0
تومان
0
تومان

پیش بینی آینده مالی با تست “هوش اقتصادی”

تست شم اقتصادی چگونه به شما کمک می کند

آنچه در این مقاله می‌خوانید

()

در این مقاله از سری مقالات سایت ثروت آفرینان قصد داریم تا در خصوص تست شم اقتصادی و تاثیر آن در بهبود وضعیت مالی و اقتصادی سازمان ها، شرکت ها و کسب و کار ها صحبت کنیم. جهت شرکت در تست شم کافی است فرم زیر را پرکنید تا وارد فرآیند تست زنی شوید.

اوووپس! ما نمی توانیم فرم شما را پیدا کنیم.

 

امیر حسین مظاهری سیف: پاسخی برای وحشتناکترین کابوس انسانی: آینده مالی من چگونه است؟

عاقبت بخیر بشی، یکی از دعاهائی است که همیشه از دیگران خصوصا افرادی که سودای جوانی را پشت سرگذاشته اند می شنویم ، اما عاقبت مالی ما بخیر است؟ به میل است؟ یا کابوس وحشتناکی که بسیاری از افراد بالای ۵۰ سال دارند این است که پولشان زودتر از عمرشان به پایان نرسد ، با توجه به پیشرفت های پزشکی و افزایش امید به زندگی، آیا راهی هست که در سنین پائین تر این عاقبت مشخص و راهکاری برای آن شناخته شود؟ پاسخی برای این سؤال مهم وجود دارد که “عاقبت زندگی مالی من چه خواهد شد؟”

 

پیش بینی آینده مالی

یکی از مهمترین اصولی که باید در هر کسب و کاری رعایت شود، پیش بینی آینده مالی است. در صورتی که آینده نگری شفافی در این زمینه نداشته باشید، احتمال شکست شما افزایش پیدا خواهد کرد. امروزه بسیاری از مدیران بسته به شم اقتصادی که دارند، می توانند به خوبی آینده مالی خودشان را پیش بینی کنند. البته اینکه این شم تا چه اندازه مورد اعتماد خواهد بود، به این بستگی دارد که تست شم اقتصادی انجام شود.

تست شم اقتصادی چرا و چگونه

 

تست هوش اقتصادی چیست؟

همانطور که عنوان شد برای پی بردن به این نکته که آیا شما دارای شم اقتصادی هستید، نیاز است تا تست شم اقتصادی را از سر بگذرانید. یکی از بهترین راه های پی بردن به این نکته نیز، شرکت کردن در تست های هوش اقتصادی است. اما سوالی که در این میان به وجود می آید این است که از کجا می توان به این تست هوش اقتصادی دست پیدا کرد؟

 

در دنیایی که برای هر مسئله ای راهکاری وجود دارد ؟

بله تست F IQ یا تست هوش اقتصادی
این تست که بابررسی رفتار مالی بیش از ۸۰۰۰ نفر در طول ۵ سال تدوین شده است می تواند از طریق محاسبه رفتاراقتصادی، عاقبت مالی افراد را نشان دهد و به این سؤال مهم پاسخ دهد که آینده مالی من چه می شود؟

این تست معتبر که اکنون به مناسبت ۹۸مین سمینار شم اقتصادی رایگان در اختیار علاقمندان قرار گرفته است تا روز پنج شنبه در دسترس خواهد بود.

به گزارش یکی از خبرنگاران اقتصادی که با این تست خود را سنجیده است. این تست با سنجش هوش اقتصادی فرد براساس مدل فکر و رفتار به شناخت دقیقی از موقعیت شغلی و درآمدی فرد میرسد و موقعیت فقر – ثروت افراد را مشخص می کند.

نکته جالب در این تست که فعلا به رایگان در دسترس عموم قرار گرفته است، سازگاری فرهنگی و رفتاریست، برای استفاده از این پروژه تحقیقاتی و نگاهی به آینده خود می توانید از این تست استفاده کنید.

تست شم اقتصادی باعث موفقیت خواهد شد

برای شرکت در تست “هوش اقتصادی “به آدرس زیر مراجعه فرمایید:
و بزودی با طراح و مسئول تحقیقاتی این تست مصاحبه مفصلی خواهیم داشت.

amirmazaheri.com

امیر حسین مظاهری سیف

کارآفرین برتر کشور

آزمون هوش مالی چه کمکی به شما خواهد کرد؟

  • پیشرفت مالی و اقتصادی

یکی از بزگترین کمک های این تست این است که می تواند به شما مانند افراد قبلی، کمک کند تا به خوبی در امور مالی و اقتصادی خود، پیشرفت کنید.

  • اطلاع از شم اقتصادی

یکی از مهمترین مزایای شرکت در این تست آن است که شما می توانید تست شم اقتصادی خودتان را نیز تجربه کنید. بدین صورت می توانید به خوبی متوجه شوید تا چه اندازه شم اقتصادی در وجود شما قرار گرفته است.

  • پیدا کردن راه کار های جدید

اکنون که به کمک آزمون هوش مالی توانستید به نقطه روشنی در خصوص خودتان دست پیدا کنید، می توانید برنامه و پلن های خودتان را به نحوی بچینید که هوش مالی خودتان و تیمتان را به بهترین نحو تقویت کنید.

 

تست شم اقتصادی و تجاری

 

چگونه با تست شم اقتصادی پیش ینی آینده مالی مان را داشته باشیم؟

زمانی که شما در تست شم اقتصادی شرکت می کنید، در نتیجه جوابی دریافت خواهید کرد. این جواب وضعیت شم اقتصادی شما را به خوبی مشخص می کند. اگر در رده های متوسط به پایین قرار داشته باشید، متوجه می شوید که برای پیشرفت در وضعیت مالی، همچنان به کمک و مشورت سایر افراد نیاز دارید. از این رو دیگر بدون برنامه ریزی دست به عمل نخواهید زد. از سوی دیگر اگر نمره کسب شده شما در وضعیت مطلوبی قرار گرفته باشد، می توانید به خودتان و پیش بینی های مالی خود اعتماد کرده و بدین صورت در مسیر موفقیت گام بردارید.

 

سخن پایانی

ما در این مقاله اطلاعات کاملی در خصوص شم اقتصادی در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. در صورتی که شما هم می خواهید تست شم اقتصادی خود را با نمرات بالایی از سر بگذرانید، می توانید در دوره بی نظیر شم اقتصادی که به کمک موسسه ثروت آفرینان گردآوری شده است، شرکت کنید. جهت شرکت در تست شم کافی است فرم زیر را پرکنید تا وارد فرآیند تست زنی شوید.

اوووپس! ما نمی توانیم فرم شما را پیدا کنیم.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین دوره های آموزشی

دوره جامع کوچینگ سوئیسی