0
تومان
0
تومان

بهروز فروتن

بهروز فروتن داستان برند

آنچه در این مقاله می‌خوانید

امروز می خواهیم در مورد یک شخصیت موفق به نام بهروز فروتن، صحبت کنیم و از آن جایی که اطلاع داشتن در مورد نحوۀ زندگی این اشخاص می تواند تأثیرات مثبت زیادی بر روی زندگی فردی اشخاص بگذارد، به شما نیز پیشنهاد می کنیم که تا پایان این بحث با ما همراه باشید تا بیش تر با این شخصیت برجسته آشنا شوید.

 

داستان موفقیت بهروز فروتن

 

بهروز فروتن کیست؟

بهروز فروتن یک کارآفرین موفق ایرانی است که توانسته است یک مرکز تحقیقات غذایی مجهز را در ایران راه اندازی کند. جالب است بدانید که او به دلیل پشتکار زیادی که داشته است توانسته است به موفقیت های زیادی دست پیدا کند و افتخارات زیادی برای کشور ما به ارمغان آورده است و به همین دلیل بار ها توسط رؤسای کشور مورد تقدیر قرار گرفته است.

 

راز موفقیت بهروز فروتن

مسلماً هیچ موفقیتی یک شبه به دست نمی آید و حتماً رمز و راز های مهمی در پس آن وجود دارد و برای این که این موضوع بهتر برای شما روشن شود، ما قصد داریم در این قسمت در مورد راز های موفقیت بهروز فروتن صحبت کنیم و مهم ترین آن ها عبارتند از:

  1. داشتن اعتماد به نفس
  2. تمرکز کردن بر روی مسائل مثبت
  3. داشتن رویکرد واقع گرایانه
  4. استقبال کردن از ایده های دیگران
  5. داشتن پشتکار بالا
  6. شناخت درست از توانایی های فردی

 

زندگینامه بهروز فروتن

صنایع غذایی بهروز

بهروز فروتن یکی از سلاطین کسب و کار در سال 1324 متولد شده است. فروتن در محله امیریه تهران کودکی را سپری کرده است. در ده سالگی پدرش را از دست می دهد. پدر این مدیرعامل یک جمله را همیشه بر زبان جاری می کرده است که در ذهن بهروز فروتن حک شده است «باید جوهر کار را داشته باشید».

زمانی که پدر ایشان در قید حیات بودند با اینکه مشکلات مالی هم برایشان وجود نداشت اما اصرار داشتند تمامی بچه هایشان کار کنند و روی پای خود باشند. مهم نبود بچه ها چه کاری را انجام می دهند فقط آشنایی با فرهنگ کار اصل بوده است.

 

بهرزو فروتن نمونه یک انسان موفق است

کار در بچگی

به دلیل تربیت خاص پدرش از بچگی خود ساخته رشد کرد. از دوران کودکی به فروش شکلات و اسباب بازی می پرداخت. پس از فوت پدرش کمی شرایط زندگی سخت شد. بهروز فروتن هم زمان که درس می خواند به کار هم مشغول بود. تشویق مادرش برای به هدف رسیدن بهروز فروتن خیلی موثر بوده است.

وی دیپلم ریخته گری از وزارت کشاورزی و صنایع معدن گرفت. لیسانس خود را از دانشگاه اخذ کرد. فروتن مدتی را به تدریس پرداخت. یک دوره کوتاه امتیاز یک دبیرستان را خریداری کرد و به کار تدریس به صورت جدی پرداخت.

کسب و کار خانگی

تولید مواد غذایی در خانه کسب و کار تازه ای بود که به آن زمانی را مشغول شد. توزیع در فروشگاه ها کاری بود که بعد از تولید انجام شد. فروتن با همکاری چند نفر از بستگان تولید محصولات غذایی را به صورت انبوه آغاز کردند. بعدها صنایع غذایی بهروز تاسیس شد. این شرکت صنایع غذایی در حال حاضر بیش از 1000 نفر پرسنل دارد.

رمز موفقیت بهروز فروتن موسس و مدیرعامل صنایع غذایی بهروز این بوده است که از سختی کار لذت می برد و از حضور پر تلاش همکاران خوشحال می شد.

سخن پایانی

ما در این مطلب سعی کردیم بهروز فروتن را به طور کامل به شما معرفی کنیم. در آخر نیز از کسانی که قصد دارند بیش تر با سبک زندگی این فرد موفق ایرانی آشنا شوند، دعوت می کنیم که در دورۀ mba  سایت ثروت آفرینان شرکت کنند تا از این طریق بتوانند مهارت های مورد نیاز، برای ساختن یک زندگی موفق را کسب کنند و یک زندگی خوب و ایده آل برای خود بسازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین دوره های آموزشی

دوره جامع کوچینگ سوئیسی