0
تومان
0
تومان

کتاب «ذهنت را مدیریت کن؛ سرنوشت خود را بساز!»

آنچه در این مقاله می‌خوانید

()

کتابی که به شما معرفی می شود پیشترها قلب دوستانتان را تسخیرکرده است یا روحشان را قلقلک داده است، مولفان این کتاب باور دارند به دادن استراتژی‌‌های ثابت شده‌ای که قدرت رسیدن به هر چیزی را برایتان فراهم می آورد.

 

فرقی نمی کند یک دانش آموز باشید که برای موفق شدن تلاش می کنید یا یک کار آفرین نمونه و یا حتی یک رهبر قدرتمند اقتصادی، «ذهنت را مدیریت کن؛ سرنوشت خود را بساز!» شما را به نتایج خارق العاده ای خواهد رساند. فقط کافی است این کتاب را ورق بزنید تا به این مباحث برسید:

اکثر افراد فقط به دلیل نداشتن کنترل بر روی پتانسیل خود نمی‌توانند زندگی خوبی داشته باشند.

در «ذهنت را مدیریت کن»، شما یاد می گیرید سکان زندگی خود را بدست گرفته و مسیر خود را به سمت موفقیت سوق دهید و همچنین کشف خواهید کرد روشی را که با بهره برداری از آن بتوانید موفقیت افراد استثنایی را تکرار کنید و با ایجاد الگوها و استراتژی‌های آنان در وجود خودتان از لذایذ زندگی بهره مند شوید!

مگر به دنبال فرمول های حیات بخش و سرعت بخش به پیشرفت زندگیتان نیستید؟

آدام در این کتاب، فرمول طراحی و دستیابی به سرنوشت مطلوب را به شما می دهد و شما می توانید از طریق این کتاب به چگونگی کنترل بر هر چیزی در زندگی دست یابید و رازهایی برای قبول مسئولیت حالات عاطفی خود برای عملکرد در اوج را دریابید و از دست آوردهای آن، می توان به کسب حالات اعتماد به نفس و انگیزش فوری، تبدیل شکست‌ها و موانع به فرصت‌های میلیون دلاری و تکرار موفقیت افراد در اوج، اشاره نمود.

بسیاری از افراد با خوانش کتاب «ذهنت را مدیریت کن؛ سرنوشت خود را بساز!» راه خود را پیدا کرده اند، شما هم می خواهید نتایجی استثنایی در زندگی خود خلق کنید؟ آیا می خواهید یک مذاکره کننده قدرتمند، یک رهبر کاریزماتیک، یک کار آفرین ثروتمند، یک دانشجوی برتر، یک نابغه خلاق یا یک فروشنده رکوردشکن باشید؟! شما هم­اکنون تمام منابع ذهنی لازم را برای کسب هر نتیجه­ای در زندگی دارا می­باشید. اکثر مردم تنها به دلیل نداشتن کنترل کافی بر پتانسیل عظیمی که دارند، در خلق زندگی ایده آل خود شکست می خورند.

کتاب «ذهنت را مدیریت کن؛ سرنوشت خود را بساز!»، به شما می گوید چطور نقشه راه اختصاصی خود را داشته باشید و نحوه مدل سازی تکرار طرح های موفقیت افراد استثنایی را یاد بگیرید و به اجرای این نگرش­های برنده، بپردازید. خلاصه اگر دنبال

  • تقویت و تمرکز و شور و نشاط خود،
  • طراحی و خلق سرنوشت دلخواه خود،
  • کنترل سریع هر چیزی در زندگیتان
  • از بین بردن عادت های بد و جایگزینی الگوهای برنده،
  • کنترل حالت های احساسی خود برای رسیدن به اوج عملکرد
  • و رسیدن به بالاترین حد انگیزه و اعتماد به نفس

هستید، «ذهنت را مدیریت کن» گزینه خوبی است که در آن به این مباحث پرداخته شده است. از دیگر مواردی که در کتاب «ذهنت را مدیریت کن؛ سرنوشت خود را بساز!» به آن اشاره شده، توجه به این نکته است که بیشتر ارزش هایی که ما اکنون در ذهن خود داریم، با الگوبرداری از افراد مهم اطرافمان مانند پدر و مادر، معلم­ها و دوستانمان شکل گرفته است. ما تمایل داریم باورهایی را در ذهن خود شکل دهیم که شبیه به باورهای آن دسته از افرادی هستند که در زندگی ما بیشترین تاثیر را داشته­اند. مثلا اگر پدر و مادر ما این باور را داشته باشند که هیچ وقت پولدار نمی­شوند، ما هم احتمالاً همین ذهنیت را باور خواهیم کرد. اگر در خانواده­ای بزرگ شده اید که هیج کدام مدرسه را تمام نکرده اند، شما هم احتمالا به این باور رسیده اید که تحصیلات هم سخت است و هم بی اهمیت. در نظر داشته باشید که بیشتر باورهای ما از تجربیات گذشته­مان ناشی می شوند.

کتاب «ذهنت را مدیریت کن؛ سرنوشت خود را بساز!» به ما می گوید که این باورها چیزی نیستند، جز تفسیر و درکی که ما در مورد این تجربیات داریم. اما بعد از مدتی آن­ها را می پذیریم و به یک واقعیت و حقیقت غیرقابل انکار تبدیل می شوند و اینجاست که به فرمان هایی در مغز ما تبدیل میشو­ند و تعیین می کنند که چطور باید زندگی کنیم. در حالی که بعضی باورها واقعا می توانند ما را قدرتمند و البته در آن واحد می توانند ما را محدود و ضعیف هم بکنند. پس بخرید، بخوانید به کار ببندید و از زندگی تان لذت وافر ببرید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین دوره های آموزشی

دوره جامع کوچینگ سوئیسی