0
تومان
0
تومان

دوره جامع MBA Plus ثروت آفرینان

دوره سرزمین MBA Plus موسسه ثروت آفرینان
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
29900000 IRR
شروع کنید
()

قیمت دوره جامع MBA Plus

99,990,000 تومان

MBA چیست؟

MBA مخفف عبارت Master of Business Administration است و مجموعه آموزش‌هایی در زمینه کسب دانش و مهارت‌های کاربردی و به روز در حوزه مدیریت کسب و کار اطلاق میشود. دوره ام‌بی‌ای معمولاً شامل سرفصل‌هایی است که مدیران، صاحبین کسب و کار و رهبران کسب و کار را برای مدیریت، رشد و توسعه هرچه بهتر کسب و کار خود یا دیگران کمک می‌کند.

دوره MBA ثروت آفرینان
دوره جامع +MBA ثروت آفرینان

 رشته MBA چیست؟

رشته MBA از جمله دوره های آموزشی مدیریتی پررونق در این چند سال اخیر است. کسانی که نیازمند دانش مدیریت هستند؛ و در زمینه‌هایی غیر از مدیریت تحصیل کرده‌اند، رشته MBA کارآمد و جذاب است. عموم مخاطبان دوره MBA، تحصیلات اصلی خود را در حوزه‌های دیگر گذرانده و برای تکمیل مهارت‌های مدیریتی خود، این رشته را به صورت دانشگاهی یا در قالب دوره MBA آزاد دنبال می‌کنند. گزارش‌هایی وجود دارند که متوسط درآمد افرادی که در رشته مدیریت MBA تحصیل کرده‌اند را در مقایسه با سایر رشته‌ها می‌سنجند و معمولاً درآمد آنها را بالاتر از متوسط بسیاری از رشته‌های دیگر ارزیابی شده است.

قسمت اول شم اقتصادی را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

دوره MBA

دوره MBA plus بر اساس متد فراشناخت LA تدوین شده است، فلسفه این متد مدیریت یکپارچه کسب‌وکار به صورت هماهنگ و یکپارچه است.

ویژگی‌های سبک آموزشی دوره +MBA (آموزش MBA)

 • این متد آموزشی شبیه به نقشه راه عمل کرده و کلیه فرآیند‌های کسب و کار را به صورت بخش‌بندی شده و شفاف برای شرکت کنندگان مشخص می‌کند.
 • استفاده از تمام ظرفیت‌های مغز و هوش شما بر اساس روش‌های نوین آموزش در دنیا مانند BRAIN BASE LEARNING و مفاهیم عمیق کارآفرینی
 • آموزش‌ها بر اساس نیازهای کسب‌وکار شما انتخاب می‌شوند تا بتوانید به صفر تا صد کارتان مسلط شوید.
 • تجربه، مهم‌ترین دلیل کسب‌وکارهای موفق است. آموزش‌های ثروت آفرینان بر اساس تجربه‌های شخصی و کسب و کارهای شخصی مدرس دوره تدوین گردیده است.
 • استفاده از داستان‌گویی و انجام بازی‌های گروهی در راستای پیاده‌سازی بخش‌های یک کسب‌ و کار
 • حاوی دیدگاه شهودی به مسائل و تربیت دانش‌پذیران با این دیدگاه
 • برگزاری هم زمان حضوری و آنلاین

برگزاری دوره مدیریت کسب و کار هم زمان به صورت حضوری و آنلاین

دوره جامع MBA+ موسسه ثروت آفرینان، ترکیبی از مسترکلاس‌های حضوری و آموزش‌های ویدئویی است. کلیه شرکت‌کنندگان این دوره علاوه بر حضور در کلاس حضوری هر سرفصل، از ساعت‌ها ویدئوی آموزشی در همان حوزه بهره خواهند برد. کلیه ویدئوهای آموزشی از طریق وب سایت ثروت آفرینان برای شرکت‌کنندگان در دسترس خواهد بود.

همچنین آن دسته از شرکت‌کنندگان که امکان حضور فیزیکی در کلاس‌های حضوری را نداشته باشند، می‌توانند به صورت آنلاین و لایو در این کلاس‌ها شرکت نمایند.

عنوان دوره

قسمت‌های ویدئوییمدت زمان ویدئوقسمت‌های صوتیزمان صوتفایل پی دی افدفترچه تمرین

کوچینگ سوئیسی

18

303 دقیقه    

لایف کوچ

4

303 دقیقه

    
کسب‌و‌کار مقدماتی

7

125 دقیقه

    

کوچ پیشرفته

      

بیزینس پروتکل

7

279 دقیقه

    

ثروت آفرینی فراآگاه

3

83 دقیقه

10

902 دقیقه

دارد

دارد

بیزینس پروتکل

7

279 ساعت

 

 

دارد

 

تکنیکهای جذب و استخدام

5

179 دقیقه

    

اصول و فنون مذاکره

 

13

362 دقیقه

5

730 دقیقه

دارد

 

سخنوری و فن بیان

2

167 دقیقه

 

 

دارد

 

سرمایه گذاری به سبک یهودیان ثروتمند

5

40 دقیقه

 

دارد

دارد

 

دوره مدیریت زمان

3

201 دقیقه

6

484 دقیقه

دارد

دارد

نوابغ فروش ایرانی

8

295 دقیقه

8

681 دقیقه

دارد

 

هوش کلامی

26

795 دقیقه

 

 

دارد

 

هوش مالی

11

509 دقیقه

5

157 دقیقه

دارد

 

شم اقتصادی

12

632 دقیقه

8

730 دقیقه

دارد

دارد

کوچ مقدماتی

5

193 دقیقه

    
ثبت نام رشته mba
ثبت نام و سرفصل‌های رشته mba

سرفصل‌های دوره MBA چیست؟

وجود سرفصل‌های کاربردی و غیر آکادمیک مانند هوش مالی، شم اقتصادی و مدیریت زمان از جمله نقاط بزرگ تمایز دوره جامع MBA+ نسبت به دوره‌های آموزشی مشابه است.

عنوان دوره

سرفصل‌ها

شم اقتصادی

پایه‌ریزی رهبری ثروت آفرین، مدل‌های کسب‌و‌کار، جریان ثروت آفرین، مهارت‌های ایجاد مولد از مولد

هوش مالی

هوش مالی چیست، شناخت الگوهای زندگی، توسعه شخصیت و شخصیت شناسی، ویژگی کارآفرینان و ثروت آفرینان، شناخت الگوهای مالی، بررسی ورشکستگی

اصول و فنون مذاکره

مفهوم مذاکره، گام‌هاي قبل از مذاکره، توانایی برقراري ارتباط مؤثر با دیگران، مغناطیس انسانی یا برموداي مذاکره، تنوع پیام‌ها، اشتباهات در مذاکره، قوانین جهانی مذاکره

هوش کلامی

هیپنوتیزم کلامی، زبان بدن، بازي یادگیري، تکنیک‌هاي مذاکره ساده و پیچیده

نوابغ فروش

رفتار یک نابغۀ فروش، شناختن مشتری و ویژگی‌هایش، مهارت‌های ارتباط با مشتری، ارزیابی نیازهای مشتری

ثروت آفرینی فراآگاه

سبک‌های به روز شدن، مطالعه و نقشه تغییر، اصول به روز شدن، قوانین به روز شدن، ایجاد فرصت‌ها و تهدیدها، طراحی به روز شدن

کوچینگ سوئیسی

کوچ مقدماتی

کوچ مقدماتی، مفهوم کوچ، کوچ شخصی یا کسب‌وکار، عوامل سازنده سطح زندگی، کوچینگ و فرآیند کوچینگ

لایف کوچ

تست هالند، رضایت شغلی، برهه‌های زندگی، مقصود شغلی، داستان زندگی

کسب و کار مقدماتی

زبان مشترک، هفت عنصر کسب‌وکار، دو شاخصه کنترل کسب‌وکار

کسب و کار پیشرفته

اصل دابل پارتو، برنامه بازاریابی، برندینگ و توتال برند

بیزینس پروتکل

چهار مرحله تسلط بر اقدام، سازماندهی را چگونه شروع کنیم، تسلط بر تیم، نقش‌ها چیست و چه کاربردی دارد، گروه اصلی در سازماندهی کسب‌وکار

مدیریت زمان

بودجه‌بندی زمانی اهداف، چرخه ادوارد دمینگ، اجرای مدیریت زمان، مدیریت جلسات

سخنوری و فن بیان

طراحی نقشه ذهنی، شناخت مخاطب، اصلاح کلام و تن صدا با متدهای آن، رفع انواع ترس‌ها، فنون اجرای سخنرانی

سرفصل‌های دوره MBA PLUS ثروت آفرینان

 • کوچ فوق مدرن 1،2،3: دوره‌های کوچ موجود در کشور بیشتر بر اساس کوچ کلاسیک است که دارای مشکلاتی از قبیل وابسته بودن به شرایط کوچ کننده و عدم کارایی در سلف کوچینگ است اما در مجموعه ثروت آفرینان روش کوچ علاوه بر آموزش کوچ سویسی، با ارتقاء آن کوچ فوق مدرن را برای اولین بار در ایران ایجاد کرده و از کشف و بهبود درون تا ایجاد مدل کسب‌وکار و ارزش‌ها، و ایجاد و بهبود سیستم‌های فروش و بازاریابی آموزش داده می‌شود.
 • شم اقتصادی: دوره بی‌نظیر شم اقتصادی با استفاده از متدولوژی فراشناخت LA که به شما کمک می‌کند در هر وضعیت شغلی و درآمدی حتی صفر و زیر صفر تکنیک‌های پس‌انداز و سرمایه‌گذاری نوین را آموزش دیده و بتوانید در مدت 5 تا 7 سال به درآمد 1 تا 10 میلیون دلار برسید.
فنون مذاکره در دوره ام بی ای
فنون مذاکره در دوره ام بی ای یا MBA+
 • اصول و فنون مذاکره: آموزش‌های لازم برای اینکه تبدیل به یک مذاکره کننده فوق حرفه‌ای و جذاب در روابط و مذاکرات شخصی، عاطفی و شغلی و کسب‌وکارتان شوید.
 • هوش مالی و هوش کلامی: آموزش با استفاده از 6 فیلم توصیه شدۀ دانشگاه هاروارد که با تدریس دکتر مظاهری با استفاده از روش فراشناخت LA و ارائه الگوهای بی‌نظیر، برای بالابردن مهارت‌های هوش کلامی و مالی باعث خواهد شد که شما بتوانید از نظر مهارت‌های هوش کلامی و مالی تبدیل به یک ورژن فوق‌العاده از خودتان شوید که تا حالا نمی‌شناختید.
 • سخنوری و فن بیان: این دوره بر اساس افزایش مهارت‌های سخنرانی شما که شامل مهارت‌های بیان و گفتار، افزایش دایره لغات و مفاهیم، مهارت‌های بداهه‌گویی و به طور کلی تبدیل به یک توپخانه کلمات تاثیرگذار و قانع‌کننده می‌شوید.
 • بیزنس پروتکل: در این دوره شما یاد می‌گیرید در شرکت و کسب‌وکارتان سیستم‌سازی را به بهترین شکل انجام داده و فرآیندها و استراتژی‌های های لازم برای 1000 برابری کردن کسب‌وکارتان طراحی کنید.
  در ادامه برای اینکه کسب و کارتان وابسته به شخص نباشد دستورالعمل، آیین‌نامه، روش اجرایی کارها و فرآیندها را ایجاد و پیاده‌سازی کنید و در ادامه یاد می‌گیرید که چگونه با آرمان‌سازی کاری کنید که نیروها و اطرافیانتان با همه وجود برای اهداف شما تلاش کنند.
 • ثروت آفرینی فراآگاه: به شما خواهد آموخت که چگونه با استفاده از آگاهی از قوانین و رازهای ایجاد و تکثیر ثروت، بتوانید با استفاده از روش‌ها و تکنیک‌ها تبدیل به یک کارخانه چاپ اسکناس شوید.
 • مدیریت زمان: یکی از علل شکست کسب‌وکارها و عدم موفقیت در ارتقاء شغلی و حقوق، عدم توانایی در اولویت‌بندی در کارها و اینکه چه کارهایی را واگذار کرده و چه کارهایی را حذف نمایید. در این دوره به شما آموزش داده می‌شود که چگونه از زمان که بزرگترین دارایی و سرمایۀ شماست بهترین استفاده را کرده و به نتایج درخشانی برسید.
mba چیست؟
دوره MBA چیست؟
 • استراتژی سال: یک دوره بی‌نظیر که با بررسی استراتژی‌های مختلف به شما کمک می‌کند که تبدیل به یک استراتژیست قوی شوید.
 • دوره کوچ : VIP چهار جلسه کوچ حضوری با شخص دکتر امیرحسین مظاهری که کسب‌وکار شما عارضه‌یابی و به شما کمک می‌کند که به راهکارهای جدیدی در کسب وکارتان برای رشد چند ده برابری آن برسید.
 • مزایای دوره کامل MBA که در کشور مرسوم بوده در منابع مختلف گفته شده ولی بنا به مزیت‌ها و ویژگی‌های دوره MBA PLUS نسبت به دوره‌های MBA که در در سایر موسسه‌ها آموزش داده می‌شود و یک اختلاف سطح اساسی و تاثیرگذار ایجاد نموده بیان می‌کنیم.
 • پس از طی این دوره می‌توانید با داشتن یک دید شهودی نسبت به کسب‌وکار خود، علاوه بر کسب تمام مهارت‌های لازم، تمام قسمت‌های کسب‌وکارتان را بهبود داده و بالانس و تعادل را برای رشد حداکثری بین آنها برقرار کنید.
 • آموزش با استفاده از الگوها که به شما کمک می کند مانند چیدن قطعات یک پازل، پازل تولید پول و ثروت 1میلیون تا چند 10 میلیون دلاری خود را بچینید.
 • طراحی مدل کسب‌وکار و ارزش و خدمات و کالا، تا بتوانید به دور از سعی و خطا از ابتدا بدانید که برای رسیدن به ثروت مورد نظرتان چه قدم‌هایی بردارید.
 • تبدیل به یک انسان جذاب، اثر گذار می‌شوید تا در زنگی شخصی و کسب و کارتان بتوانید به اهداف خود دست یابید.
 • دوری از تئوری‌پردازی
 • ارائه تجربه‌های بی‌نظیر در زمینه کسب‌وکارتان که هر کلمه میتواند مسیر کسب و کارتان را بهبود بخشد.
 •  این دوره با استفاده از روش‌های نوین آموزش از جمله BASE BRAIN LEARNING و تئوری‌ها و استراتژی‌های نوین کارآفرینی طراحی و به شما کمک می‌کند که در زندگی شخصی و کسب‌وکارتان از تمام ظرفیت‌های ذهنی خود استفاده کنید.

مزایای دوره MBA PLUS

دکتر مظاهری با توجه به سوابق تحصیلی خود و همچنین بیش از چهل سال، سابقه کار در بازار تهران، طبق تجربیات خود و با توجه به اینکه Case Study زیادی داشته‌اند، توانسته‌اند به صورت کاملاً کاربردی افراد زیادی را آموزش دهند تا بتوانند راه درست را در زندگی انتخاب کنند. دکتر مظاهری در دوره MBA PLUS از تجربیات خود و افراد موفق و ناموفق استفاده می‌کند.

شاید تا الان برای شما اتفاق افتاده که بهعلت نگرش نادرست و عدم توانایی در تصمیم‌گیری درست، مشکلات زیادی در کارتان رخ داده است. بدانید که این مشکلات به دلیل عدم دانش و تجربه کافی در مدیریت به وجود می‌آید، آموزش صحیح باعث ایجاد نگرش درست می‌شود. این دوره می‌تواند به رفع اشکالات و مشکلات کمک کند، همچنین مسیر پیشرفت را برای شما هموار می‌کند.

پیشنهاد می‌شود در دوره مدیریت کسب و کار شرکت کنید تا دانش و مهارت مدیریت را کسب نمایید و سپس وارد بازار کار شوید. بدون دانش و آگاهی در مورد ایده و هدف، قطعا با چالش روبرو می‌شوید. بنابراین در هر زمینه‌ای که می‌خواهید پیش بروید و پیشرفت کنید قبل از شروع، آموزش‌های لازم را یاد بگیرید و با تمرین زیاد پیش بروید. به شما پیشنهاد می‌کنیم با شرکت در دوره MBA کسب وکار خودتان را به صورت کاملا حرفه ای مدیریت کنید.

دوره ام بی ای
بخشی از دوره ام بی ای ثروت آفرینان

ثبت‌نام دوره MBA PLUS

برای ثبت نام دوره MBA شما می‌توانید از بخش دوره‌های آموزشی استفاده کنید و یا با کارشناسان فروش موسسه ثروت آفرینان ار طریق تماس تلفنی، واتساپی و … پیگیری ثبت‌نام را انجام‌دهید.. قطعا ثبت‌نام در دوره MBA ثروت آفرینان یکی از هیجان‌انگیز ترین انتخاب‌های شما خواهد بود.

ثبت نام MBA

ثبت نام در دوره MBA غیرحضوری ثروت آفرینان

متدولوژی دوره MBA

روش‌های مرسوم در دوره‌های MBA که در کشور برگزار می‌شود به روش سنتی و کلاسیک بوده و در بهترین حالت بخشی از آموزش‌های دانشگاه هاروارد کپی برداری شده است.

اما امیر حسین مظاهری با ارتقاء روش آموزش دوره MBA که توسط دانشگاه هاروارد برگزار می‌شود روش  فراشناخت LA ایجاد نموده که کاملا مناسب برای ویژگی‌های اقتصادی کشور ایران بوده و و با ویژگی‌های منحصر به فرد خود به شما کمک می‌کند که در راه‌اندازی، بهبود، توسعه کسب و کارتان گام‌های مورد نیاز را بردارید.

شرایط شرکت و ثبت‌نام رشته MBA

شرایط شرکت در این دوره تلاش مستمر  شرکت‌کنندگان در طول دوره است که منجر به تصمیم جدی برای ثروتمندشدن شود. 

دوره بین‌المللی MBA PLUS

دوره MBA PLUS ثروت آفرین با استفاده از روش بی نظیر فراشناخت LA توانسته تاییدیه‌های بین‌المللی را از آن خود کند، مدرکی که ارائه می‌دهد از QAL انگلستان است.

مخاطبان دوره MBA چه کسانی هستند و رشته MBA برای چه کسانی مفید است؟

 • تورلیدرها
 • مدیکال توریسم
 • طراحان و توسعه دهندگان وب
 • سئو و بهینه سازی سایت
 • طراح مد و لباس
 • صاحبان کسب و کار
 • کارآفرینان
 • مدرک MBAچیست؟

  به گواهینامه‌ای گفته می‌شود که در پایان دوره MBA به دانشجویان از طرف موسسه یا دانشگاهی که در آن مشغول آموزش و یادگیری نکات مدیریت کسب‌وکار بوده‌اند. ارزش این دوره بر کسی پوشیده نیست و یکی از گواهینامه‌ها کارآمد است.

  دریافت مدرک مدیریت کسب‌وکار

  در حال حاضر، هر دانشجوی ثروت آفرینان پس از طی دورۀ جامع MBA در دانشگاه ثروت آفرینی ایرانیان به سازمان فنی‌وحرفه‌ای معرفی می‌شود که پس از اخذ آزمون، به وی مدرک دوره MBA اهدا می‌شود.

نحوه برگزاری دوره MBA PLUS

کاربران و متقاضیان دوره MBA، پس از رویت دوره‌ها که شامل نمونه‌ها و توضیح کامل دوره نیز هست؛ پس از ثبت‌نام در سایت و پس از تسویه مالی، براساس ایمیل، شماره تلفن و… خود، پنل کاربریشان فعال می‌شود. که دو حالت کلی و جزئی دارد: منظور از حالت کلی، دوره کامل +MBA (12 دوره یکجا) و  حالت جزئی، زیرمجموعه‌هاست.(هر کدام از 12 دوره) که پس از تسویه هر کدام که مدنظر دارد، با فعال شدن پنل، کاربر می‌تواند دوره‌ها را یا از طریق سایت با کیفیت بالا، به صورت آنلاین مشاهده کند، یا از طریق مسترکلاس (حضوری)، در دوره 3 روزه شرکت کند. دوره‌های حضوری و جذاب MBA ثروت آفرینان، بستگی به تعداد نفرات شرکت‌کننده دارد. اگر از لحاظ زمانی، در کل روز برگزار شود، ناهار و پذیرایی نیز شامل آن خواهد شد. و در صورت برگزاری کلاس‌ها به شکل پاره‌وقت در زمان استراحت از دانش‌پذیران پذیرایی به عمل خواهد آمد.

سوالات متداول در مورد هزینه دوره MBA PLUS

1- آیا دریافت مدرک MBA در افزایش درآمد من موثر است؟

 • بله! صد درصد، هر کسی با هر شغلی و هر شرایط مالی حتی صفر و زیر صفر، با استفاده از این دوره، بنا بر شرایط اکنون طی 5 الی هفت سال می‌تواند به 1 تا 10 میلیون دلار برسد. شما پس طی این دوره تبدیل به یک متخصص کسب و کار خواهید شد و می‌توانید مانند یک خلبان ماهر هواپیمای کسب‌وکارتان را پس از طراحی و پیاده‌سازی مدل، استراتژی و فرآیندهای لازم تبدیل به یک کسب و کار 1000 برابری کنید.

2- مطالعه درس‌های دوره MBA PLUS چقدر زمان لازم دارد؟

 • بسته به ظرفیت و گنجایش هر دانشجو این دوره برای افراد مختلف زمان های متفاوتی را می طلبد.

3- چه کارهایی انجام دهم که دوره MBA PLUS برای من اثربخش‌تر باشد؟

 • سعی کنید هنگام استفاده از دوره با آرامش و تمرکز کامل حضور پیدا کنید و در انجام تمارین، چک لیست ها، اکشن لیست ها وقت کافی گذاشته زیرا با انجام دقیق آنها مراحل مختلف کسب و کارتان را چندین بار مرور و تمرین کرده و برای هر حل هر مسئله پیش بینی نشده ای آمادگی کافی دارید.

4- در پایان دستاوردهای دوره MBA PLUS برای من چه خواهد بود؟

 • به انسان‌ها کمک می‌کند تا بر اساس داده‌هایی که در زندگی دارند طرح رویاهای خود را کشیده و به مرحله ظهور برسانند.
 • آگاهی خود باوری مسئولیت پذیری وجدان را در افراد بالا می برد و منجر به تغییر مطلوبیت شخص می شود.
 • چشم انداز آینده را نقاشی می کند و درصد پیش بینی رسیدن به موفقیت را افزایش می دهد.
 • باعث ایجاد انگیزه صداقت خلاقیت و تاثر گذاری روی دیگران می شود.
 • با پیوستن به جامعه جهانی رهبران و مدیران برای ایجاد تغییر در عملکرد خود و درک بهتر مفاهیم با بحران‌های موجود با یادگیری روند کوچینگ می‌توانند بسیار موفق نسبت به دیگران عمل کنند.
 • یادگیری تصمیم گیری استراتژیک و تقویت نوآوری و تنوع گرایی در ایده‌ها
 • بهبود مهارت‌های فردی و کسب و کار

5- آیا برای شرکت در دوره MBA باید مدرک تحصیلی خاصی داشته باشیم؟

 • خیر! نیاز به هیچ‌گونه مدرک خاصی نیست و همه افراد با هر نوع مدرک می‌توانند از این دوره استفاده کنند. 

6- آیا می‌توانیم از مدرک این دوره برای استخدام در نهادهای دولتی استفاده کنیم؟

 • در صورت نیاز می‌توانید از ثروت آفرینان معرفی‌نامه برای سازمان فنی‌وحرفه‌ای دریافت کنید و پس از آزمون مدرک فنی‌وحرفه‌ای دریافت نمایید.

7- چطور به آموزش‌های ثروت آفرینان در این دوره اعتماد کنیم؟

 • فارغ‌التحصیلان موفقی که پس از طی دوره MBA PLUS به درآمدهای چندصدبرابری و حتی 1000 برابری رسیده‌اند، همه مدارک آنها موجود بوده و در صورت درخواست ارائه می‌شود.

قیمت دوره جامع MBA Plus

48,000,000 تومان

با تخفیف 43,990,000

فرم درخواست مشاوره دوره جامع MBA Plus

فرم درخواست مشاوره دوره جامع MBA Plus

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

درخواست مشاوره دوره MBA Plus

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

معرفی دوره

پخش ویدیو

اطلاعات دوره