زندگینامه بهروز فروتن

صنایع غذایی بهروز

بهروز فروتن یکی از سلاطین کسب و کار  در  سال ۱۳۲۴ متولد شده است. فروتن در محله امیریه تهران کودکی را سپری کرده است. در ده سالگی پدرش را از دست می دهد. پدر این مدیرعامل یک جمله را همیشه بر زبان جاری می کرده است که در ذهن بهروز فروتن حک شده است «باید جوهر کار را داشته باشید».

زمانی که پدر ایشان در قید حیات بودند با اینکه مشکلات مالی هم برایشان وجود نداشت اما اصرار داشتند تمامی بچه هایشان کار کنند و روی پای خود باشند. مهم نبود بچه ها چه کاری را انجام می دهند فقط  آشنایی با فرهنگ کار اصل بوده است.

کار در بچگی

به دلیل تربیت خاص پدرش از بچگی خود ساخته رشد کرد. از دوران کودکی به فروش شکلات و اسباب بازی می پرداخت. پس از فوت پدرش کمی شرایط زندگی سخت شد. بهروز فروتن هم زمان که درس می خواند به کار هم مشغول بود. تشویق مادرش برای به هدف رسیدن بهروز فروتن خیلی موثر بوده است.

وی دیپلم ریخته گری از وزارت کشاورزی و صنایع معدن گرفت. لیسانس خود را از دانشگاه اخذ کرد. فروتن مدتی را به تدریس پرداخت. یک دوره کوتاه امتیاز یک دبیرستان را خریداری کرد و به کار تدریس به صورت جدی پرداخت.

کسب و کار خانگی

تولید مواد غذایی در خانه کسب و کار تازه ای بود که به آن زمانی را مشغول شد. توزیع در فروشگاه ها کاری بود که بعد از تولید انجام شد. فروتن با همکاری چند نفر از بستگان تولید محصولات غذایی را به صورت انبوه آغاز کردند. بعدها صنایع غذایی بهروز تاسیس شد. این شرکت صنایع غذایی در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ نفر پرسنل دارد.

رمز موفقیت بهروز فروتن موسس و مدیرعامل صنایع غذایی بهروز این بوده است که از سختی کار لذت می برد و از حضور پر تلاش همکاران خوشحال می شد.

مذاکره هیپنوتیزمی
خواندن مقاله

Uncategorized

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *