پیش بینی آینده مالی با تست “هوش اقتصادی”


امیر حسین مظاهری سیف: پاسخی برای وحشتناکترین کابوس انسانی: آینده مالی من چگونه است؟

عاقبت بخیر بشی، یکی از دعاهائی است که همیشه از دیگران خصوصا افرادی که سودای جوانی را پشت سرگذاشته اند می شنویم ، اما عاقبت مالی ما بخیر است؟ به میل است؟ یا کابوس وحشتناکی که بسیاری از افراد بالای ۵۰ سال دارند این است که پولشان زودتر از عمرشان به پایان نرسد ، با توجه به پیشرفت های پزشکی و افزایش امید به زندگی، آیا راهی هست که در سنین پائین تر این عاقبت مشخص و راهکاری برای آن شناخته شود؟ پاسخی برای این سوال مهم وجود دارد که “عاقبت زندگی مالی من چه خواهد شد؟”

 

در دنیایی که برای هر مسئله ای راهکاری وجود دارد ؟

 

بله تست F IQ  یا تست هوش اقتصادی
این تست که بابررسی رفتار مالی بیش از ۸۰۰۰ نفر در طول ۵ سال تدوین شده است می تواند از طریق محاسبه رفتاراقتصادی، عاقبت مالی افراد را نشان دهد و به این سوال مهم پاسخ دهد که آینده مالی من چه می شود؟

این تست معتبر که اکنون به مناسبت ۹۸مین سمینار شم اقتصادی رایگان در اختیار علاقمندان قرار گرفته است تا روز پنج شنبه در دسترس خواهد بود.

به گزارش یکی از خبرنگاران  اقتصادی که با این تست خود را سنجیده است. این تست با سنجش هوش اقتصادی فرد براساس مدل فکر و رفتار به شناخت دقیقی از موقعیت شغلی و درآمدی فرد میرسد و موقعیت فقر – ثروت افراد را مشخص می کند.

نکته جالب در این تست که فعلا به رایگان در دسترس عموم قرار گرفته است، سازگاری فرهنگی و رفتاریست، برای استفاده از این پروژه تحقیقاتی و نگاهی به آینده خود می توانید از این تست استفاده کنید.

برای شرکت در تست “هوش اقتصادی “به آدرس زیر مراجعه فرمایید:
و بزودی با طراح و مسئول تحقیقاتی این تست مصاحبه مفصلی خواهیم داشت.

www.pms.ir

امیر حسین مظاهری سیف

کارآفرین برتر کشور

 

با دست خالی هم می توانید
خواندن مقاله

Uncategorized

امیر حسین مظاهری سیفمدیرروابط عمومی و تبلیغاتموسسه آموزشی ثروت آفرینانهوش اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *