زندگینامه بهروز فروتن

صنایع غذایی بهروز

بهروز فروتن یکی از سلاطین کسب و کار  در  سال ۱۳۲۴ متولد شده است. فروتن در محله امیریه تهران کودکی را سپری کرده است. در ده سالگی پدرش را از دست می دهد. پدر این مدیرعامل یک جمله را همیشه بر زبان جاری می کرده است که در ذهن بهروز فروتن حک شده است «باید جوهر کار را داشته باشید».

زمانی که پدر ایشان در قید حیات بودند با اینکه مشکلات مالی هم برایشان وجود نداشت اما اصرار داشتند تمامی بچه هایشان کار کنند و روی پای خود باشند. مهم نبود بچه ها چه کاری را انجام می دهند فقط  آشنایی با فرهنگ کار اصل بوده است.

محصولات غذایی بهروز

کار در بچگی

به دلیل تربیت خاص پدرش از بچگی خود ساخته رشد کرد. از دوران کودکی به فروش شکلات و اسباب بازی می پرداخت. پس از فوت پدرش کمی شرایط زندگی سخت شد. بهروز فروتن هم زمان که درس می خواند به کار هم مشغول بود. تشویق مادرش برای به هدف رسیدن بهروز فروتن خیلی موثر بوده است.

وی دیپلم ریخته گری از وزارت کشاورزی و صنایع معدن گرفت. لیسانس خود را از دانشگاه اخذ کرد. فروتن مدتی را به تدریس پرداخت. یک دوره کوتاه امتیاز یک دبیرستان را خریداری کرد و به کار تدریس به صورت جدی پرداخت.

کسب و کار خانگی

تولید مواد غذایی در خانه کسب و کار تازه ای بود که به آن زمانی را مشغول شد. توزیع در فروشگاه ها کاری بود که بعد از تولید انجام شد. فروتن با همکاری چند نفر از بستگان تولید محصولات غذایی را به صورت انبوه آغاز کردند. بعدها صنایع غذایی بهروز تاسیس شد. این شرکت صنایع غذایی در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ نفر پرسنل دارد.

رمز موفقیت بهروز فروتن موسس و مدیرعامل صنایع غذایی بهروز این بوده است که از سختی کار لذت می برد و از حضور پر تلاش همکاران خوشحال می شد.

بهروز-فروتن_0

پست های مرتبط

مسئولیت اجتماعی شرکتی

مسئولیت اجتماعی شرکتی ( CSR )

مسئولیت اجتماعی شرکتی چیست؟ مسئولیت اجتماعی زمانی که در حوزه شرکت‌ها تعریف شود، (CSR) نامیده می­‌شود. که مخفف (corporate social responsibility)  یعنی تعهدات و وظایفی که شرکتی در برابر جامعه انسانی دارد. به این مفهوم که سازمان علاوه بر...

ادامه مطلب
ایده هاتو به پول تبدیل کن

تجاری‌سازی ایده، تبدیل ایده به پول

تجاری‌سازی ایده، تبدیل ایده به پول، «قسمت دوم» آخرین جمله مهندس مرتب در گوشم زنگ می‌زد؛«کسی که برای تبدیل ایده‌اش به پول اقدامی نمی‌کند، بی‌مسئولیت است». در مسیر مرتب ایده‌هایی که به ذهنم خطور کرده بود اما بی‌اهمیت از...

ادامه مطلب
رویاهاتو دنبال کن

تبدیل ایده به پول، رویاتو دنبال کن!

تبدیل ایده به پول ، اگه تو به فکر رؤیاهات نباشی پس کی قراره باشه؟! نمی‌دانم چرا هر بار که این را تجربه می‌کنم گیج و منگ می‌شوم. باز هم  یک سوال مانند زلزله ۷ ریشتری من را تکان...

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثروت آفرینان (باشگاه ملی جنگنده‌های اقتصادی ایران)

موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان پارس با مدیریت مهندس امیرحسین مظاهری نزدیک به سه دهه فعالیت علمی و تخصصی در زمینه های کسب و کار و تکنیک های فروش، کارآفرینی و سخنوری، مدیریت منابع انسانی و مدیریت زمان، تحلیل شرایط اقتصادی و اجتماعی روز داشته است. و تا امروز رسالت خود را در آموزش و تعالی کسب و کارهای جامعه دانسته است تا بتواند به نوبه خود در خدمت جامعه و فعالان اقتصادی باشد.

26403740 021
مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته در واتساپ: 09104394947
آدرس: تهران، شریعتی، ابتدای میرداماد، پلاک 4،طبقه 3
logo-samandehi

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان پارس می‌باشد.