشته اند و به شخصی به نام آبراهام اشاره می کنند که آموزه هایی در زمینه قانون جذب برای انسان ها دارد.

استر و جری یک زوج هستند که در زمینه قانون جذب فعالیت می کنند و به دلیل تجارب بسیاری که دارند توانسته اند ظرف مدتی کوتاه، بهترین کتاب های قانون جذب و بهترین کتاب های موفقیت را منتشر کنند.

خلاصه کتاب بخواهید تا به شما داده شود

 • این کتاب از بهترین کتاب های دنیا برای موفقیت است و حاوی 22 نکته کارآمد برای رسیدن به خواسته های مادی و معنوی انسان ها می باشد.
 • نویسنده های این کتاب پاسخ بسیاری از سوالاتی که در مورد قانون جذب وجود دارد، در کتاب بخواهید تا به شما داده شود، شرح داده اند. این کتاب بهترین منبع برای مطالعه کسانی است که دوست دارند از قانون جذب برای موفقیت در کسب و کار و ثروت آفرینی بهره ببرند.
 • در این کتاب، تاثیر احساسات و ارتعاش حاصل از تفکرات، کاملا مورد بررسی قرار داده شده تا مراحل جذب خواسته ها را به دقت به تصویر بکشد.
 • با مطالعه کتاب “بخواهید تا به شما داده شود”، می توان در هر زمینه ای جمله کسب و کار و ثروت آفرینی به موفقیت های فوق العاده ای رسید.

3- معرفی کتاب موفقیت و راز ثروت – کتاب موفقیت

سومین کتاب شگفت انگیز که در لیست بهترین کتاب های موفقیت در کسب و کار و ثروت قرار گرفته است، کتاب پرفروش موفقیت و راز ثروت اثر ماندگار جو ویتالی است.

جو ویتالی نیز از نویسنده های بزرگ و مطرح در قانون جذب و راز رسیدن به ثروت محسوب می شود که در مورد موفقیت در کسب و کار نوشته هایی غنی دارد. این کتاب از جمله کتاب های ارزشمند موفقیت در کسب و کار به شمار می رود که هر کارآفرین و مدیر برای رونق کسب و کار به مطالعه آن نیاز دارد.

خلاصه‌ای از کتاب راز ثروت

 • کتاب راز ثروت اشاره به این موضوع دارد که برخی افراد تصور می‌ کنند که راز ثروتمند شدن، کار کردن بسیار زیاد و تلاش فراوان است؛ غافل از اینکه هیچ کس با کار و تلاش طاقت فرسا، به ثروت نمی رسد.
 • ملاک لازم برای ثروتمند شدن، داشتن افکار ثروت آفرین و اعمال هوشمندانه است. یکی از رازهای ثروتمند شدن، داشتن توانایی بخشش است. بخشش به معنی هدیه دادن چیزهایی در حد توان به کسانی است که نیازمند کمک هستند. دل کندن از چیزهای کوچک درهای ثروت را به روی افراد می گشاید، زیرا در درون خود به فراوانی و ورود ثروت بی نهایت در زندگی معتقد شده و به همان راحتی که می بخشند، ثروت به دست خواهند آورد. باور فراوانی، سخاوت و بخشندگی را به دنبال دارد.
 • اگر می خواهید ثروت به سوی شما سرازیر شود، یاد بگیرید که سفت و سخت به دارایی های کوچک نچسبیده و قدرت رها کردن و بدست آوردن را در خود پرورش دهید.
 • از مخرب ترین افکار که در مقابل جذب ثروت قرار دارند، تفکرات منفی در مورد بخشش است. کسانی که دوست دارند به موفقیت و ثروت رسیده و زندگی مرفه را تجربه کنند، لازم است بدانند برای بخشش نیاز نیست ثروت بسیار زیادی داشته باشند.
 • اگر چیزهایی کوچکی که داریم، به دیگران هدیه دهیم، درهای ثروت به روی ما باز خواهد شد و موفقیت و ثروت بیشتری به سمت ما سرازیر می شود. در کتاب راز ثروت مثال های جالبی را می خوانید تا با مفهوم موفقیت در کسب و کار و زندگی آشنایی بیشتری پیدا کنید.

4- معرفی کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز – کتاب موفقیت

نویسنده کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز آنتونی رابینز مشهور است که به عنوان اسطوره موفقیت و پیشرفت در عصر جدید شناخته می شود. علت شهرت او رسیدن به موفقیت فوق العاده در زمانی بسیار کوتاه با استفاده از تکنیک های ذهنی است.

این کتاب در لیست بهترین کتاب های دنیا برای موفقیت قرار دارد که تاکنون در ایران بیش از 30 مرتبه توسط انتشارات نسل نواندیش به چاپ انبوه رسیده است.

خلاصه کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز

 • کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز، یک برنامه ریزی دقیق و تمرین هایی جالب برای 20 روز متوالی است که مخاطبان با عمل کردن به این برنامه می توانند تغییری اساسی در جهت موفقیت در کسب و کار و ثروت آفرینی بردارند.
 • این کتاب شامل موضوعاتی نظیر هدف گذاری، نحوه جا به جا کردن اهرم رنج و لذت، نیروهای کنترل کننده و … است که همزمان به ارائه تمرین های لازم برای ایجاد تغییرات و مهارت های لازم ارائه شده است.
 • تغییرات لازم برای موفقیت در کسب و کار و ثروت آفرینی از طریق تکنیک های شرطی سازی، باور سازی و … ایجاد می شود.

5- معرفی کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد – کتاب موفقیت

کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد، از بهترین کتاب های موفقیت در جهان شناخته می شود که به تغییراتی اشاره می کند که به مرور در کسب و کار و زندگی رخ می دهد.

 • کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرده، به ما می گوید که لازم است همیشه به این تغییرات توجه داشته و قبل از اینکه شرایط بر ضد ما تغییر کرده و به نابودی کسب و کار و موقعیت های مختلف زندگی منجر شود، زیرسازهای لازم و اقدامات مورد نیاز برای تغییر را ایجاد کنیم.
 • محتوای این کتاب به صورت داستان گونه به سادگی شرح داده شده و برای تمام گروه های سنی از نوجوانان تا بزرگسالان قابل فهم است.
 • این کتاب حاوی اطلاعات و نکات بسیار آموزنده است که در قالب داستان شرح داده شده و آنقدر راحت در ذهن جای می گیرد که بعد از یک بار مطالعه هرگز محتوای آن را فراموش نخواهید کرد.
 • نویسنده کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرده است، اسپنسر جانسون است که با روش های منحصر به فرد، نحوه مواجه شدن با تغییرات در کسب و کار و زندگی را به تصویر می کشد.

خلاصه کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد

 • در این کتاب داستان دو موش را می خوانید که با هم دوست هستند و انبار پینر دارند. اما رویه هر یک از موش ها متفاوت بوده و یکی از آنها به تغییرات بی توجهی نشان داده و مطابق عادت به مصرف پنیرهای انبار می پردازد.
 • اما موش دوم، به تغییرات شرایط توجه دارد و تصمیم می گیرد قبل از اینکه پنیر تمام شود، شرایط زندگی و کسب و کار خود را بهتر کند. بنابراین برای پیدا کردن انبارهای دیگر از پنیر اقدام می کند، این موش همیشه بندهای کفشش را به هم گره زده و دور گردنش می اندازد تا در هر لحظه آماده حرکت و تغییر باشد.
 • در این کتاب به زیبایی توضیح داده شده است که لازم است قبل از اینکه شرایط زندگی و کسب و کار به هم ریخته و باعث غافلگیری شود، بستر لازم برای تغییر را فراهم کرده تا با آرامش بیشتری به زندگی ادامه داده و دلهره و تشویش را از خود دور کنیم.

6- معرفی کتاب محدودیت صفر – کتاب موفقیت

در میان بهترین کتاب های موفقیت در کسب و کار و ثروت، کتاب محدودیت صفر ماورای حد انتظار نوشته شده و یک کتاب کامل و فوق العاده برای کسانی است که به دنبال بهترین کتاب ها برای موفقیت هستند.

نویسنده کتاب محدودیت صفر، جو ویتالی از نویسندگان به نام و مشهوری است که در فیلم راز نیز ایفای نقش کرده است. ویتالی، کتاب های متعددی نوشته که همگی به شهرت و محبوبیت در میان مخاطبان رسیده اند. کتاب محدودیت صفر با همکاری دکتر ایهالیا کالاهولن نوشته شده و در صدر کتاب های موفقیت قرار گرفته است.

خلاصه کتاب محدودیت صفر

 • موضوع این کتاب برملا کردن رازهایی در مورد ساکنان هوایی و سنت ای قدیم است.
 • در این کتاب می خوانید که چگونه خاطرات و مسائل زندگی در ضمیر ناخودآگاه تاثیر ماندگار می گذارد و به همین دلیل تکرار مداوم تاثیر این وقایع در موقعیت های مختلف زندگی زمینه تکرار مشکلات تکراری را فراهم می کند. با پاک کردن این خاطرات می توان ضمیر ناخودآگاه را پاکسازی کرد.
 • الوهیت درون هر انسانی، بهترین راهنمای او برای رسیدن به بهترین راه زندگی است. با شیوه می توان از بازپخش مشکلات تکراری جلوگیری کرد!
 • کتاب تکمیل کننده “محدودیت صفر”، “کتاب حضور در صفر” است که توصیه می شود این دو کتاب را به عنوان مکمل هم، مطالعه کنید.

7- معرفی کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد- کتاب موفقیت

جالب است بدانید، خداوند در قرآن به قلم و آنچه می نویسد قسم یاد کرده است. ممکن است این قسم به معنای تاکیدی باشد که اساتید موفقیت برای نوشتن اهداف و آرزوها بر آن تاکید دارند.

نویسنده کتاب “بنویس تا اتفاق بیفتد” هنریت کلاوسر آمریکایی است که نوشتن آرزوها و اهداف را یک اصل طلایی می داند. این کتاب از بهتر این کتاب های موفقیت در جهان است که کمتر کسی ممکن است نام آن را نشنیده باشد.

خلاصه کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد

 • در کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد می خوانید که نوشتن اهداف، نشان دهنده این است که دقیقا چه چیزی را میخواهید و قرار است به چه سمت و سویی حرکت کنید.، رسیدن به آنها نیز راحت تر خواهد بود.
 • اینکه دقیقا بدانید چه می خواهید و آن را مکتوب کنید، دست نوشته شما ملموس بوده و راه رسیدن به هدف را برایتان روشن خواهد کرد. این امر باعث می شود بر روی خواسته خود متمرکز شده و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنید. در مسیر حرکت به یاد خواهید آورد که هر اقدامی که انجام می دهید آیا شما را به خواسته نهایی نزدیک می کند یا از آن دور می شوید؟
 • با این شیوه قدرت جذب به طور چشمگیری افزایش یافته و شاهد وقایع و رخدادهایی خواهید بود که شما در رسیدن به هدف یاری می کند.
 • کلاوسر در کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد عنوان می‌کند، افراد معروف رویاهای خود را نوشته‌اند و شاید سال‌ها بعد که به آن‌ها دست یافتند، به قدرت نوشتن پی برده‌اند.

8- کتاب قدرت حال اثر اکهارت تال- کتاب موفقیت

یکی از تاثیرگذارترین کتاب های دنیا برای رسیدن، کتاب قدرت حال، نوشته اکهارت تال است که با مطالعه خط به خط آن انرژی بی نهایت را حس می کنید. این کتاب خوانندگان خود را در سراسر جهان مجذوب و شیفته ساخته و با مطالعه آن یاد خواهید گرفت که چگونه گذشته و آینده را رها کنید و در زمان حال به سر ببرید.

زمان حال، ارزشمندترین دارایی است که می توان از آن لذت برد، آینده توهمی بیش نیست و مرور افراطی گذشته می تواند مانند وزنه ای دست و پا گیر جلوی پیشرفت افراد را بگیرد. کتاب “قدرت حال” حاوی نکات جالبی است که خوانندگانش را مشتاق مطالعه بیش از یک بار این کتاب می کند.

خلاصه‌ کتاب قدرت حال

تاکید کتاب قدرت حال، بر زمان حال و اثری است که لحظه حال بر زندگی دارد. نویسنده در کتاب قدرت حال، مثال هایی میزند که نشان دهنده تمام ناتوانی های ذهن یک است است که می تواند موجب بازماندن از مسیر پیشرفت و موفقیت شود.

این ناتوانی ها، به دلیل مرور خاطرات گذشته و ترس از آینده است، بهترین شیوه برای خلاص شدن از این مشکلات، حضور در لحظه حال است. بنابراین بودن در لحظه حال، انسان را به منبع نامحدود متصل می کند که قدرتی فوق العاده و آرامشی عمیق به همراه دارد.

9- کتاب قورباغه ات را قورت بده اثر برایان تریسی- کتاب موفقیت

این کتاب سالهاست که در لیست بهترین کتاب های موفقیت قرار دارد و در زمینه موفقیت در کسب و کار، ثروت آفرینی و زندگی شخصی کاربرد دارد. نام خاص این کتاب که نوشته برایان تریسی است، به خوبی در ذهن حک می شود و گویای هدف اصلی این کتاب است.

تاکید اصلی کتاب قورباغه ات را قورت بده بر انجام کارهای مهم و ضروری است که از انجام دادن آن به دلایل مختلف طفره می رویم.

خلاصه‌ای از کتاب قورباغه‌ات را قورت بده

برایان تریسی در کتاب قورباغه ات را قورت بده به این نکته اشاره می کند که در بین کارهای روزمره، کاری را برای انجام دادن انتخاب کنید که انجام دادن آن برایتان سخت است و از انجام آن سر باز میزنند.

این نوع کارها موجب درگیر شدن ذهن می شوند و بار سنگینی را بر دوش ما می گذارند. بعد از انجام دادن سریع آنها به آرامش ذهنی خواهید رسید و می توانید به خوبی برای انجام بقیه کارها، بهتر عمل کنید و ذهنی آزاد و آرام داشته باشید.

10- کتاب حکایت دولت و فرزانگی – کتاب موفقیت

همان طور که از نام این کتاب مشخص است، کتابی در قالب حکایت های تامل برانگیز است که اشاره به تکنیک های ثروت آفرینی و موفقیت دارد. با مطالعه کتاب حکایت دولت و فرزانگی، تصویری روشن از راه زندگی و انگیزه موفقیت با دانش و آگاهی برای رسیدن به ثروت برای شما تداعی خواهد شد.

حکایت دولت فرزانگی داستان یک جوان 32 ساله است که از شغل فعلی خود خسته شده و بیزاری از وضعیت موجود باعث شده به دنبال راهی برای افزایش درآمد باشد. اما در این مسیر با مشکلات متعددی روبرو می شود بنابراین نزد عموی ثروتمندش می رود و از او درخواست پول می کند. اما عمویش از دادن پول به او خودداری کرده و به جای کمک نقدی او را به شهری دور افتاده و نزد یک باغبان سالمند به نام “آنی” می فرستد.

در ادامه‌ی داستان، جوان داستان دولت و فرزانگی، با پیرمردی باهوش و میلیونر آشنا می‌ شود. پیرمرد درس ها و نکات مهمی را به جوان می آموزد تا بتواند با ذهنیت افراد موفق و میلیونر آشنا شود.

حکایت های موجود در داستان شامل تجربیات این جوان است که شامل حكايت به حبس افتادن جوان، حكايت آموزش ايمان، حكايت آموزش تمركز بر هدف، حکایت ارزش تصویر از خود و حكايت كشف نفوذ كلام و … است.

در واقع نویسنده با شیوه ای جالب و حکایت گونه ای، نکات مختلف روانشناسی و ثروت را به زبان ساده و تاثیر‌گذار شرح می دهد.

خلاصه ای از نکات مهم حکایت دولت و فرزانگی

مارک فیشر در کتاب حکایت دولت و فرزانگی شرح می دهد که برای موفقیت و ثروتمند شدن لازم است هدف و آرزوها را بشناسیم و بعد از آن از فرصتهای ایجاد شده برای رسیدن به هدف استفاده کنیم.

از مواردی که این کتاب موفقیت برای ثروتمند شدن به آن اشاره می‌ کند؛ هدف‌ گذاری صحیح و دقیق است. پیرمرد در حکایت‌های خود به مرد جوان میگوید که برای موفقیت و کسب ثروت نباید تنها بر سخت‌ کوشی و کار زیاد اکتفا کرد؛ بلکه لازم است با افکار افراد موفق و ثروتمند آشنا باشد.

نکته‌ی دیگر این است‌ که، هرگز از خواستن و تلاش برای پیشرفت و موفقیت نترسیم و نویسنده در این کتاب می گوید که بیشتر مردم می‌ ترسند چیزی بخواهند و وقتی عاقبت چیزی می‌ خواهند به اندازه کافی برای رسیدن به آن مداومت نمی ورزند که این خطاست.

راهکار موفقیت در کسب و کار و ثروت آفرینی چیست؟

مطالعه بهترین کتاب های موفقیت در کسب و کار و ثروت می تواند نیرو محرکه و انگیزه لازم برای پیشرفت را در افراد مختلف جامعه به ویژه کارآفرینان و مدیران ایجاد کند. علاوه بر این بهترین کتاب ها برای موفقیت حاوی نکات آموزنده و کاربردی برای رسیدن به اهداف و موفقیت در کسب و کار هستند.

اما در عمل می توان گفت این کتاب ها صرفا برای ایجاد تلنگر در شیوه کسب و کار و زندگی به کار می روند و نمی توان از آنها به عنوان کتاب هایی آموزشی و تخصصی برای افزایش درآمد و موفقیت در کسب و کار و رسیدن استفاده کرد.

برای موفقیت در کسب و کار نیاز به همراهی آگاه در این مسیر خواهید داشت که راهنما و پاسخگوی سوالات شما و انگیزه بخش موثر برای طی کردن مسیر رشد و ثروت آفرینی باشد.

اگر جویای ثروت و تغییرات سودمند در کسب و کار خود هستید، یا قصد ایجاد شغلی مستقل برای بهبود کیفیت زندگی و درآمد تان دارید، نیاز به آموزش تکنیک های کسب و کار موفق و رفع ایراد در مسیر تغییر شیوه های کار خواهید داشت.

به همین منظور قصد داریم، دوره های آموزشی موفقیت در کسب و کار را که به صورت تخصصی برای این منظور طراحی شده اند، به شما عزیزان معرفی کنیم.

یکی از این دوره ها، دوره هوش مالی است که توسط موسسه آموزش آزاد ثروت آفرینان برگزار می شود. دوره هوش مالی ثروت آفرینان به صورت حضوری، آنلاین، کارگاهی، امکان حضور در سمینار و وبینارهای مختلف و … به صورت کاملا مفرح در محیطی شاد از افرادی که هدفشان موفقیت در کسب و کار است، برگزار می شود و دوره تکمیلی این آموزش نیز، دوره mba است.

شما عزیزان نیز می توانید از شرکت در این کلاس ها بهره مند شده و در صورت تمایل، در پایان دوره در آزمون شرکت نمایید و مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت کنید. پیشنهاد می دهیم برای مشاوره رایگان در زمینه زمان و نحوه ثبت نام در دوره هوش مالی با کارشناسان موسسه ثروت آفرینان تماس حاصل فرمایید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین دوره های آموزشی

دوره جامع کوچینگ سوئیسی