0
تومان
0
تومان

پرفروش ترین کتاب های انگیزشی دنیا برای ثروت آفرینی

آنچه در این مقاله می‌خوانید

()

در این مقاله پرفروش ترین کتاب های انگیزشی دنیا برای ثروت آفرینی و موفقیت مالی را معرفی کرده ایم. این کتاب ها مناسب همه افراد به ویژه مدیران و کارآفرینان است که به دنبال کتاب های انگیزشی ثروت و کتاب انگیزشی مدیریت و هوش مالی هستند. این مجموعه از میان لیست پرفروش ترین و بهترین کتاب های انگیزشی دنیا جمع آوری شده و در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است.

معرفی پرفروش ترین کتاب های انگیزشی دنیا

اغلب افراد علاقمند به پیشرفت در ابعاد مختلف زندگی از جمله بعد مالی هستند، اما فقط گروه اندکی از آن ها به موفقیت های چشمگیر می رسند. بیشتر کسانی که در جستجوی راهی برای ثروت آفرینی هستند، از انگیزه کافی برای حرکت به سوی اهداف خود برخوردار نیستند.

این بی انگیزگی ریشه در افکار و عادات نادرستی دارد که رفع آنها نیاز به آگاهی دارد. مطالعه پرفروش ترین کتاب های انگیزشی دنیا، راه حل خوبی برای رفع موانع حرکتی و انگیزه گرفتن برای رسیدن به اهداف است.

به همین دلیل قصد داریم در این مقاله بهترین کتاب های انگیزشی با محتوای سودمند را معرفی کنیم که مطالعه آنها می تواند انگیزه لازم برای ثروت آفرینی و رشد مالی را در شما ایجاد کند.

برای مطالعه کتاب انگیزشی رایگان می توانید اسامی مندرج در این صفحه را به همراه عبارت “دانلود رایگان” در مرورگر خود جستجو کنید، اغلب این کتابها در قالب فایل PDF یا کتاب صوتی، به صورت رایگان در دسترس هستند.

لیست پرفروش ترین کتاب های انگیزشی دنیا با موضوع ثروت و موفقیت مالی شامل موارد زیر است که جهت آشنایی بیشتر، به طور مختصر به شرح هر یک پرداخته ایم:

 1. بیندیشید و ثروتمند شوید/ اثر ناپلئون هیل
 2. قدرت بی‌پولی/ اثر دیموند جان
 3. پول / اثر آنتونی رابینز (کتاب موفقیت مالی برای همه)
 4. کتاب تو ثروتمند به دنیا آمدی/ اثر باب پراکتور
 5. کتاب علم ثروتمند شدن/ اثر والاس واتلز
 6. پدر پولدار،پدر بی پول رابرت کیوساکی (دیگر آثار مرتبط کیوساکی : 1- بچه ثروتمند، بچه زرنگ، 2- چهارراه پول سازی، 3- هوش مالی خود را افزایش دهید)
 7. کیمیاگر/ اثر پائولو کوئیلو
 8. باهوش‌تر، سریع‌تر، بهتر/ اثر چارلز دوهیگ
 9. کتاب ساکت شو و انجامش بده/ اثر برایان تریسی
 10. بزرگترین فروشنده در جهان/ اثر اوگ مندینو

1- کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید- ناپلئون هیل

1- کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید- ناپلئون هیل

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، اثر ناپلئون هیل از جمله کتاب های کتاب های انگیزشی ثروت است که در لیست پرفروش ترین کتاب های انگیزشی دنیا قرار گرفته است.

 • این کتاب نخستین بار در سال 1937 و در دوران رکود شدید اقتصادی انتشار یافته و تاکنون از پرفروش ترین کتاب های اثر بخش انگیزشی است که توجه مخاطبان خود را به نکاتی جلب می کند که لازم است از آنها دوری کنند.
 • در واقع خوانندگان این کتاب، از اطلاعات، نکات روشنگرانه و توصیه های هیل در هر بازه زمانی بهره مند می شوند. این کتاب آموزشی فراتر از ثروتمند شدن را به همراه دارد و مربوط به جنگیدن برای رسیدن به تمام خواسته های زندگی است.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید- ناپلئون هیل

2- کتاب قدرت بی‌پولی- دیموند جان

کتاب فوق العاده قدرت بی پولی اثر دیموند جان است این کتاب به خوبی توضیح می دهد که چرا شروع کسب و کار با سرمایه بسیار کم، امتیاز اصلی برای کارآفرینی است. بسیاری از افراد تصور می کنند در صورتی می توانند کارآفرین موفق باشند که جیپ پرپولی داشته و به طور نامحدودی هزینه صرف کنند، به همین دلیل به خاطر مشکلات مالی به سمت کارآفرینی نمی روند.

 • اگر شما نیز از جمله این افراد هستید، کتاب قدرت بی پولی، از کتاب های انگیزشی ثروت آفرینی، برای شماست که می توانید از تاثیرات مطالعه آن بهره مند شوید.دیموند جان در این کتاب می گوید که بی پولی ما را وامی دارد که با روش ها و ایده های خلاقانه و مفید، ثروت آفرینی کنیم.
 • بی پولی به ما می آموزد که چاره ای جز ثروتمند شدن نداریم و چگونه می توانیم از منابع موجود به بهترین شکل استفاده کنیم تا با روش بازاریابی، ارتباطی حقیقی با مشتریان خود برقرار کنیم.
 • این نویسنده به شرح داستان کارآفرینان موفق پرداخته که چگونه موفق شدند رویا و بدهی را به امپراتوری تبدیل کنند! این کتاب تاثیری فراتر از حد انتظار درباره کسب و کار دارد.
 • اگر خواسته شما افزایش درآمد با کارآفرینی است، پیشنهاد می دهیم حتما این کتاب ارزشمند را مطالعه کنید و هرگز دست از رویاهایتان نکشید. در این کتاب می آموزید و تشویق می شوید که همیشه و در هر موقعیتی به دنبال فرصت باشید.

کتاب پول - از آنتونی رابینز

3- کتاب پول – از آنتونی رابینز

کتاب پول اثر آنتونی رابینز، یک کتاب موفقیت مالی برای همه است و 7 شعار ساده برای رهایی از دغدغه های مالی دارد.

 • آنتونی رابینز از زمانی می گوید که با متر قد از چاقی و فقر رنج می برد و احساس می کرد که دیگر به آخر خط رسیده است تا اینکه به نقطه ای رسید که فهمید چاره ای جز تغییر ندارد.
 • نیاز او به پول و تغییر باعث شد تا در حال حاضر آنتونی رابینز قصری زیبا در ساحل سن دیگو داشته و چند طبقه از آن دفتر کارش اختصاص دهد. می توان گفت کتاب های او در رده پرطرفدارترین کتاب های جهان است.

کتاب پول - از آنتونی رابینز

4- کتاب تو ثروتمند به دنیا آمدی- باب پراکتور

کتاب تو ثروتمند متولد شده ای، شاهکار واقعی از باب پراکتور است در حال حاضر این کتاب در علم موفقیت و مدیریت جایگاه ویژه ای دارد. در واقع باب پراکتور دست پرورده ناپلئون هیل است و می گوید موفقیت زندگی خود را مدیون مطالعه کتاب انگیزشی موفقیت ناپلئون هیل به نام کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید است!

 • باب پراکتور کتاب خود را با متنی زیبا و تاثیرگذار آغاز می کند، او به این نکته اشاره می کند که همه ما با ذهنیتی صحیح پا به دنیا گذاشته ایم ولی از کودکی به گونه با ما برخورد شده و آموزش دیده ایم که تفکرات اشتباه در مورد زندگی و موفقیت در ذهن ما نهادینه شده است.
 • او می گوید ما پیش از وارد شدن به این سیاره زیبا و به دنیا آمدن، به صورت پیش فرض چیزهایی را می دانستیم که جامعه و زندگی زمینی باعث شده است تا آنها را از یاد ببریم.
 • من در این کتاب پازلی را در اختیار شما قرار داده ام که با جمع بندی آن در ذهنتان به حقایق عجیبی دست پیدا می کنید و دیدتان نسبت به دنیا و خودتان تغییر خواهد کرد. باب پراکتور برای جویندگان موفقیت، راه روشنی نشان داده است.

کتاب علم ثروتمند شدن- والاس واتلز

5- کتاب علم ثروتمند شدن- والاس واتلز

کتاب علم ثروتمند شدن اثر جاودانه از والاس واتلز است، اگر به دنبال کتاب انگیزشی موفقیت مالی و هوش مالی هستید، کتاب علم ثروتمند شدن را از دست ندهید.

 • اگر در حوزه موفقیت و هوش مالی می خواهید فقط یک کتاب را مطالعه کنید، بی شک این کتاب الگویی بی نظیر برای شما خواهد بود.
 • این کتاب یک فلسفه نظری یا یک مقاله نظری نیست بلکه یک کتاب جامع موفقیت کاملا کاربردی و عملی برای تمامی مردان و زنانی است که در فشار مالی هستند و نیاز به انگیزه موفقیت دارند.

6- پدر پولدار،پدر بی پول از رابرت کیوساکی

کتاب پدر پولدار، پدر بی پول از رابرت کیوساکی از بهترین کتاب های انگیزشی دنیا در زمینه ثروت آفرینی و هوش مالی است. در این کتاب رابرت کیوساکی از کودکی خود می گوید و اینکه چگونه تحت آموزش های پدر فقیر خود و پدر ثروتمند بهترین دوستش قرار گرفت و به مقایسه باورهای ثروت آفرین و فقر آفرین این دو پدر پرداخته و رازهای ثروت آفرینی را به خوبی درک کرد و به کار گرفت.

با مطالعه این کتاب احتمالا علاقمند به مطالعه سایر کتاب های انگیزشی رابرت کیوساکی در زمینه ثروت و موفقیت مالی خواهید شد. پیشنهاد می دهیم کتاب های رابرت کیوساکی در زمینه موفقیت و هوش مالی را از دست ندهید این کتاب ها شامل موارد زیر هستند:

 1. پدر پولدار پدر بی پول
 2. بچه ثروتمند، بچه زرنگ
 3. چهارراه پول سازی
 4. هوش مالی خود را افزایش دهید
 5. و …

زمانی که کتاب های رابرت کیوساکی را می خوانید، به این عقیده و باور می رسید که موفقیت در چیزهایی فراتر از زرنگی، هوش، شانس، تحصیلات و … نهفته است و در حقیقت ریشه در اصلاح افکار نادرست و جایگزینی آنها با عادات و افکار صحیح دارد.

هر فردی با تحصیلات پایین می تواند ثروتمند شود و برعکس، هر کسی با تحصیلات بالا می تواند فقیر باشد یا برعکس، هر کسی با هر شرایطی می تواند ثروتمند یا فقیر باشد، در واقع این یک انتخاب است!

کیمیاگر از پائولو کوئیلو

7- کیمیاگر از پائولو کوئیلو

کتاب کیمیاگر شما را به اعماق باورهای روزمره که هم اکنون مانع از پیشرفت شما شده است می برد، این کتاب داستان تاثیرگذار و شگفت انگیز مراحل پیشرفت یک چوپان ساده را به صورت رمان گونه به زیبایی توصیف می کند. از جوانی که طی سفری فوق العاده می آموزد که چگونه می توان به موفقیت نامحدود و ماورای تصور و علایق مادی رسید.

 • این کتاب از رازهای فرزانگی برای الهام بخشی در مسیر خودشناسی بهره برده است، رمان کلاسیک که میلیون ها نسخه از آن چاپ شده و مخاطبانش را شیفته خود ساخته است.
 • این داستان در مورد چوپان جوان و عاشق است که در جستجوی گنج سفر جالب و عبرت آموز خود را شروع می کند. جالب است بدانید این داستان به گونه ای نوشته شده است که اشاره آن به هر موضوع یا شی به معنای فراتر از ظاهر اشاره می کند به همین دلیل خواننده را مجذوب خود کرده و برای کشف حقایق و تمثیل ها در فکر فرو می برد.
 • این کتاب به ما می آموزد که به ندای درون خود توجه داشته باشیم و به نشانه ها دقت کنیم این یک موهبت است که راهنمای ما در مسیر رسیدن به موفقیت در تمامی جوانب زندگی از جمله موفقیت های مالی و ثروت است.

8- باهوش‌تر، سریع‌تر، بهتر- چارلز دوهیگ

8- باهوش‌تر، سریع‌تر، بهتر- چارلز دوهیگ

کتاب باهوش تر، سریعتر، بهتر، اثر معروف چارلز دوهیگ است، این کتاب از پرفروش ترین کتاب های انگیزشی دنیا است که به هشت مفهوم بهره وری اشاره می کند.

 • اگر به دنبال کتاب انگیزشی مدیریت هستید، این کتاب را به شما پیشنهاد می دهیم که باعث می شود شرکت ها و افراد به دستاوردهایی بیشتر و بهتر از دیگران برسند.
 • این کتاب تفاوت میان دیدگاه افراد موفق دنیا را با کسانی که موفقیت های کمتری داشته اند مقایسه می کند و به هشت مفهوم اساسی می رسد. مفاهیمی که نشان می دهد که چگونه یک انسان عادی می تواند زندگی روزمره اش را بهبود ببخشد. این کتاب انگیزشی کمک می کند تا یاد بگیریم چطور موفق شویم و هر روزمان به جای پرکارتر شدن، بهره ور تر باشد.
 • این کتاب هشت مفهوم بهره وری را معرفی می‌کند که باعث می‌شود شرکت‌ها و افراد به دستاوردهایی بیشتر و بهتر از دیگران برسند. کتاب تفاوت میان دیدگاه برخی از موفق‌ترین اشخاص دنیا را با کسانی که موفقیت‌های کمتر دارند، توضیح می‌دهد.
 • آیا این تجربه را داشته اید که برای آغاز یک پروژه جدید، احساس هیجان می کنید ولی شور و اشتیاق انجام پروژه، با گذر زمان از بین رفته باشد؟ اگر می خواهید انگیزه لازم در سیستم مدیریتی و رشد و پیشرفت کسب و کار را داشته باشید، پیشنهاد میدهیم حتما کتاب باهوش تر، سریعتر، بهتر از چارلز دوهیگ را مطالعه کنید.

9- کتاب ساکت شو و انجامش بده- برایان تریسی

کتاب ساکت شو و انجامش بده اثر جالب از برایان تریسی است که یک کتاب انگیزشی جذاب برای بزرگسالان و نوجوانان است. اگر به دنبال کتاب انگیزشی نوجوانان و بزرگسالان برای موفقیت هستید، این کتاب را به شما پیشنهاد می دهیم. تعداد صفحات این کتاب فقط 95 صفحه است و لحن نویسنده کتاب بسیار قاطع و ساده برای شرح مسیر موفقیت است.

 • برایان تریسی در کتاب ساکت شو و انجامش بده، 7 گام موفقیت را به سبک بزرگان دنیا معرفی و بررسی کرده است، نویسنده این کتاب معتقد است که نه ظاهر، نه طرز صحبت کردن و رفتار شما نشانگر شخصیتتان است بلکه تنها نحوه عملکرد شما است که خود واقعیتان را معرفی می‌ کند.

بزرگترین فروشنده در جهان- اوگ مندینو

10- بزرگترین فروشنده در جهان- اوگ مندینو

 • مهارت فروش در کسب و کاری تعیین کننده رسیدن به موفقیت و ثروت آفرینی است، کتاب بزرگترین فروشنده جهان یکی از پرفروش ترین کتاب های انگیزشی دنیا در مورد موفقیت فروش بوده و البته نویسنده، فقط درمورد فروش حرف نمی زند. بلکه ما را تشویق می کند تا خودمان را باور داشته باشیم و از مهارت و توانایی های خود برای رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای استفاده کنیم.
 • این کتاب به ما می گوید که هر یک از در زندگی خود یک فروشنده هستیم، در واقع همه ما سعی داریم چیزی را به دیگران بفروشیم بنابراین این کتاب برای همه ما مفید است. ما حتی در روابط شخصی و ارتباط با اطرافیانمان به نوعی در حال بازاریابی و فروش هستیم، به طور مثال ممکن است بازگو کردن توانایی و مزیت های شخصیتی خود برای رسیدن به هدفی مشخص استفاده کنیم.
 • مندینو به ما توصیه می کند که هر روز را طوری زندگی کنیم که گویی آخرین روز زندگی ما است و بهترین استفاده از آن زمان خود ببریم، تاکید این نویسنده بر اهمیت امروز و این ساعت است که برای هر یک از ما یک سرمایه ارزشمند محسوب می شود.

نتیجه گیر کلی:

اغلب افراد به دنبال راهی برای افزایش درآمد و کسب و موفقیت در ابعاد مختلف زندگی خود از جمله موفقیت های مالی و ثروت آفرینی هستند، اما برای رسیدن به آرزوها و تحقق رویاهایشان نیاز به انگیزه دارند.

به همین دلیل به سراغ مطالعه بهترین و پرفروش ترین کتاب های انگیزشی دنیا می روند تا پتانسیل و هیجان لازم برای حرکت را بدست بیاورند. این شیوه بسیار عالی است اما بسیاری از افراد نیز که در خلوت خود به مطالعه کتاب های انگیزشی می پرازند، چند روز بعد از مطالعه دوباره انگیزه خود را از دست داده و حتی مطالب کتاب را فراموش می کنند… .

سوال اینجاست که راه حل این مشکل چیست، چگونه می توانیم برای رسیدن به موفقیت و ثروت انگیزه کافی داشته و مشکلات و ناهمواری های مسیر را پشت سر بگذاریم؟ قطعا برای رسیدن به چنین جایگاهی نیاز به هوش مالی و تکنیک های موفقیت در کسب و کار احساس می شود.

 • اگر مشتاق پیشرفت و افزایش درآمد هستید ولی از انگیزه و مهارت کافی برخوردار نیستید، خبر خوب برای شما این است که دوره هایی برای یاری شما در این مسیر وجود دارد که توسط موسسه ثروت آفرینان برگزار می شود.
 • موسسه ثروت آفرینان از معتبرترین مراکز آموزش آزاد ایران است که بیش از سی سال سابقه فعالیت آموزشی در زمینه مدیریت، هوش مالی و … دارد. با ثبت نام در دوره هوش مالی ثروت آفرینان علاوه بر رسیدن به انگیزه لازم برای موفقیت، می توانید در سمینارهای رفع سوال در زمینه موانعی که در کسب و کار یا کارآفرینی مشاهده می کنید شرکت کرده و از کارگاه های آموزشی برای استفاده از تکنیک های هوش مالی در بازار کار واقعی بهره مند شوید.
 • ثروت آفرینان طی دوره آموزشی هوش مالی که در محیطی گرم و صمیمی با حضور جمعی از علاقمندان مشتاق پیشرفت و موفقیت برگزار می شود که به تبادل افکار و تجربیات خود برای رسیدن به موفقیت می پردازند.
 • ثروت آفرینان طی دوره هوش مالی همراه شماست و حتی بعد از پایان دوره نیز شما را رها نخواهد کرد و همواره پشتیبان و انگیزه بخش شما برای روشن شدن مسیر موفقیت در کسب و کار خواهد بود.
 • پیشنهاد می دهیم برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه زمان ثبت نام دوره هوش مالی موسسه ثروت آفرینان و مشاوره رایگان با کارشناسان این موسسه با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین دوره های آموزشی

دوره جامع کوچینگ سوئیسی