امیر حسین مظاهری سیف: پاسخی برای وحشتناکترین کابوس انسانی: آینده مالی من چگونه است؟

عاقبت بخیر بشی، یکی از دعاهائی است که همیشه از دیگران خصوصا افرادی که سودای جوانی را پشت سرگذاشته اند می شنویم ، اما عاقبت مالی ما بخیر است؟ به میل است؟ یا کابوس وحشتناکی که بسیاری از افراد بالای ۵۰ سال دارند این است که پولشان زودتر از عمرشان به پایان نرسد ، با توجه به پیشرفت های پزشکی و افزایش امید به زندگی، آیا راهی هست که در سنین پائین تر این عاقبت مشخص و راهکاری برای آن شناخته شود؟ پاسخی برای این سوال مهم وجود دارد که “عاقبت زندگی مالی من چه خواهد شد؟”

 

در دنیایی که برای هر مسئله ای راهکاری وجود دارد ؟

 

بله تست F IQ  یا تست هوش اقتصادی
این تست که بابررسی رفتار مالی بیش از ۸۰۰۰ نفر در طول ۵ سال تدوین شده است می تواند از طریق محاسبه رفتاراقتصادی، عاقبت مالی افراد را نشان دهد و به این سوال مهم پاسخ دهد که آینده مالی من چه می شود؟

این تست معتبر که اکنون به مناسبت ۹۸مین سمینار شم اقتصادی رایگان در اختیار علاقمندان قرار گرفته است تا روز پنج شنبه در دسترس خواهد بود.

به گزارش یکی از خبرنگاران  اقتصادی که با این تست خود را سنجیده است. این تست با سنجش هوش اقتصادی فرد براساس مدل فکر و رفتار به شناخت دقیقی از موقعیت شغلی و درآمدی فرد میرسد و موقعیت فقر – ثروت افراد را مشخص می کند.

نکته جالب در این تست که فعلا به رایگان در دسترس عموم قرار گرفته است، سازگاری فرهنگی و رفتاریست، برای استفاده از این پروژه تحقیقاتی و نگاهی به آینده خود می توانید از این تست استفاده کنید.

برای شرکت در تست “هوش اقتصادی “به آدرس زیر مراجعه فرمایید:
و بزودی با طراح و مسئول تحقیقاتی این تست مصاحبه مفصلی خواهیم داشت.

www.pms.ir

امیر حسین مظاهری سیف

کارآفرین برتر کشور

 

پست های مرتبط

هوش مالی

هوش تجاری و شم اقتصادی مخصوص چه کسانی است

شم اقتصادی و هوش تجاری هوش تجاری و شم اقتصادی مخصوص شکارچیان لحظه‌هاست. افرادی که با اشخاص متخصص‌تر و برتر از خود تعامل می‌کنند. آن‌ها از قبل می‌دانند که ثروتمند خواهند شد. چرا که آموخته‌اند با معاشرت با افراد...

ادامه مطلب

کوچینگ کسب و کار، یک برنامه‌ریزی قدرتمند!

از کوچ کمک بگیر، به نتایجی که می خواهی برس! برنامه‌ریزی‌های کوچینگ ثروت آفرینان شبیه هیچ کوچینگ دیگری در دنیا نیست، زیرا بومی شده است. اثر کوچ مدرن، یک اتفاق کاملا غیرقابل درک است. بعضی آن را نوعی مشاوره‌ی...

ادامه مطلب

کوچ تقلبی و آسیب زننده- ۱۰ روش برای شناخت

رابطه ی کوچینگ و روانشناسی آیا کوچ تقلبی و آسیب رسان هم وجود دارد! پس از کارشناسی ارشد در رشته روانشانسی بالینی به توصیه مهندس مظاهری دانشجوی کوچینگ شدم، با دونفر از هم دوره‌ای های MBA PLUS که هدف...

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثروت آفرینان (باشگاه ملی جنگنده‌های اقتصادی ایران)

موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان پارس با مدیریت مهندس امیرحسین مظاهری نزدیک به سه دهه فعالیت علمی و تخصصی در زمینه های کسب و کار و تکنیک های فروش، کارآفرینی و سخنوری، مدیریت منابع انسانی و مدیریت زمان، تحلیل شرایط اقتصادی و اجتماعی روز داشته است. و تا امروز رسالت خود را در آموزش و تعالی کسب و کارهای جامعه دانسته است تا بتواند به نوبه خود در خدمت جامعه و فعالان اقتصادی باشد.

26403740 021
مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته در واتساپ: 09104394947
آدرس: تهران، شریعتی، ابتدای میرداماد، پلاک 4،طبقه 3
logo-samandehi

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان پارس می‌باشد.