دوره هوش مالی

دوره غیرحضوری هوش مالی

“بزرگترین تمایز بین افراد ثروت‌آفرین و افراد معمولی عملکرد و واکنش آن‌ها در برابر تغییر است و تصمیمات شما در مقابل تغییرات و مواجهه با شرایط می‌تواند عاقبت شما را مشخص کند”.

شما در کارگاه “اثر هوش مالی در آینده کسب و کار” به یک مدل ذهنی می‌رسید که می‌تواند به شما کمک کند فردی تشخیص دهنده شوید.

در این کارگاه ۱۸ شغلی را که در حال نابود شدن هستند بررسی می‌کنیم. این پیشبینی در آینده شغلی و مالی شما تاثیری خواهد داشت. هوش مالی می گوید: اگر رشد درآمد شما صفر شود یعنی شما تمام شده‌اید و باید شارژ شوید

وقتی شما با راه‌هایی که آقای “کوین گسکل” عضو اسبق هیئت مدیره BMW، پورش و لامبورگینی آَشنا می‌شوید، مسیر درست را تشخیص می‌دهید؛ و به جای وقت تلف کردن، با حرف‌های قشنگ به عمل کردن می‌پردازید.

بطور مثال خیلی می‌شنوید که اگر می‌خواهید به موفقیت برسید باید آدم مثبت نگری باشید. می‌دانید بسیاری از کسانی که کلاه سرشان رفته از همین جمله پیروی کرده‌اند؟ راهکار درست چیست؟ این حرف کاملا برعکس تجربه تمام مدیران موفق دنیاست. آنان یاد می‌گیرند “بدگمانی سازنده“ داشته باشند. نه مثبت‌نگری. مثبت‌نگری در عصر اطلاعات یکی از ویژگی‌های آدم‌های ورشکسته است. نه ثروتمند.

با توجه به مطالب بیان شده…  آیا آینده مالی شما در مسیر درست است؟ در بررسی اثر هوش مالی در آینده کسب و کار به نکات مهمی اشاره می‌کنیم تا پاسخ این سوال را برای زندگیمان بیابیم. هوش مالی سرنوشت ما را می‌سازد.

آیا برای داشتن هوش مالی در کسب و کارتان آماده اید؟
اطلاعات دوره
ثروت آفرینان (باشگاه ملی جنگنده‌های اقتصادی ایران)

موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان پارس با مدیریت مهندس امیرحسین مظاهری نزدیک به سه دهه فعالیت علمی و تخصصی در زمینه های کسب و کار و تکنیک های فروش، کارآفرینی و سخنوری، مدیریت منابع انسانی و مدیریت زمان، تحلیل شرایط اقتصادی و اجتماعی روز داشته است. و تا امروز رسالت خود را در آموزش و تعالی کسب و کارهای جامعه دانسته است تا بتواند به نوبه خود در خدمت جامعه و فعالان اقتصادی باشد.

تلفن: 26403740 021 مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته در واتساپ: ۰۹۱۰۴۳۹۴۹۴۷ ایمیل: info@pms.ir

آدرس: تهران، شریعتی، ابتدای میرداماد، پلاک 4،طبقه 3

logo-samandehi

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان پارس می‌باشد.