0
تومان
0
تومان

آخرین سمینار سال 1399 موسسه« ثروت آفرینان پارس» با عنوان « کوچ مدرن »

آنچه در این مقاله می‌خوانید

()

آخرین سمینارسال 1399 موسسه« ثروت آفرینان پارس» با عنوان « کوچ مدرن » در ساعت 14 روز دوازدهم اسفند ماه ، در سرای محله درروس برگزار شد. در این گردهمایی حدود 50 تن از فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار در دوازدهم اسفند ماه در محله ی دروس کار خود را آغاز کرد.حضور داشتند. پوشش این رویداد خبری در لایو اینستاگرام موسسه به آدرس @mazaheri200قابل پیگیری و مشاهده است.

گزارش:

به گزارش موسسه ثروت آفرینان : سمینار« کوچ مدرن» در دو روز متوالی با محوریت بررسی موضوعاتی چون :

با سخنرانی دکتر امیرحسین مظاهری برگزار شد.

در خلال سمینار موفق به همصحبتی با دو تن از حاضرین شدیم تا از کم و کیف سمینار مطلع شویم.

خانم فرزانه که به نسبت از اعضای جوان سمینار بودند در این رابطه به ما گفتند :«آموزه های این سمینار مورد تایید من است واز این جهت برایم کاربردی است که می توانم پیوندی را میان زندگی و کار برقرار کنم و از زمانهای سوخته بهترین بهره وری را داشته باشم و از کارهایی که به طور ناخود آگاه انجام میدادم و اشتباه بودند، خود آگاه جلوگیری کنم و در پیشبرد اهدافی که برای سال جدید با آنها روبرو هستم تلاش منطقی داشته باشم و بتوانم به درست ترین شکل ممکن ازسرمایه هایی که در اختیار دارم استفاده کنم . البته در کارگا ه های آموزشی دیگر ثروت آفرینان هم حضور داشتم و هر بار نگاه تازه ای به کسب و کارم می اندازم و این دوره ها کمک ام کرده که بتوانم ایراداتی را که در حین فعالیت هایم با آنها روبرو می شوم بر طرف کنم .»

آقای فاضلی هم در رابطه با سوال « سمینار کوچ را چطور دیدید ؟» صحبت خود را اینگونه آغاز کرد:« در روز اول با مباحث مختلف زندگی درست و در روز دوم کسب وکار ایده آل آشنا شدم و با توجه به تکنیک هایی که در این سمینار کوچ موسسه ثروت آفرینان از میان صحبت های دکتر مظاهری آموختم به جرات می توانم بگویم دیدی جدید یافتم و پی بردم به اینکه تا امروز فقط بیست درصد از توانایی هایم را در کسب و کار به کار گرفته بودم و حالا می توانم با شناخت بهتر خودم و مسائل کاری و زندگی، بتوانم با توانایی صد در صد برای حل مسائل ام اقدام کنم .

در انتراکت هایی که موسسه ثروت آفرینان جهت تنفس وپذیرایی از شرکت کنندگان در نظر گرفته بودند ، فرصت آشنایی صاحبان مشاغل گوناگون با هم فراهم شد و این آشنایی خود مقدمه ای است برای مذاکره های بسیار و دوستی های کاری و همفکری های بعدی شرکت کنندگان که می تواند در جای خود از دستاورد های سمینار« کوچ مدرن » و همچنین دیگر سمینارهای موسسه ثروت آفرینان به حساب بیاید.

ویژگی این سمینار

از ویژگی هایی که آخرین سمینار سال 1399 موسسه ثروت آفرینان داشت موضوع سمینار یعنی «کوچ مدرن» بود چرا که چشم انداز یک جهش را برای مخاطبین خود در سال 1400 ترسیم کرد، تا حاضرین در این سمینار با دیدی روشن و نقشه ای در دست به استقبال سال نو بروند.

در حاشیه…

طبق روال همیشه موسسه ثروت آفرینان،معرفی کتاب های فوق العاده کارا در زمینه کسب و کار، از بخش های جنبی سمینار بود که با استقبال خوبی روبرو شد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین دوره های آموزشی

دوره جامع کوچینگ سوئیسی