0
تومان
0
تومان

کوچینگ کسب و کار

هر کسب وکاری نیاز به هدایت دارد . بدون راهنمایی و مشاوره ، کسب و کارها قطعا با شکست مواجه خواهند شد . کوچینگ کسب و کار به صاحبین کسب و کار یا افرادی که درصدد راه اندازی کسب و کار شخصی خود هستند کمک میکند تا راه درست اندیشیدن و درست تصمیم گرفتن را بیاموزند . در واقع در کوچینگ کسب و کار ،ما  به شما افرادی را معرفی میکنیم که تجارب علمی و عملی بالایی در راه اندازی و توسعه کسب و کار ها دارند . این ژنرالهای اقتصادی میتوانند به هر کسب و کاری کمک کنند تا راه اندازی و توسعه یابد .

لزوما کوچ کسب و کار برای راه اندازی کسب و کارهای بزرگ نیست و کسب و کارهای کوچک هم ، چه بسا حتی بیشتر ، نیازمند به آموزش و راهنمایی هستند  . راه اندازی یک رستوران یا افتتاح یک هایپر مارکت محله ای شاید در نظر اول ، کار خیلی سختی نباشد ولی مملو از ریزه کاریهای متفاوت است که می توانند هرکدامشان تاثیری بزرگ در آینده کسب و کار ما داشته باشند . اینجاست که نقش آموزش و کوچ به شدت احساس میشود .

شبکه کوچینگ کسب و کار ثروت آفرینان با اجرا و بهره برداری از صد ها پروژه کوچک و بزرگ عملی ، میتواند در کنارشما به رونق  کسب و کار شما کمک نماید .

ارتباط با واحد کوچینگ کسب‌و‌کار ثروت آفرینان پارس​

جهت ارتباط با موسسه آموزشی ثروت آفرینان پارس و دریافت مشاوره و راهنمایی با کوچینگ کسب‌و‌کار می‌توانید از طریق اطلاعات زیر ارتباط برقرار کنید و یا با تکمیل فرم زیر منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

 

تلفن‌ تماس :  09038539002

آدرس ایمیل : Counseling@pms.ir

پشتیبانی