0
تومان
0
تومان

کاهش هیجان در بازار سکه/ پیش‌بینی قیمت سکه امروز 20 تیر

قیمت سکه

آنچه در این مقاله می‌خوانید

بررسی‌ها نشان می‌دهد که همزمان با عقب نشینی نرخ دلار و سکه فاصله ارزش ذاتی و قیمت نقدی سکه در بازار تا حدودی کم شده است. در روز های گذشته این فاصله بیش از 6 میلیون تومان بود. با این حال دیشب این فاصله تقریبا ۵ میلیون و ۶۷۰هزار تومان بدست آمد حباب سکه هم  برروی ۲۵ درصد قرار گرفت.این اتفاق در حالی است که سه شنبه هفته گذشته حباب سکه در حدود ۳۰ درصد قرار داشت‌.کاهش حباب سکه در واقع نشان دهنده  دهنده کاهش هیجانات صعودی در بازار سکه می باشد.

قیمت دلار در معاملات پشت خطی دیشب در حدود ۴۸هزارو ۷۵۰ تومان بود.عده ای از فعالان بازار می گفتند در صورتی که در روز جاری مرز حمایتی یاد شده تثبیت دهد احتمال عقب نشینی سکه به ابتدای مرز 28میلیون تومان محتمل خواهد بود.

دسته ای دیگر باور دارند در صورتی که سکه بالای ۲۸ میلیون  ۲۰۰ هزار تومان باقی بماند می تواند دوباره به نیمه کانال ۲۸ میلیون تومان برسد. بررسی ها نشان می دهد که حمایت سطح ۶۱ درصدی فیبوناچی در محدوده ۲۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان مهم ترین حمایت سکه در شرایط کنونی  است که شکست آن می تواند سکه را به سمت حمایت محدوده ۲۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی که سکه در ۲۲ خرداد ماه از آن محدوده برگشت هدایت کند.

منبع: اقتصادنیوز 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین دوره های آموزشی

دوره جامع کوچینگ سوئیسی