0
تومان
0
تومان

قوانین و مقررات سایت

موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان پارس

موسسه آموزشی و انتشاراتی ثروت آفرینان به عنوان یکی از مراکز تخصصی آموزش‌های مرتبط با علم مدیریت در حوزه تخصصی کسب‌وکار فعالیت می‌کند و بستر مناسبی را برای آموزش در حوزه های مدیریتی مانند دوره های مختلف MBA و … را برای دانشجویان عزیز به صورت حضوری و مجازی فراهم کرده است.

 1. سایت موسسه آموزشی ثروت آفرینان پارس، تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌‏کند و استفاده کنندگان از آن نیز می بایست تحت این قوانین، دریافت خدمات نمایند.
 2. عضویت و ایجاد حساب کاربری در سایت موسسه آموزشی ثروت آفرینان پارس رایگان است. اشخاص برای عضویت باید به بخش عضویت مراجعه نمایند. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود؛ به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات سایت موسسه آموزشی ثروت آفرینان پارس است.
 3. اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است و موسسه آموزشی ثروت آفرینان پارس تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.
 4. کاربران نباید نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار دیگران قرار دهند و هر شخصی تنها بایستی با نام کاربری و رمز عبور مربوط به خودش وارد سایت شده و از خدمات آن استفاده نماید. درصورت اثبات عدم رعایت این موضوع کاربری مربوطه حذف و مسئولیت عواقب آن به‌عهده صاحب اصلی اطلاعات کاربری و شخص سوء استفاده کننده خواهد بود.
 5. چنانچه کاربران با ایجاد حساب‌های کاربری مختلف سعی در ایجاد اختلال در سایت و نرم افزارها و دیگر کاربران داشته باشند، بدون هیچگونه تذکری حساب کاربری آنها حذف و پیگرد قانونی خواهد داشت.
 6. شرکت کنندگان در کلاس‌ها، موظف به حفظ حریم خصوصی دیگران و قوانین جمهوری اسلامی در استفاده از خدمات آموزشی حضوری و آنلاین این موسسه هستند.
 7. در صورتی‌که محصول خریداری‌شده توسط کاربر، به‌صورت دانلودی باشد، کاربر می‌تواند از بخش پروفایل کاربری و یا سایت به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشد. همچنین پیامک یا ایمیلی نیز که حاوی فاکتور خرید است به آدرس ایمیلی یا به صورت پیامک به شماره‌ای که خریدار ثبت کرده است ارسال می‌گردد. در صورت عدم دریافت ایمیل یا پیامک تایید خرید، حقی از خریدار در خصوص دسترسی به محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.
 8. درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف 72 ساعت به حساب کاربر بازمی‌گردد.
 9. در صورت ثبت نام کاربر در دوره های نقدی موسسه آموزشی ثروت آفرینان پارس اعم از حضوری و آنلاین در صورت حضور در یک ساعت و نیم اول کلاس حضوری یا دوره آموزشی آنلاین در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ به حساب وی استرداد می‌شود.
 10. تمام محتوای سایت موسسه آموزشی ثروت آفرینان پارس مانند محتوای مقالات، محصولات آموزشی، لوگو، تصاویر، صوت‌ها، ویدئوها و … متعلق به شرکت موسسه آموزشی ثروت آفرینان پارس بوده و بدون موافقت و اجازه موسسه آموزش ثروت آفرینان پارس، هیچ شخصی اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد.
 11. شایان ذکر است اگر محتوای سایت از منبع داخلی یا خارجی دیگری اخذشده باشد به آن منبع ارجاع داده ‌شده است.
 12. تمام محصولات موسسه آموزشی ثروت آفرینان پارس فقط از طریق سایت این موسسه به نشانیir به فروش می‌رسد. هیچ‌یک از محصولات موسسه آموزشی ثروت آفرینان پارس در هیچ مرجع دیگری قابل‌ارائه نیست. در صورت مشاهده تخلف لطفا مراتب را به شماره تلفن 02126403740 اطلاع دهید تا موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان پارس توسط گروه وکلای خود تمام تخلفات را از طریق مراجع قضایی و قانونی پیگیری می‌نماید.
 13. تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه آموزشی و انتشاراتی ثروت آفرینان پارس است و هرگونه سوءاستفاده از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.