0
تومان
0
تومان

مشاوره سازمانی

در شرایط اقتصادی کنونی فضای کسب‌و‌کار و بحران‌های  جهانی و ملی،  باعث شده است که بسیاری از سازمان‌ها با چالش‌های بسیار متفاوت و پیچیده در محیط کار مواجه باشند و لزوم توجه به استفاده از تجربیات علمی و عملی مشاورین خبره، اهمیتی مضاعف پیدا می‌کند. در وضعیت کنونی اقتصاد کشور تلاش برای بهبود و یا حتی حفظ وضع موجود‌، مهم‌ترین چالش و معضل مدیران و راهبران سازمان‌ها است .

 مشاوره درست، اصولی و کاملا کاربری، و مبتنی بر تجربه فردی و سازمانی می تواند به مشاغل و کسب‌و‌کارهای مختلف راه‌هایی برای برندشدن، افزایش درآمد و مدیریت ریسک ارائه دهد. از آنجایی که بسیاری از مشاغل تلاش می‌کنند از رقبا جلوتر باشند و عملیات روزانه کسب‌و‌کار خود را با بیشترین بهره‌وری و کارآمدی، مدیریت و راهبری نمایند، به ویژه در مشاغل کوچکتر که نیاز به توسعه و گسترش دارند، استفاده از یک مشاور باتجربه ممکن است به کسب‌و‌کارها؛ این امکان را بدهد که به جای تلاش برای حفظ وضع موجود؛ به گسترش و توسعه بیاندیشند و به رشد خود ادامه دهند. اگر کسب‌وکار شما در هر یک از این زمینه‌ها مشکلی دارد‌، ایده خوبی است که به دنبال مشاور تجاری باشید. به خاطر داشته باشید که مشاوران تجاری در زمینه‌های تجاری خاصی تخصص دارند‌، بنابراین باید به دنبال یک متخصص تأیید شده در این زمینه باشید. به عنوان مثال‌، در صورت نیاز به بیشترین کمک در برنامه ریزی مالی‌، یک متخصص عملیات استخدام نکنید.

سازمان مشاوره ثروت آفرینان ، با همکاری جمعی از خبره‌ترین اساتید مدیریت و اقتصاد در بخش‌های مختلف، آمادگی دارد تا در زمینه‌های زیر در خدمت کارآفرینان، صاحبان کسب و کار و سرمایه‌گذاران باشد تا بدین طریق گامی در راستای کمک به بهبود فضای کسب و کار و چالش‌های سازمان‌های مختلف میهن عزیزمان برداشته باشد. سازمان مشاوره ثروت آفرینان سابقه همکاری با تعداد زیادی از صاحبین کسب‌و‌کار در سطح ملی و منطقه‌ای را دارد و با عنایت خداوند متعال توانست، همراه و پشتیبانی مورد اطمینان برای صاحبین کسب‌و‌کار باشد . برخی ازمهمترین شرکا و همکاران تجاری ثروت آفرینان در ادامه ذکر گردیده است .

شرکای تجاری ثروت آفرینان

سازمان مشاوره ثروت آفرینان آمادگی دارد تا در زمینه‌های ذیل، در خدمت سازمان‌ها و سرمایه‌گذاران محترم باشد.

  1. بررسی ایده های تجاری، مشاوره امکان سنجی و تدوین بیزینس پلن برای شروع کسب و کار
  2. بررسی مشکلات ساختاری سازمانها و مشاوره در جهت بهبود فرآیند ها و روشها با هدف افزایش بهره وری، کارآمدی و چابک سازی سازمان
  3. مشاوره طراحی و پیاده سازی سیستمهای مدرن مدیریتی بر اساس استانداردهای مدیریتی روز دنیا
  4. مشاوره وهمراهی درمذاکرات تجاری در زمینه انعقاد قرارداد ها
  5. مشاوره واحد فروش و طراحی مدل مناسب فروش وبازاریابی برای کسب وکار
  6. بررسی وضعیت وعارضه یابی  سیستم های مالی با هدف افزایش اثر بخشی سرمایه
  7. ارائه آموزشهای سازمانی لازم به پرسنل در جهت افزایش بهره وره فردی و گروهی

سازمان مشاوره موسسه ثروت آفرینان به پشتوانه هیات علمی با تجربه ، ارتباط تنگاتنگ با فضای کسب و کار و تجربه های موفق کاربردی راه اندازی و مشاوره کسب و کارهای مختلف ، در تلاش است تا با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی ، راهی نو برای نیل به موفقیت سازمانهای مختلف بگشاید .

پخش ویدیو

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

جهت ارتباط با موسسه آموزشی ثروت آفرینان پارس و دریافت مشاوره و راهنمایی با سازمان مشاوره می‌توانید از طریق اطلاعات زیر ارتباط برقرار کنید و یا با تکمیل فرم زیر منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

تلفن‌ تماس :  09038539002

آدرس ایمیل : Counseling@pms.ir