تا ۹۰ درصد تخفیف دوره های آموزشی در جشنواره نوروزی ثروت آفرینان شروع کن ...

دوره جامع MBA Plus

دوره سرزمین MBA Plus موسسه ثروت آفرینان
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
47,880,000

MBA مخفف عبارت Master of Business Administration است و آموزش هایی در زمینه کسب دانش و مهارت‌های کاربردی و به روز در حوزه مدیریت کسب و کار ارائه می کند. اگر به فکر کارآفرینی و راه اندازی کسب وکار شخصی خود هستید، قطعا دوره MBA plus و بخش های تخصصی شده دکتر مظاهری مناسب ترین راه برای سرمایه گزاری است.

نحوه برگزاری دوره MBA plus

دوره MBA plus بر اساس تکنولوژی تکان دهنده فراشناخت LA برای رفع نواقص و ارتقاء آموزش های مرسوم ایجاد شد که از ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آموزش با استفاده ارائه الگوهای طلایی که مثل یک نقشه راه محل هایی که شما در کسب و کارتان باید قدم هایتان را آنجا بگذارید تا به موفقیت 100 درصد برسید به شما نشان می دهد.
 • استفاده از تمام ظرفیت های مغز و هوش شما بر اساس روش های نوین آموزش در دنیا مانند BRAIN BASE LEARNING و مفاهیم عمیق کارآفرینی که تنها گوشه ای از آن در ایران درک شده است.
 • آموزش ها بر اساس نیازهای کسب و کار شما انتخاب می شوند تا بتوانید 0 تا 100 کارتان را مسلط شوید.
 • تجربه مهم ترین دلیل کسب و کارهای موفق است. آموزش های ثروت افرینان بر اساس ارائه تجربه هایی است که در کسب و کارتان به کار ببندید و برای هر کلمه از آنها ارزش مالی نمی توان قائل شد.
 • استفاده از داستان گویی و بازی های گروهی در راستای پیاده سازی بخش های یک کسب و کار
 • شما پس از گذراندن دوره دارای دید شهودی نسبت به کسب و کارتان پیدا می کنید و مثل یک خلبان مسلط می توانید هواپیمای کسب و کارتان را به مقصد دریای پول هدایت کنید.

آموزش آنلاین و غیرحضوری MBA دوره MBA مجازی

ثروت آفرینان پس از بررسی های مختلف مبنی به محدودیت های زمانی، مکانی و سیستم فشل اینترنت کشور، بخشی از آموزش های خود را به صورت مجازی و آفلاین با کیفیت عالی و با استفاده از تکنولوژی فراشناخت LA در اختیار شرکت کنندگان دوره ها قرار داده تا بتوانند از مباحث آموزشی کاملا کاربردی، تمرین های ویژه، چک لیست های طلایی کسب و کار، اکشن لیست و ارائه نقشه راه خود را برای سمینار با انجام تمرین های گروهی با استفاده از آموزش روی بی نظیر فراشناخت LA که باعث می شود شما تبدیل به یک متخصص کسب و کارتان شوید.

عنوان دوره

قسمت‌های ویدئویی مدت زمان ویدئو قسمت‌های صوتی زمان صوت فایل پی دی اف دفترچه تمرین

کوچینگ سوئیسی

18

303 دقیقه

لایف کوچ

4

303 دقیقه

کسب و کار مقدماتی

7

125 دقیقه

کوچ پیشرفته

بیزینس پروتکل

7

279 دقیقه

ثروت آفرینی فرا آگاه

3

83 دقیقه

10

902 دقیقه

دارد

دارد

بیزینس پروتکل

7

279 ساعت

دارد

تکنیکهای جذب و استخدام

5

179 دقیقه

اصول و فنون مذاکره

 

13

362 دقیقه

5

730 دقیقه

دارد

سخنوری و فن بیان

2

167 دقیقه

دارد

سرمایه گذاری به سبک یهودیان ثروتمند

5

40 دقیقه

دارد

دارد

دوره مدیریت زمان

3

201 دقیقه

6

484 دقیقه

دارد

دارد

نوابغ فروش ایرانی

8

295 دقیقه

8

681 دقیقه

دارد

هوش کلامی

26

795 دقیقه

دارد

هوش مالی

11

509 دقیقه

5

157 دقیقه

دارد

شم اقتصادی

12

632 دقیقه

8

730 دقیقه

دارد

دارد

کوچ مقدماتی

5

193 دقیقه

سرفصل‌های دوره MBA چیست؟

مجموعه ثروت آفرینان علاوه بر اینکه آموزش های مرسوم دوره های MBA را با روشهای نوین و روز دنیا ارائه می دهد توانسته با ارتقاء سرفصل ها و آموزش ها و بهره گیری از تکنولوژی فراشناخت LA دوره MBA PLUS را ایجاد کند و انقلابی در زمینه آموزش مهارت های کسب و کار ارائه کند به این صورت که هر شخصی با هر میزان مالی می تواند در دوره ها ثبت نام کند.

 

عنوان دوره

سرفصل ها

شم اقتصادی

پایه ریزی رهبری ثروت آفرین، مدل های کسب و کار، جریان ثروت آفرین، مهارت های ایجاد مولد از مولد

هوش مالی

هوش مالی چیست، شناخت الگوهای زندگی، توسعه شخصیت و شخصیت شناسی، ویژگی کارآفرینان و ثروت آفرینان، شناخت الگوهای مالی، بررسی ورشکستگی

اصول و فنون مذاکره

مفهوم مذاکره، گامهاي قبل از مذاکره، توانائی برقراري ارتباط مؤثر با دیگران، مغناطیس انسانی یا برموداي مذاکره، تنوع پیام‌ها، اشتباهات در مذاکره، قوانین جهانی مذاکره

هوش کلامی

هیپنوتیزم کلامی، زبان بدن، بازي یادگیري، تکنیکهاي مذاکره ساده و پیچیده

نوابغ فروش

رفتار یک نابغه فروش، شناختن مشتری و ویژگیهایش، مهارتهای ارتباط با مشتری، ارزیابی نیازهای مشتری

ثروت آفرینی فراآگاه

سبکهای به روز شدن، مطالعه و نقشه تغییر، اصول به روز شدن، قوانین به روز شدن-ایجاد فرصتها و تهدیدها، طراحی به روز شدن

کوچینگ سوئیسی

کوچ مقدماتی

کوچ مقدماتی، مفهوم کوچ، کوچ شخصی یا کسب و کار، عوامل سازنده سطح زندگی، کوچینگ و فرآیند کوچینگ

لایف کوچ

تست هالند، رضایت شغلی، برهه های زندگی، مقصود شغلی، داستان زندگی

کسب و کار مقدماتی

زبان مشترک، هفت عنصر کسب و کار، دو شاخصه کنترل کسب و کار،

کسب و کار پیشرفته

اصل دابل پارتو، برنامه بازاریابی، برندینگ و توتال برند

بیزینس پروتکل

چهار مرحله تسلط بر اقدام، سازماندهی را چگونه شروع کنیم، تسلط بر تیم، نقشها چیست و چه کاربردی دارد، گروه اصلی در سازماندهی کسب وکار

مدیریت زمان

بودجه بندی زمانی اهداف، چرخه ادوارد دمینگ، اجرای مدیریت زمان، مدیریت جلسات

سخنوری و فن بیان

طراحی نقشه ذهنی، شناخت مخاطب، اصلاح کلام و تن صدا با متدهای آن، رفع انواع ترسها، فنون اجرای سخنرانی

سرفصل های دوره MBA PLUS ثروت آفرینان

 • کوچ فوق مدرن 1،2،3: دوره های کوچ موجود در کشور بیشتر بر اساس کوچ کلاسیک است که دارای مشکلاتی از قبیل وابسته بودن به شرایط کوچ کننده و عدم کاراییی در سلف کوچینگ است اما در مجموعه ثروت آفرینان روش کوچ علاوه بر آموزش کوچ سویسی، با ارتقاء آن کوچ فوق مدرن را برای اولین بار در ایران ایجاد کرده و از کشف و بهبود درون تا ایجاد مدل کسب و کار و ارزشها، و ایجاد و بهبود سیستم های فروش و بازاریابی آموزش داده می شود.
 • شم اقتصادی: دوره بی نظیر شم اقتصادی با استفاده از متدولوژی فراشناخت LA که به شما کمک می کنید در هر وضعیت شغلی و درامدی حتی صفر و زیر صفر تکنیک های پس انداز و سرمایه گذاری نوین را آموزش دیده و بتوانید در مدت 5 تا 7 سال به درامد 1 تا 10 میلیون دلار برسید.
 • اصول و فنون مذاکره: آموزش های لازم برای اینکه تبدیل به یک مذاکره کننده فوق حرفه ای و جذاب در روابط و مذاکرات شخصی، عاطفی و شغلی و کسب و کارتان شوید.
 • هوش مالی و هوش کلامی: آموزش با استفاده از 6 فیلم توصیه شده دانشگاه هاروارد که با تدریس بی نظیر دکتر مظاهری با استفاده از روش فراشناخت LA و ارائه الگوهای بینظیر برای بالابردن مهارت های هوش کلامی و مالی باعث می شود که شما بتوانید از نظر مهارت های هوش کلامی و مالی تبدیل به یک ورژن فوق العاده از خودتان شوید که تا حالا نمی شناختید.
 • سخنوری و فن بیان: این دوره بر اساس افزایش مهارت های سخنرانی شما که شامل مهارت های بیان و گفتار، افزایش دایره لغات و مفاهیم، مهارت های بداهه گویی و به طور کلی تبدیل به یک توپخانه کلمات تاثیر گذار و قانع کننده می شوید.
 • بیزینس پروتکل: در این دوره شما یاد می گیرید در شرکت و کسب و کارتان سیستم سازی را به بهترین شکل انجام داده و فرایند ها و استراتژی های های لازم برای 1000 برابری کردن کسب و کارتان طراحی کنید.
  در ادامه برای اینکه کسب و کارتان وابسته به شخص نباشد دستورالعمل، آیین نامه، روش اجرایی کارها و فرایند ها را ایجاد و پیاده سازی کنید و در ادامه یاد می گیرید که چگونه با آرمان سازی کاری کنید که نیروها و اطرافیانتان با همه وجود برای اهداف شما تلاش کنند.
 • ثروت آفرینی فراآگاه: به شما آموزش می دهد که چگونه با استفاده از آگاهی از قوانین و رازهای ایجاد و تکثیر ثروت، بتوانید به استفاده از روشها و تکنیک هایی تبدیل به یک کارخانه چاپ اسکناس شوید.
 • مدیریت زمان: یکی از علل شکست کسب و کارها و عدم موفقیت در ارتقاء شغلی و حقوق، عدم توانایی در اولویت بندی در کارها و اینکه چه کار هایی را واگذار کرده و چه کارهایی حذف نمایید. در این دوره به شما آموزش داده می شود که چگونه از زمان که بزرگترین دارایی و سرمایه شماست بهترین استفاده را کرده و نتایج درخشانی برسید.
 • استراتژی سال: یک دوره بی نظیر که با برسی استراتژی های مختلف به شما کمک می کند که تبدیل به یک استراتژیست قوی شوید.
 • دوره کوچ : VIP چهار جلسه کوچ حضوری با شخص دکتر امیرحسین مظاهری که کسب و کار شما عارضه یابی و به شما کمک می کند که به راهکارهای جدیدی در کسب وکارتان برای رشد چند ده برابری کسب و کارتان برسید.
 • مزایای دوره کامل mba که در کشور مرسوم بوده در منابع مختلف گفته شده ولی بنا به مزیت ها و ویژگی های دوره MBA PLUS نست به دوره های MBA که در در سایر موسسه ها آموزش داده می شود و یک اختلاف سطح اساسی و تاثیر گذار ایجاد نموده بیان می کنیم.
 • پس از طی این دوره می توانید با داشتن یک دید شهودی نسبت به کسب و کار خود علاوه بر کسب تمام مهارت های لازم، تمام قسمت های کسب و کارتان را بهبود داده و بالانس و تعادل را برای رشد حد اکثری بین آنها برقرار کنید.
 • آموزش با استفاده از الگوها که به شما کمک می کند مانند چیدن قطعات یک پازل، پازل تولید پول و ثروت 1میلیون تا چند 10 میلیون دلاری خود را بچینید.
 • با استفاده از روش فراشناخت LA به شما کمک می کند نیروهای ناشناخته خود و کسب و کارتان را کشف کنید.
 • طراحی مدل کسب و کار و ارزش و خدمات و کالا تا بتوانید به دور از سعی و خطا از ابتدا بدانید که برای رسیدن به ثروت مورد نظرتان چه قدم هایی بردارید.
 • تبدیل به یک انسان جذاب، اثر گذار می شوید تا در زنگی شخصی و کسب و کارتان بتوانید به اهداف و خواسته هاتون برسید.
 • آموزش ها کاملا به صورت کاربردی و بر اساس مراحل مختلف یک کسب و کار طراحی و اجرا می شود.
 • دوری از تئوری پردازی
 • ارایه تجربه های بی نظیر در زمینه کسب و کارتان که هر کلمه می تواند مسیر کسب و کارتان را بهبود بخشد.
 • نوابغ تنها درصدی از ظرفیت هوش خود استفاده کرده اند. این دوره با استفاده از روش های نوین آموزش از جمله BASE BRAIN LEARNING و تئوری ها و استراتژی های نوین کارآفرینی طراحی و به شما کمک می کند که در زندگی شخصی و کسب و کارتان از تمام ظرفیت های ذهنی خود استفاده کنید

ثبت نام دوره MBA PLUS

برای ثبت نام دوره mba شما می توانید از بخش دوره‌های آموزشی استفاده کنید و یا با کارشناس های فروش موسسه ثروت آفرینان ار طریق تماس تلفنی، واتساپی و … اقدام کنید. قطعا ثبت نام در دوره MBA ثروت آفرینان یکی از هیجان انگیز ترین انتخاب های عمر شما خواهد بود.

ثبت نام در دوره MBA غیره حضوری ثروت آفرینان

متدولوژی دوره MBA

روش های مرسوم در دوره های MBA که در کشور برگزار می شود به روش سنتی و کلاسیک بوده و در بهترین حالت بخشی از آموزش های دانشگاه هاروارد کپی برداری شده است.

اما امیر حسین مظاهری با ارتقاء روش آموزش دوره MBA که توسط دانشگاه هاروارد برگزار می شود روش بی نظیر فراشناخت LA ایجاد نموده که کاملا مناسب برای ویژگی های اقتصادی کشور ایران بوده و و با ویژگی های منحصر به فرد خود به شما کمک می کند که در راه اندازی، بهبود، توسعه کسب و کارتان گامهای مورد نیاز را طراحی و اجرا کرده و در صورتی که دنبال ارتقاء شغلی و حقوق در شغلتان هستید به آن برسد.

در ادامه به شما کمک می کند که چگونه با وضعیت موجودتان بتوانید با پس انداز و سرمایه گذاری به موفقیت های مالی بی نظیر برسید و به جرگه ثروتمندان ایران بپیوندید.

شرایط شرکت و ثبت نام در دوره MBA

شرایط شرکت در دوره این است که شرکت کنندگان در دوره تصمیم جدی برای ثروتمند شدن داشته باشند و حاضر باشند که زحمات و اقدامات لازم را که یاد می گیرند کاملا به کار بگیرند.

در صورتی که احساس می کنید که تصمیم جدی ندارید یا برای تفریح و وقت گذرانی در دوره شرکت می کنید لطفا منصرف شوید چون ثروت آفرینان برای حفظ آبروی برند خود با توجه به تعداد زیادی از دانش آموختگان ثروت آفرینان که از شرایط مختلف موجودشان به موفقیت های حتی چند صد برابر کردن درآمدشان رسیده اند( لیست و مدارک آنها موجود است و در صورت نیاز به شما ارائه می شود)، در صورتیکه احساس کند شرکت کننده علاقه و جدیت لازم را ندارد از حضور او در ادامه دوره های جلو گیری می نماید.

دوره بین المللی MBA PLUS

دوره MBA PLUS ثروت آفرین با استفاده از روش بی نظیر فراشناخت LA توانسته تاییدیه های بین المللی را گرفته و مدرکی که ارائه می دهد از QAL انگلستان است.

این دوره MBA PLUS در ابتدا با استفاده از آموزش های مدرسه کسب و کار دانشگاه هاروارد طراحی شد سپس با ارتقاء و بومی سازی کردن آن و غنی سازی آن با روش های آموزش روز دنیای روش فراشناخت LA را ایجاد کرده که در مدتی کوتاه توانست انقلابی در کسب و کار ایران ایجاد کند.

موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان، هدف و تمرکز اصلی‌اش روی یادگیری “چگونگی موفقیت در حوزه کسب و کار، پرورش مدیران و کارآفرینان ایرانی” است. این موسسه برگزار کننده دوره‌های آموزشی برای پذیرش و تربیت فارغ‌التحصیلان کلیه رشته‌ها می‌باشد. با حضور در دوره آنلاین، مجازی و یا حضوری MBA PLUS دکتر امیرحسین مظاهری سیف می‌توانید به تمام سوالاتی که از ذهن‌تون می‌گذرد و نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید، پاسخ دهید.

این دغدغه کسانی بوده که در این دوره‌ها شرکت کردند و به نتیجه دلخواه‌شان رسیدند، و الان شرکت در این دوره به شما دوست عزیز پیشنهاد می‌شود تا موفق شوید.

شما برای تصمیم‌گیری اهدافتون و برنامه‌ریزی در شغل‌تون می‌بایست دانش خود را پیوسته به روز رسانی کنید تا بتوانید با توجه به تغییرات دنیای کسب و کار، رویکرد‌های خوبی داشته باشید.

مزایای دوره MBA PLUS

دکتر مظاهری با توجه به سوابق تحصیلی عالی که دارد و همچنین بیش از چهل سال، سابقه کار در بازار تهران، طبق تجربیات خود و با توجه به اینکه Case Study زیادی داشته، توانسته‌اند به صورت کاملاً کاربردی افراد زیادی را آموزش دهند تا بتوانند راه درست را در زندگی انتخاب کنند. مظاهری در دوره MBA PLUS از تجربیات خود و افراد موفق و ناموفق استفاده می‌کند.

شاید تا الان براتون اتفاق افتاده که بعلت نگرش نادرست و عدم توانایی در تصمیم‌گیری درست، مشکلات زیادی در کارتون رخ داده است. بدانید که این مشکلات به دلیل عدم دانش و تجربه کافی در مدیریت به وجود می‌آید، آموزش صحیح باعث ایجاد نگرش درست می‌شود. این دوره می‌تواند به رفع اشکالات و مشکلات کمک کند، همچنین مسیر پیشرفت را براتون سهل می‌کند.

پیشنهاد می‌شود در این دوره شرکت کنید تا دانش و مهارت مدیریت را کسب نمایید و سپس وارد بازار کار شوید. بدون دانش و آگاهی در مورد ایده و هدفتون، قطعا با مشکل برخورد می‌کنید. بنابراین در هر زمینه‌ای که می‌خواهید پیش بروید و پیشرفت کنید قبل از شروع، یک سری آموزش‌های لازم را یاد بگیرید و با تمرین زیاد پیش بروید. به شما پیشنهاد می کنیم با شرکت در دوره MBA کسب وکار خودتان را به صورت کاملا حرفه ای مدیریت کنید.

برای پیشرفت در کسب و کار چه باید کرد؟

اگر بزرگ‌ترین دغدغه‌تون اینه که چطوری پیشرفت کنید و به دنبال راههای موفقیت در کسب و کارتون هستید، باید بدانید که بیشتر شغل‌های امروزی پر از تهدیدهای مختلف هستند. لذا راهکارهای موفقیت در کسب و کار، آموزش لازم در زمینه کار مورد نظر خواهد بود. زیرا آشنایی با تکنیک‌ها و اصول مناسب یکی از راه‌های موفقیت بوده و می‌تواند شما را زودتر به اهدافتون برساند.

تیم ثروت آفرینان در این مقاله قصد دارند تا راههای موفقیت در کسب و کار را که ماحصل تجربیات دکتر مظاهری است برای شما تشریح و بررسی کنند. همه شما در شغل‌تان می‌خواهید، زودتر به نتیجه دلخواه‌تون برسید و برای رسیدن به پیشرفت در کار چالش‌های وجود دارد.

در مواجهه با این مشکلات باید عملکردتان را بهتر کنید تا در موقعیتی که قرار می‌گیرید، بتوانید بهتر عمل کنید. در مسیر رسیدن به اهدافتون اگر راه را بلد باشید از کارتون لذت می‌برید. از موقعیت‌های که براتون پیش می‌آید، برای بهبود، مهارت‌هاتون استفاده کنید.

شما جزء کدام دسته از کارآفرینان هستید، گروهی که از یک موضوع به خصوص الهام می‌گیرند. بعنوان مثال برای پیشرفت در کار، در برخورد با مشکلات بر اساس تجارب شخصی خود، الهام می‌گیرند. یا جزء دسته‌ای که در مواجهه با موانع با دیگران مشورت می‌کنند.

پیشنهاد می‌کنم که از دوره‌ MBA استفاده کنید، چون هم در کسب و کار پیشرفت خواهید کرد و هم در زندگی شخصی‌تون موفق می‌شوید. این دوره به شما کمک می‌کند که درک کاملی از ماهیت کاری که می‌خواهید شروع کنید، داشته باشید. پس نیاز است که حتماً برای پیشرفت در کار یک سری مهارت‌ها و آموزش‌های لازم را کسب کنید.

بنابراین برای شروع هر کاری به وقت کافی نیاز دارید، تا مشخص کنید که بازار هدفتان چیست؟ و ببینید چه مهارت‌های در مورد آن نیاز دارید؟ محصول یا خدمات شما در کجای بازار وجود دارد؟ فضای رقابتی در بازار هدفتان چگونه است؟ باید مشخص کنید که شما چطور می‌توانید در بازار محصول‌تان متفاوت عمل نمایید و برای مشتریان چه کالای قرار است ارائه دهید؟

امیرحسین مظاهری سیف نویسنده‌ و معلمی ایرانی است که با اولین کتاب خود با عنوان ثروت نامرئی در سال 1374 مشهور شد. او قبل از اینکه به کارآفرینی و تدریس شیوه‌های مدرن تجارت روی آورد، تجربه کارهای زیادی را از کودکی در بازار تهران مانند پارچه فروشی، بازاریابی عطر و لاک، تولید و فروش مانتو، ساختمان سازی و …. داشته است.

یکی از دلایلی که کتاب‌های این کارآفرین خبره، او را محبوب کرده، به‌ خاطر بهره بردن از تحلیل زندگی‌ شخصیت‌های ایرانی است. او با تحقیق در مورد دلایل شکست و موفقیت کارآفرینان و مدیران، به استراتژی‌هایی دست پیدا کرده است که مجموع آن‌ها را با دوره شگفت انگیز MBA PLUS، به دانشجویانش و خوانندگان کتابهایش عرضه می‌کند.

پیوستن به ثروت آفرینان به شما کمک می‌کند مسیر شخصی زندگی‌تان را به بهترین شکل بسازید. در مقاله قبلی دوره هوش کلامی – مالی را شرح دادیم و در ادامه آن، این مبحث را که مکمل هم هستند براتون گردآوری کردیم.

مهارتهای لازم برای پیشرفت

داشتن مهارت‌های کلامی و ارتباطی برای کسی که قصد دارد مدیریت یک کسب و کار را به دست گیرد ضروری است. توانایی برقراری ارتباط با زیردستان، کارمندان و همکاران از جمله اصلی‌ترین مهارت‌هایی است که باید یاد بگیرد.

بنابراین تقویت مهارت ارتباط با دیگران نه تنها در شغل و کسب و کار اهمیت دارد، بلکه در زندگی شخصی نیز تاثیر مهمی خواهد داشت. لازم است بدانید که شاید بتوانید با کار فردی، یک کسب و کار موفق را اداره کنید. ولی راز موفقیت در کسب و کار، انجام کار به صورت گروهی و استفاده کردن از مهارت‌ها و توانایی‌های دیگران است.

انسان کلا موجودی اجتماعی بوده و در زندگی شخصی، در حوزه کسب و کار و در زمینه‌های مختلف با دیگران در تعامل و مذاکره است. لذا علاوه برداشتن مزیت رقابتی و داشتن یک محصول خوب، باید با دیگران وارد مذاکره شوید. چونکه بدون داشتن توانایی مذاکره، قادر نخواهید بود محصول خود را عرضه کنید.

از جمله مهارتهای که در این دوره آموزش داده می‌شود، چگونگی داشتن دیدگاه آینده نگری و مهارت تحلیل اتفاقات و موقعیت‌ها در آینده است. زیرا شناخت فضای کسب و کار در آینده برای تعیین راهبردهای سازمان و سود بیشتر آن بسیار لازم و ضروری است.

فرصت عالی برای پیشرفت در کسب و کار با دوره MBA

امیرحسین در این دوره درباره مسیری صحبت می‌کند که ثروتمندترین افراد آن را پیموده‌اند؛ مسیری که افراد معمولی را به اوج کارآفرینی و ثروت آفرینی رساند. خبر خوب این است که تک‌تک ما در درون خود ظرفیت تبدیل شدن به جنگنده اقتصادی، ثروت آفرین خبره و توانمند در حیطه شغلیمان را داریم. به شرطی که آماده گام نهادن در مسیری باشیم که امیرحسین با شفافیت کامل به ما نشان می‌دهد.

حضور در ثروت آفرینان به شما کمک می‌کند مسیر زندگی شخصی خود را آن‌طور که می‌خواهید، نه آن‌گونه که دیگران به شما می‌گویند، گام به گام بسازید. اگر شما هم دغدغه این را دارید که عمیق‌ترین گوهر درونی‌تان را پیدا کنید و آن را با ظرافت پرورش دهید و سپس عرضه کنید و اثری ماندگار از خودتان به این عالم اضافه کنید، ثروت آفرینان و دوره MBA PLUS برای شما بی‌نهایت الهام‌بخش و کاربردی خواهد بود. به شما پیشنهاد می کنیم با شرکت در دوره mba کسب وکار خودتان را به صورت کاملا حرفه ای مدیریت کنید.

یکی از خوبی‌های این دوره این است که ذهن ما را درباره مفاهیمی مثل شم اقتصادی، مذاکره، فروش، مدیریت زمان و انرژی فردی، تیم سازی، استخدام، کوچ سوئیسی، هوش کلامی و مالی و … از نو سازمان‌دهی می‌کند و ما را متوجه این می‌کند که کاخ‌های باشکوه طی سال‌ها فقط با تلاش مداوم و تحمل فشار و سختی بنا نشده‌اند، بلکه یافتن و ساختن نسخه شخصی اثرتعیین کننده‌ای برای ساختن کاخ آرزوها داشته است.

این دوره را به تمام کسانی که دغدغه فردائی مطمئن دارند و می‌خواهند آینده را موفق‌تر بسازند، پیشنهاد می‌کنم.

مدرک MBA چیست؟

به گواهینامه ای که در پایان دوره MBA به دانشجویان از طرف موسسه یا دانشگاهی که در آن مشغول آموزش و یادگیری نکات مدیریت کسب وکار بوده اند، اهدا می شود می گویند. ارزش این دوره بر کسی پوشیده نیست و یکی از محبوب ترین گواهینامه ها است.

دریافت مدرک مدیریت کسب و کار

در حال حاضر هر دانشجو ثروت آفرینان پس از طی دوره جامع MBA در دانشگاه ثروت آفرینی ایرانیان به سازمان فنی وحرفه ای معرفی می شود که پس از اخذ آزمون به وی مدرک دوره MBA اهدا می شود.

دوره mba املاک و مستغلات

دوره MBA PLUS برخلاف دوره های MBA موجود در کشور رویکرد کاملا کاربردی داشته و یکی از شاخه های اصلی که می توانند با استفاده از این دوره به تحولی در فرایند کار بنگاه های املاک یا سرمایه گذاری املاک و مستغلات برای عموم مردم که می خواهند به یکی از سرمایه گذاری های مطمئن و پر سود مسلط شده و تخصص پیدا کنند می باشد.

 • کاربرد برای املاک: به عزیزانی که در حرفه املاک اشتغال دارند کمک می کنند که با طراحی مدل کسب و کار خود بتوانند استراتژی ها و اقدامات لازم برای 100 تا 1000 برابر کردن درآمدشان طراحی و فرایند ها و اقدامات لازم را بردارند. در این دوره ها یاد می گیرند که چگونه در شغل خود با ارتباطاتی که ایجاد خواهند کرد، جریان های مختلف درآمدی ایجاد کرده حرفه خود را توسعه داده و در بخش های مختف صنعت ساختمان مانند، سرمایه گذاری، ساخت و ساز، شراکت، تعمیر و نگهداری، خرید و فروش، دکوراسیون و …. ایجاد درآمد کنند. علاوه بر آن یاد می گیرند که چگونه با شناخت خودشان و مشتری ها و مهارت های مذاکره و اغنا آنها به معاملات پر سودی دست یابند
 • سرمایه گذاری های املاک و مستغلات برای عموم مردم: در این دوره شرکت کنندگان یاد می گیرند که در هر شرایطی که دارند با یاد گرفتن استراتژی های سرمایه گذاری و سرمایه های مولد و سرمایه گذاری بسته تزریق شونده به حد اقل 3 واحد آپارتمان در مدت 5 الی 7 سال دست یابند

MBA مالی

یکی از رموز موفقیت کسب و کار های میلیارد دلاری، داشتن یک سیستم مالی کنترل و هدایت جریانهای مالی، درآمدی و نقدینگی و افراد متخصص و نخبه در این زمینه است. این دوره بی نظیر به شما صاحبان کسب و کار، مدیران و رهبرانتان، کسانی که در زمینه امور مالی فعالیت کرده و یا می خواهند ابتدا آموزش دیده و پس از اخذ مهارت های لازم در زمینه مالی استخدام شوند تبدیل به یک متخصص مالی شوید و یاد بگیری چگونه با ایجاد داشبورد های مالی به بهبود مجموعه تان کمک کنید.

مخاطبان دوره MBA چه کسانی هستند و رشته MBA برای چه کسانی مفید است؟

 • تورلیدرها
 • مدیکال توریسم
 • طراحان و توسعه دهندگان وب
 • سئو و بهینه سازی سایت
 • طراح مد و لباس
 • صاحبان کسب و کار
 • کارآفرینان

آینده رشته مدیریت کسب و کار چیست؟

یکی از دلایل شکست یا رشد ناکافی اکثر مجموعه های کسب و کار استفاده از روش های سنتی و سعی و خطا در کارشان است. با ایجاد سیستم های نوین نوین مدیریت کسب و کار دریچه های جدیدی برای صحبان یا متخصصان مدیریت در کسب و کار ایجاد شده که موسسه ثروت آفرینان توانسته با رفع اشکال های آموزش های مدیریت کسب و کار مرسوم در کشور و ارتقاء آن با استفاده از تکنولوژی فراشناخت LA توانسته در مدت کوتاهی انقلابی در مدیریت کسب و کار ایجاد کند.

رویکرد دوره MBA PLUS بر اساس آموزهای سال 2030 و حتی 2040 است و یکی از روش هایی که تا سال 2040 به صورت همه گیر در مدیریت کسب و کار استفاده خواهد شد.

انواع دوره های مدیریت کسب وکار

دوره های مدیریت کسب و کار در 2 سطح MBA و DBA برگزار در سطح کشور و دنیا برگزار می شود که از نظر ارزش دوره MBA معادل فوق لیسانس مدیریت کسب و کار است و دوره DBA دارای ارزش دکترای مدیریت کسب و کار است. ثروت آفرینان با رفع اشکال ها و ارتقاء این دوره ها، دوره MBA PLUS و DBA PLUS را ایجاد کرد. دوره MBA PLUS که در قسمت های فوق توضیح داده شد و اما دوره DBA PLUS :

دوره DBA PLUS برای اولین بار در کشور با تکنولوژی فراشاخت LA توسط دکتر امیر حسین مظاهری اجرا می شود که برای کسانی است که یا دوره MBA PLUS را گذرانده باشند و یا 5 سال سابقه کار در کسب و کار یا شغلشان را داشته باشند.

با گذراندن این دوره با استفاده از الگوی ناوبری هواپیمای کسب و کار، شما تبدیل به یک فوق تخصص در مدیریت کسب و کارتان تبدیل خواهید شد و به شما کمک می کند که طی 5 تا 7 سال کسب و کارتان را به مقصد اقیانوس پول برسانید.

MBA بازاریابی

بازاریابی به عنوان موتور سمت راست هواپیمای کسب و کار نقش غیر قابل انکاری در رشد و موفقیت کسب و کارها دارد. ایجاد روش های نوین بازاریابی با استفاده از برنامه ها و پلت فرمهای مختلف و تغییر نیاز ها و ذائقه های مردم و مشتریان کسب و کارهای مختلف برای صاحبان کسب و کار و افراد شاغل در زمینه بازاریابی و مارکتینگ ضرورت ارتقاء مهارت های بازاریابی را ایجاد می کند.

ثروت آفرینان با مدیریت دکتر امیر حسین مظاهری با طراحی دوره های بی نظیر MBA PLUS و DBA PLUS با استفاده از تکنولوژی فراشناخت LA در مدتی کوتاه متخصصان زیادی در زمینه بازاریابی و مارکتینگ پرورش داده صاحبان کسب و کار زیادی با شرکت خودشان و مدیران رده فوقانی و میانی کسب و کارشان به درامد چند صد برابری برسند.

یکی از از مهارتهای همه فعالان اقتصادی داشتن مهارت های بازاریابی است و توصیه می شود همه کسانی که می خواهند در کسب و کارشان موفق شوند حتما از این دوره ها برای ارتقاء مهارت های باریابی و مارکتینگ در خود استفاده کنند.

MBA فروش

از نظر ثروت آفرینان نه تنها افراد شاغل در تیم های فروش، هر فردی باید به مهارت های نوین فروش مجهز باشد زیرا هر آدمی نیاز دارد در زندگی شخصی و شغلی خود مهارت ها، ارزش ها و خدمات و کالاهای خود را به دیگران بفروشد.
در دوره بی نظیر MBA PLUS آموزش داده می شود که چگونه سیستم فروش خود را طرحی و راه اندازی نمایید و چگونه با ایجاد یک قیف فروش فرایند ها و مراحل فروش را آموزش دیده و به نیروهای خود آموزش دهید.
بسیاری از آموزش دیدگان دوره MBA PLUS ثروت آفرینان توانسته اند در یه بازه زمانی کوتاه سیستم فروش خود را متحول کرده و به درامد چندین 10 و حتی چند 100 برابری برسند که مدارک آنها موجود است و در صورت لازم ارائه می گردد.

MBA استراتژی

شما پس از گذراندن دوره MBA PLUS تبدیل به یک استراتژیست قهار شده و می توانید استراتژی های کسب و کارتان را به بهترین شکل طراحی کرده و بتوانید با طراحی و پیاده سازی فرایند های لازم کسب و کار خود را به یک سیستم عالی در راه اهداف و چشم انداز های کسب و کارتان تبدیل کند.

MBA برندینگ

برند سازی شخصی و کسب و کار یکی از مسائل روز دنیاست که در راه رشد و اعلام بیانیه شغلی و شغصی به مشتریان شما می تواند در رشد و توسعه فردی و کسب و کارتان نقشی کلیدی داشته باشد.

در دوره MBA PLUS آموزش می بینید که با طراحی و ایجاد ارزش، خدمات و کالا در کسب و کار و زندگی شخصی خود بتوانید مدل شخصی و کسب و کار را طراحی نموده و فرایندها و اقدامات لازم در راستای تحقق هدف ها طراحی و پیاده سازی نمایید.

MBA منابع انسانی

در دوره بی نظیر MBA PLUS شما یاد می گیرید که چگونه مدیریت بهینه منابع انسانی، که مهمترین سرمایه هر کسب و کاریست را انجام دهید.

شما یاد می گیرید که چگونه بتوانید با استعداد یابی، ستارگان و نخبگان شغلی را پرورش و به کار بگیرید و با ایجاد یک سیستم عالی مدیریت منابع انسانی، بتوانید به بالا ترین نرخ سود آوری و درآمد زایی از هر نفر از کارکنان برسید که این تنها یکی از داشبورد هایی است که برای مدیریت منابع انسانی در اختیار شما قرار می گیرد و شما یاد می گیرید که چگونه داشبورد های مختلفی در راستای بهره وری نیروهای انسانی خود ایجاد کنید.

MBA بیمه

یکی از صنایع پر درامد صنعت بیمه است. یکی از مشکلات اکثر دفاتر بیمه و کسانی که در این دفاتر مشغول به کار هستند عدم قدرت جذب مشتری، کم بودن میزان فروش، و ناتوانی در SCALE UP کردن و توسعه کسب و کارشان است.

دوره MBA PLUS به شما آموزش می دهد که چگونه مدل کسب و کار خود در بیمه را طراحی کرده و با ایجاده چشم انداز و اهداف علاوه بر افزایش قدرت جذب مشتری و فروش، مراحل توسعه کسب و کار خود و ایجاد شرکت و افزایش نمایندگی ها و حتی بتوانند در نهایت برند بیمه خود را ایجاد کنند.

MBA استارتاپ

امروزه تب و تاب ایجاد استارت آپ ها همه گیر شده و خیلی ها در فکر راه اندازی یک استارت آپ هستند. عدم اطلاع از مدل های کسب و کار و استراتژی های راه اندازی کسب و کار های مختلف از جمله استارت آپ باعث شده خیلی ها دچار ضرر های جبران ناپذیری شوند.

شما با گذراندن دوره MBA PLUS این توانایی را پیدا می کنید که با طراحی مدل کسب و کار خود در زمینه ایجاد یک استارت آپ، به مدل ارزش های خود برسید و استراتژی و اقدامات لازم را در این زمینه طراحی و پیاده سازی کنید.

MBA رستوران وکافه

یکی از دانش آموختگان دوره های MBA PLUS اقای بابک بختیاری است که توانسته یکی از موفق ترین کسانی که در فرانچایز کردن رستوران ها و کافه ها در سطح کشور فعالیت کند. شما پس از گذراندن دوره MBA PLUS یاد می گیرید که چگونه یک رستوران موفق و پر درآمد داشته و بعد از مدتی بتوانید با ایجاد شعبه های نختلف به ثروتی عظیم دست پیدا کنید.

سوالات متداول در مورد هزینه دوره MBA PLUS

1- آیا دریافت مدرک MBA در افزایش درآمد من موثر است؟

 • بله صد درصد، هر کسی با هر شغلی و هر شرایط مالی حتی صفر و زیر صفر، با استفاده از این دوره بی نظیر بنا به شرایط اکنون طی 5 الی هفت سال می تواند به 1 تا 10 میلیون دلار برسد. شما پس طی این دوره تبدیل به یک متخصص کسب و کار خواهید شد و می توانید مانند یک خلبان ماهر هواپیمای کسب و کارتان را پس از طراحی و پیاده سازی مدل، استراتژی و فرایند های لازم تبدیل به یک کسب و کار 1000 برابری کنید.

2- مطالعه درس‌های دوره MBA PLUS چقدر زمان لازم دارد؟

 • بسته به ظرفیت و گنجایش هر دانشجو این دوره برای افراد مختلف زمان های متفاوتی را می طلبد.

3- چه کارهایی انجام دهم که دوره MBA PLUS برای من اثربخش‌تر باشد؟

 • سعی کنید هنگام استفاده از دوره با آرامش و تمرکز کامل حضور پیدا کنید و در انجام تمارین، چک لیست ها، اکشن لیست ها وقت کافی گذاشته زیرا با انجام دقیق آنها مراحل مختلف کسب و کارتان را چندین بار مرور و تمرین کرده و برای هر حل هر مسئله پیش بینی نشده ای آمادگی کافی دارید.

4- در پایان دستاوردهای دوره MBA PLUS برای من چه خواهد بود؟

 • به انسان ها کمک می کند تا بر اساس داده هایی که در زندگی دارند طرح رویاهای خود را کشیده و به مرحله ظهور برسانند
 • آگاهی خود باوری مسئولیت پذیری وجدان را در افراد بالا می برد و منجر به تغییر مطلوبیت شخص می شود
 • چشم انداز آینده را نقاشی می کند و درصد پیش بینی رسیدن به موفقیت را افزایش می دهد
 • باعث ایجاد انگیزه صداقت خلاقیت و تاثر گذاری روی دیگران می شود
 • با پیوستن به جامعه جهانی رهبران و مدیران برای ایجاد تغییر در عملکرد خود و درک بهتر مفاهیم با بحران های موجود با یادگیری روند کوچینگ می توانند بسیار موفق نسبت به دیگران عمل کنند
 • یادگیری تصمیم گیری استراتژیک و تقویت نوآوری و تنوع گرایی در ایده ها
 • بهبود مهارت های فردی و کسب و کار

5- اساتید دوره MBA ثروت آفرینان چه افرادی هستند؟

 • دکتر امیر حسین مظاهری که علاوه بر داشتین مدارک تحصیلی در زمینه مدیریت کسب و کار و گذرانیدن پیشرفته ترین دوره های آموزش کسب و کار در دنیا، از نظر تجربی از پایین ترین سطوح کسب و کار تا تبدیل شدن به یکی از سرمایه گذاران بزرگ در املاک و مستغلات تبدیل شده است. امیرحسین با بررسی 3500 کیس موفقیت و شکسست و کشف روش فراشناخت LA، شاگردان زیادی با موفقیت های مالی چشمگیر تربیت کرده و به جامعه معرفی کند که در صورت نیاز مدارک و ارتباطات لازم برقرار می گردد.

6- آیا برای شرکت در دوره MBA باید مدرک تحصیلی خاصی داشته باشیم؟

 • خیر

7- آیا می توانیم از مدرک این دوره برای استخدام در نهادهای دولتی استفاده کنیم؟

 • در صورت نیاز می توانید از ثروت آفرینان معرفی نامه برای سازمان فنی حرفه ای دریافت کنید و پس از آزمون مدرک فنی حرفه ای دریافت نمایید.

8- چطور به آموزش های ثروت آفرینان در این دوره اعتماد کنیم؟

 • فارغ التحصیلان موفقی که پس از طی دوره MBA PLUS به درامد های چند صد برابری و حتی 1000 برابری رسیده اند و همه مدارک آنها موجود و درصورت درخواست ارائه می شود.

نظرات دانش پذیران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات دوره

هزینه ثبت نام :
2000000 تومان
تعداد جلسات :
2 فصل
5 جلسه
مدت زمان :
10 دقیقه
تعداد دانش پذیران :
1200 دانش پذیر
سطح آموزشی :
پیشرفته
نوع دوره آموزشی :
دوره ویدئویی
آخرین بروزرسانی :
27 بهمن 1401
دوره های مکمل :
یک

گردونه رو بچرخون و عیدی تو دریافت کن

کاربر گرامی با شرکت در گردونه شانس کد تخفیف به ایمیل شما ارسال خواهد شد .

شانس خود را امتحان کنید