دوره تکنیک های جذب و استخدام

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
IRR2990000

شیوه های استخدام و مدیریت سرمایه انسانی

موضوع اول “انتخاب”

شما محصول انتخابهای خودهستید و درآمد و رشد کسب وکارتان هم محصول انتخاب افرادی است که به کسب وکارتان راه داده اید

فرآیند جذب و استخدام کارکنان، یکی از مهم‌ترین فرآیندهای اداره کسب و کار است و مستقیما بر درآمد شما اثرگذار است، اگر شما مدل استخدامی خود را بنویسید می توانید سطح درآمدی و میزان رشدتان را تشخیص دهید

سالها قبل از مسافرت کاری برمی گشتم و در فرودگاه با صاحب یکی ازبرندهای معروف که در اتاق بازرگانی او را دیده بودم روبرو شدم. در طول پرواز که حدود 4 ساعت طول کشید، گفتگوی جذابی داشتیم و نکات بسیاری را از نبض بازار ایران و معادل خارجی ان به من توضیح داد.

اما مهمترین نکته ای که به من یاد داد چی بود؟

یکی مهمترین نکاتی که از او اموختم مدل جذب کمپانی بوش (bosch) بود که او در شرکتش خودش و داخل ایران پیاده کرده بود، خودش مدتها در اشتوتگارت زندگی می کرد و زیر رو روی این برند را درآورده بود

اما این باعث جرقه ای در ذهن من شد و باعث شد که چندین مدل دیگر استخدامی را بررسی کنم و برای مدیرانی که با آن ها کار می کردم استفاده کنم و نتایج حیرت آور آنرا ببینم.

 

این بی معنی است که افراد باهوش را استخدام کنیم و به آن ها بگوییم چکار کنند. ما افراد باهوش را استخدام می‌کنیم تا به ما بگویند چکار کنیم.

استیو جابز

برای استخدام افراد، یه ویژگی را مد نظر قرار دهید: صداقت، هوش و انرژی. اگر اولی را نداشت، دو ویژگی دیگر شما را نابود خواهد کرد.

وارن بافت


امیر حسین مظاهری

شما فقط نتیجه کارهای خودتون رو نمی بینید. نتیجه کار افرادی که انتخاب می کنید هم گردن شما می افته.

امیرحسین مظاهری


مشاوره رایگان: 26403740-021

همانطور که می دانید استخدام یکی از مهمترین الزامات حرکت سازمان است، تیم های موفق با ستارگانشان شناخته میشوند ;I که این ستارگان نیازمند مدیریت هستند چون تیم های فوق العاده شانس بسیاری برای رشد و توسعه برند و جهش درآمد دارند.

بعبارتی یکی از تعیین کننده ترین وظایف شما برای رشد مالی، تعیین کیفیت استخدام است. چرا که شانسهای درآمدی شما را افزایش میدهد. یکی از مشکلات کسب وکارهای متوسط ، عدم توجه به استخدام اعضا در سازمان است.

در این دوره شما با اهمیت و کارکرد الگوهای استخدامی و نتایج آن آشنا می شوید والگوی مناسب خود را انتخاب می کنید، الگوهای شرکتهای موفق و ناموفق را مرور می کنید تا ضمن آشنائی با فرآیند استخدام، با اصول جذب و نگهداری سرمایه انسانی آشنا شوید و از نتایج آن لذت ببرید.

واقعیت این است که استخدام بهترین نیروها کاری دشواری است و نیاز به مهارت و دانش کاربردی دارد، مهارتی که اصولا در کسب و کارهای کوچک و متوسط آموخته نمی شود و خسارتهای سنگنینی بوجود می آورد

فراموش نکنید یک نیروی خوب می تواند شما را به اوج برساند و یک نیروی اشتباه می تواند دودمانتان را به باد دهد، پس با دقت و وسواس بیشتری روش درست را بیاموزید تا نتایج آن را به سرعت در کسب و کار خود ببینید.

در این دوره اثربخش چی یاد میگیریم؟

در این دوره فرض بر این است که شما دوره های عالی مدیریت و استخدام را ندیده اید و امکان استخدام مدیر HR ندارید. لذا اموزشهای ساده و کاربردی بصورت جامع نکات مهم استخدام ، نگهداری و اخراج را برای شما مطرح می کند.

مخاطبین دوره شیوه های استخدام مدیریت سرمایه انسانی

 • مدیران عامل و صاحبان کسب‌و‌کار

 • مدیران و کارشناسان منابع انسانی

 • مدیران و کارشناسان جذب و استخدام

 • مدیران و سرپرستان

 • کوچ های کسب و کار

سرفصل و محتوای دوره آموزشی مهارت‌های جذب، استخدام و مصاحبه

 • آشنائی با الگوهای موفق و ناموفق شرکتهای مطرح دنیا و ایران
 • تعریف شغل و جایگاه شغلی
 • شرح نویسی
 • تهیه آگهی
 • نحوه بررسی و نکات مهم رزومه و انتخاب رزومه موثر
 • صلاحیت و شایستگی چیست ، چگونه بسنجیم
 • انواع مصاحبه ، مصاحبه دو مرحله ای چیست
 • چگونه از مصاحبه شونده حرف بکشیم
 • آشنائی با سوالات مهم
 • انتخاب و استخدام
 • ارائه الگوها و مثالهای آموزنده
 • با تکنیک های رزومه خوانی آشنا خواهید شد.
 • با ملاحظات مربوط به قبل،حین و بعد از مصاحبه آشنا خواهید شد.
 • خطاهای رایج در مصاحبه
 • اقدامات مورد نیاز بعد از استخدام
 • شناخت نسل کروکدیلها و نیازهای آنها
 • توجه : ما در کنار این دوره امکان ارتقاء شما و کسب و کارتان را به یک جنگنده اقتصادی محیا کرده ایم تا بتوانید به دستاورهای مورد نظرتان راحت تر برسید

حاصل دوره

دانش پذیران ثروت آفرینی که در این دوره شرکت میکند ، به بهترین روش جذب برای کسب و کارشان مسلط میشوند، می توانند به شیوه ای درست مصاحبه کنند و برماندگاری و وفاداری پرسنل اثرگذار باشند و درنهایت نیروهای لازم را به بهترین شیوه اخراج کنند.

حالا شما باید انتخاب کنید که می خواهید در بزرگراه تبدیل شده به یک ژنرال اقتصادی وارد شوید و یا می خواهید با روش قدیمی فرصتهای مهم تان را بسوزانید؟

 

سوالات متداول

آیا این دوره جزوه دارد؟

بله علاوه بر فایل های صوتی این دوره شامل فایل های جزوه نیز می‌باشد

آیا این دوره به صورت سازمانی هم برگزار می‌شود؟

بله در صورت درخواست جذب و استخدام به صورت حضوری و سازمانی نیز برگذار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می‌توانید با شماره های مجموعه تماس حاصل نمایید

دوره جذب و استخدام چه زمانی برگزار می‌شود؟

این دوره به صورت فایل های صوتی بوده و بلافاصله پس از خرید دوره می‌توانید به تمامی آن ها دسترسی پیدا کنید.

آیا شرکت در دوره استخدام پیش نیازی دارد؟

خیر، پیش نیازی ندارد

بلیط رایگان شرکت در سمینار حضوری چیست؟

کلیه شرکت کنندگان دوره جذب و استخدام پس اتمام دوره به سمینار حضوری مکمل دوره به ارزش 1 ملیون تومان به صورت رایگان دعوت خواهند شد.

پس از گذراندن این دوره می‌توانم گواهینامه دریافت کنم؟

دوره صوتی جذب و استخدام یک دوره کاربردی و تجربه محور بوده و در راستای رفع چالش های مدیران کسب و کار و کارشناسان منابع انسانی و سایر متخصصین مرتبط با حوزه استخدام نیرو تدوین شده است و دارای مدرک آکادمیک نمی‌باشد.

نحوه دریافت دوره به چه شکل است؟

پس از اینکه دوره را خریداری نمودید میتوانید با مراجعه به بخش حساب کاربری من وارد پنل کاربری شده و در بخش دانلود ها دوره را مشاهده کنید.

نظرات دانش پذیران دوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معرفی دوره

اطلاعات دوره

هزینه ثبت نام دوره :
2990000 هزار تومان
تعداد جلسات دوره :
1 فصل
8 جلسه
مدت زمان دوره :
10 دقیقه
تعداد دانش پذیران دوره :
+18 دانش پذیر
سطح آموزشی دوره :
مقدماتی
نوع دوره آموزشی :
دوره ویدئویی
آخرین بروزرسانی دوره :
شهریور 1401
دوره های مکمل :
یک

محتوای دوره