0
تومان
0
تومان

مهدی صفایی

آنچه در این مقاله می‌خوانید

گروه بادیگاردی کانسپت

مهدی صفایی یکی از سلاطین کسب و کار ایران در سال 1356 در شهر کرمانشاه متولد شد. او قهرمان بوکس و مربی بدنسازی است. صفایی در دوره‌های مختلفی نشان قهرمانی در رشته کیک بوکس را کسب کرده است.

بعد از به دست آوردن قهرمانی‌های متعدد در رشته و حوزه کاری خود سمت‌هایی را داشته است. داشتن این گونه سمت‌ها برای او مسئولیت‌هایی را به ارمغان آورده است.

در سال 1997 مهدی صفایی مربی تیم ملی کیک بوکس بوده است. غیر از این سمت مهم این قهرمان کیک بوکس عضو هیات رییسه جودوی استان تهران در نظر گرفته شد و مدتی در این سمت ابقا شد. در شورای شهر تهران دبیری کارگروه ورزش به مهدی صفایی اطلاق شد؛ و در دوره‌ای این سمت را بر عهده داشت.

این قهرمان، مربی بدنسازی تیم ملی فوتبال در جام‌جهانی 2014 بوده است. لازم به ذکر است که دوره‌های مراقبت از سیستم و بادیگاردی را در کشور امارت و آلمان گذرانده است. پس از این دوره مشهور آلمانی مدرس این رشته هم بوده است.

بعد از طی کردن دوره‌های بادیگاردی به ایران بازگشت. از لحظه ورود به ایران به فکر راه اندازی و تاسیس تیم تخصصی مراقبت بود. از بین هزاران ورزشکار آماده در کشور 215 نفر را برای این کار انتخاب کرد.

بادیگاردها محافظ هستند و کارشان حفاظت است. دوره‌های سخت و پیچیده‌ای را می‌بینند که یکی از آنها تیراندازی حرفه‌ای است. این برنامه در دوره‌های که در این کار داده می‌شود در تیم صفایی وجود ندارد. بادیگاردهایی که تربیت می‌شوند یک گروه تشریفاتی مراقبتی هستند. کار آن‌ها پیشگیری از بعضی اتفاقات و درگیری‌های اجتماعی است.

گروه تشریفات کانسپت اولین و تنها گروه تشریفاتی است که در ایران کار محافظت از اشخاص مهم را بر عهده دارد. مسوولیت مراقبت از برنامه جشنواره فیلم فجر، جشن‌های خانه سینما و.. نمونه‌ای از کارهای ایشان است.

3 پاسخ

  1. من رشته معماری دارم ولی کسی بهم اعتماد نکرده که باهاش کار کنم میگن تجربه نداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین دوره های آموزشی

دوره جامع کوچینگ سوئیسی