0
تومان
0
تومان

ثبت نام دوره mba دانشگاه تهران

ثبت نام دوره mba دانشگاه تهران (2)

آنچه در این مقاله می‌خوانید

()

در این مقاله می خوانید که شرایط ثبت نام دوره mba دانشگاه تهران چیست و هزینه دوره mba مجازی چقدر است. همچنین در مورد ویژگی های صدور مدرک MBA توضیحات کامل ارائه شده است:

شاید با شنیدن نام دوره های مجازی تصویری از سرویس های آموزشی بی کیفیت در ذهنتان ایجاد شود. اما حقیقت این است که بعد از شیوع گسترده بیماری کرونا در سطح جهان شیوه های آموزش از راه دور، به تحول عظیمی رسیده است.

شیوه های آموزشی آنلاین در حال حاضر بسیار مدرن و کامل هستند. بسترهای آموزشی مجازی هم اکنون در سطح کیفیت دوره های آموزشی حضوری به خوبی مفاهیم را انتقال داده و قابلیت انجام فعالیت های کلاسی و … در آنها فراهم است.

دوره های آموزشی دانشگاه تهران و موسسات آموزشی نظیر ثروت آفرینان که به برگزاری دوره mba به صورت آنلاین و نیمه حضوری می پردازند، مناسب افرادی است که به هر دلیل امکان حضور در کلاس را ندارند.

دوره mba دانشگاه تهران چیست؟

دوره mba دانشگاه تهران چیست؟

دوره MBA دانشگاه تهران یک دوره مجازی به صورت نیمه‌ حضوری است. دوره ای که شیوه برگزاری آن مناسب برای مدیران پرمشغله و ساکن شهرستان است. ثبت نام این دوره با ظرفیت محدود در دانشکده مدیریت انجام می شود.

و مهلت ثبت نام آن و گروه‌های آموزشی فعال و آماده ثبت‌نام در این صفحه اطلاع‌رسانی می‌شود. توجه داشته باشید که شروع دوره‌ ۳۸ و ۳۹ ۱۵ام مرداد ماه است و ثبت‌نام تا ۱۰ام مرداد ماه ادامه می‌یابد.

دوره MBA نیمه حضوری دانشگاه تهران به صورت مجازی در کشور برگزار می شود. این دوره ها از سال ۱۳۹۳ توسط دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در حال ارائه هستند.

ثبت نام دوره mba دانشگاه تهران سال 1400

ثبت نام دوره mba دانشگاه تهران سال 1400

شرایط ثبت نام دوره آموزشی mba در دانشگاه تهران و تشکیل کلاس های آنلاین و نیمه حضوری در سال 1400 به شرح زیر است:

 • مهلت زمان ثبت نام برای دوره 38، 39 در مرداد ماه بود که به اتمام رسید.
 • نحوه ثبت نام این دوره ها به صورت اینترنتی از طریق مراجعه به سایت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران امکانپذیر است. به این ترتیب که بعد از انجام پیش ثبت نام لازم است منتظر تماس از سوی دانشگاه تهران برای ثبت نام نهایی باشید.
 • مدرک تحصیلی لازم برای ثبت نام دوره مدیریت mba دانشگاه تهران، کارشناسی (لیسانس) است.
 • در حال حاضر این دوره ها به صورت نیمه حضوری و آنلاین برگزار می شوند.
 • دوره نیمه حضوری MBA هم اکنون فقط در گرایش بازاریابی و استراتژی برگزار می شود.
 • طول مدت این دوره در دانشگاه تهران، یک سال است.
 • از شرایط ثبت نام این دانشگاه، آمادگی برای شرکت در کلاس های حضوری برای دو حالت آنلاین و نیمه حضوری است.
 • نحوه تشکیل کلاس های نیمه حضوری به صورت ترکیبی از کلاس های آفلاین، آنلاین و حضوری است.
 • نحوه تشکیل کلاس های آنلاین، کاملا به صورت اینترنتی و فقط از طریق نرم افزار ادوب کانکت امکانپذیر است. احتمال حضور در کلاس در ساعات خاص نیز وجود دارد. به این ترتیب که دوره ام بی ای دانشگاه تهران در شرایط نیمه حضوری هر ۴۰ روز یکبار در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران خواهد بود.
 • تعامل با استاد در کلاس‌ های MBA مجازی به صورت مستقیم از طریق پلتفرم آموزشی امکانپذیر است. علاوه بر این پشتیبان آموزشی می تواند در اولین فرصت مسائل آموزشی و پلتفرم را حل کند.
 • در دوره آفلاین که روی پلتفرم به صورت 24 ساعته برگزار می شود، برای هر درس کلاس‌ های آنلاین نیز برگزار می‌ گردد.

مدرک تحصیلی لازم برای ثبت نام دوره مدیریت mba دانشگاه تهران، کارشناسی (لیسانس) است.

مدرک دوره مدیریت mba دانشگاه تهران

مدرک دوره مدیریت mba دانشگاه تهران یک مدرک معادل لیسانس یا دکتری نیست، بلکه یک مدرک غیردانشگاهی و صرفا نشان دهنده طی کردن دوره آموزشی mba می باشد. بنابراین مدرک ارائه شده توسط این دانشگاه فقط یک گواهینامه دوره مهارتی بوده و قابل ارائه به عنوان مدرک تحصیلی نیست.

فراگیران بعد از اتمام دوره mba و کسب نمره قبولی در آزمون پایانی، گواهینامه پایان دوره نیمه حضوری یک ساله ام بی ای دانشکده مدیریت دانشگاه تهران را دریافت می کنند. این مدرک به صورت دو زبانه توسط مرکز آموزش های کاربردی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران صادر می شود.

ارزش مدرک دوره های نیمه حضوری و آنلاین mba کاملا یکسان است و هر دو مدرک، صرفا گواهینامه دوره آموزشی هستند. اگر چه گواهینامه ها دارای مهر و هولوگرام دانشگاه تهران هستند و از طرف مرکز آموزش های آزاد دانشکده مدیریت دانشگاه صادر می شوند اما مدرک معادل تحصیلی دانشگاهی نمی باشند.

هزینه دوره mba دانشگاه تهران مجازی

آخرین هزینه دوره mba دانشگاه تهران مجازی در سال 1399، مبلغ 9.600.000 تومان اعلام شد. این دانشگاه اعلام کرد علاقمندان می‌ توانند مبلغ هزینه دوره را با تخفیف 5 درصدی به صورت نقدی یا در سه قسط شامل (قسط اول نقدی و مابقی چک‌ های 3 و 6 ماهه) پرداخت نمایند. احتمالا این هزینه در سال 1400 با افزایش همراه است.

دوره آنلاین mba دانشگاه تهران که به صورت مجازی برگزار می شود، از دوره حضوری کمتر است زیرا برگزاری آفلاین کلاس‌ ها، موجب کاهش هزینه برگزاری دوره‌ ها شده و در نتیجه شهریه دوره کمتر خواهد بود.

دوره آنلاین mba دانشگاه تهران

دوره آنلاین mba دانشگاه تهران، مناسب افراد پر مشغله است. دوره نیمه حضوری یک ساله در هر ساعت از شبانه روز در دسترس است. همچنین امکان چت با هم کلاسی ها و اساتید فراهم می باشد. این دوره ها به گونه ای طراحی شده است که حدود 80 درصد ساعات آموزشی آن آفلاین است و مابقی آموزش ها در کلاس های آنلاین و همایش های حضوری خواهد بود.

در دوره های مجازی MBA اگر امکان حضور در کلاس را نداشته باشید، می توانید از دوره آفلاین استفاده کنید که در هر ساعت از شبانه روز امکانپذیر و در دسترس است.

دوره آنلاین mba دانشگاه تهران

دوره MBA موسسه ثروت آفرینان چیست؟

دوره MBA موسسه ثروت آفرینان، به صورتی متفاوت با دوره های آموزشی دانشگاه ها و موسسات آموزشی سطح کشور برگزار می شود. این دوره آموزشی، حالت تکامل یافته ای از دوره ام بی ای است که بعد از اصلاح ساختارها برای ایجاد الگوهای کاربردی در کسب و کار، تحت عنوان MBA+ آموزش داده می شود.

در واقع موسسه ثروت آفرینان تحقیقات متعددی در زمینه میزان بازدهی دوره های مدیریت کسب و کار در بازار کار داخلی انجام داده است. طی این تحقیقات برای افزایش کارایی دوره، به اصلاح آموزش ها از طریق بومی سازی و ایجاد تکنیک های موثر در بازار کار جامعه ایران پرداخته است. به همین دلیل از این نظر می توان، گفت کارایی دوره MBA+ ثروت آفرینان در عمل، بیش از سایر دوره های مشابه برگزار شده در کشور بوده و بسیار مورد استقبال علاقمندان به دوره های MBA قرار گرفته است.

دوره ام بی ای پلاس ثروت آفرینان، با به روزترین تکنیک های آموزشی روز دنیا و برگزاری گردهمایی، سمینار، کارگاه های آموزشی، کلاس های آنلاین، آفلاین، نیمه حضوری و حضوری هم اکنون در حال برگزاری است. حتی اگر مدرک تحصیلی مرتبط ندارید، می توانید در این دوره ها شرکت نمایید. ثروت آفرینان برای افزایش مهارت مدیریت کسب و کار، مدیران و کارآفرینان علاوه بر MBA برگزار کننده دوره های تکمیلی شامل موارد زیر نیز می باشد:

 1. دوره فروش و بازاریابی
 2. دوره مدیریت زمان
 3. دوره استراتژی پیشرو

پیشنهاد می دهیم برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط و زمان آغاز ثبت نام دوره ها، با کارشناسان موسسه ثروت آفرینان تماس حاصل فرمایید.

نتیجه گیری کلی:

تا اینجای مقاله به شرح شرایط دوره MBA دانشگاه تهران و موسسه ثروت آفرینان پرداختیم. با توجه به توضیحات ارائه شده در این مقاله هر دو دوره برگزار شده توسط موسسه ثروت آفرینان و دانشگاه تهران یک دوره آموزشی معتبر می باشد و مدارک صادر شده از سوی آنها مدرک معادل دانشگاهی نیست و صرفا گواهینامه معتبر دوره آموزشی MBA برای شرکت کنندگان صادر می شود.

هزینه دوره جامع تخصصی MBA موسسه ثروت آفرینان با بهره گیری از برترین اساتید کشور، در مقایسه با هزینه دوره mba دانشگاه تهران مجازی مقرون به صرفه تر است. متقاضیان می توانند برای مشاوره رایگان ثبت نام دوره های حضوری، نیمه حضوری، آنلاین و آفلاین موسسه ثروت آفرینان با کارشناسان این موسسه تماس حاصل فرمایند:

تماس با ما

اوووپس! ما نمی توانیم فرم شما را پیدا کنیم.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین دوره های آموزشی

دوره جامع کوچینگ سوئیسی