موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان

Facebook

Twitter

کپی رایت 2018 موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان.
تمامی حقوق محفوظ است.

8:30 - 17:30

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

98-2126403740

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

فروش مانند خون در بدن ، حیاتی ترین وظیفه کسب و کار

خانه > اخبار  > فروش مانند خون در بدن ، حیاتی ترین وظیفه کسب و کار

فروش مانند خون در بدن ، حیاتی ترین وظیفه کسب و کار

فروش مانند خون در بدن

فروش مانند خون در بدن

خون کسب و کار چیست 

حتما شما هم برایتان پیش آمده است که خواسته باشید کسب و کاری را راه بیاندازید . همه خواهان یک کسب و کار موفق هستند . یک کسب و کار موفق زمانی واژه موفق را به خودش اختصاص می دهد که فروش خوبی را داشته باشد .

فروش در کسب و کار عملکردی مانند خون در بدن را دارد . حیاتی ترین وظیفه را در بدن ، خون به عهده دارد . فروش ، در یک کسب و کار همین وظیفه را عهده دار است . اگر به مقوله فروش آشنایی نداشته باشید دوران سختی را می گذرانید .

فروش مانند خون در بدن ثروت آفرینان pms_ir (2)
دنیای تجارت

فروش مانند خون در بدن

در دنیای بزرگ تجارت هر فرد موفقی ابتدا فروشنده بوده است . فروش ، مبادله کالا با پول است. در زمان قدیم مبادله کالا با کالا را فروش در نظر می گرفتند . این ساده ترین شناخت از فروش است .

 

در دنیای تجارت امروزی ، فروش کاملا متفاوت است . در این دنیا ، فروش به معنی این خواهد بود که زندگی کسب و کار خود را حفظ کنید . حفظ این کسب و کار به این گونه اتفاق می افتد که کاری کنید فردی به شما پول پرداخت کند مقابل محصول یا خدماتی که شما آن را ارائه می دهید .

فروش مانند خون در بدن ثروت آفرینان pms_ir (5)
ایجاد تقاضا در فروش

فروش مانند خون در بدن

مهارت فروشندگی برای یک کارآفرین جزء اصلی ترین مهارت هایی است که باید آن را بیاموزید .این مهارت خیلی به کارتان می آید . فروش یکی از تاثیر گذارترین مهارت هایی است که آموختن آن دلیل موفقیت شما می شود .

 

قبل از شروع کسب و کار به فروش فکر کنید . اینکه چه کسانی در زمره مشتری های شما قرار می گیرند مهم است . برای فروش خوب باید اول زمینه تقاضا را ایجاد کنید . فروش خوب بر پایه نیاز مشتری امکان پذیر است .

 

فروش مانند خون در بدن ثروت آفرینان pms_ir

 

سمینار سلاطین کسب و کار هر هفته ایده های جالبی براتون داره .وعده ما هر هفته دوشنبه ها در فرهنگسرای رسانه به میزبانی امیرحسین مظاهری.منتظرتون هستیم.

2 دیدگاه

  • علیرضا
    پاسخ اردیبهشت ۶, ۱۳۹۷ در ۵:۴۶ ب.ظ

    شعار و اجلاسو نمی دونم یه راهکار عملی ارائه بدین ما ایرانیها سلاطین کسب و کار نیستیم ما جهان سومی هستیم فروش چی کلالا های وارداتی ایران فقط منطقه یک دو تهران نیست ایران سیستان و بلوچستان هم داره روستا هایی که مردم به زحمت نون زندگیرو در میارن یه سری به اموزش عالی بزنین چی یاد جونای مردم میدن رشته های فنی مهندسی واویلاست لعنت به هر چی همایش و نمایش به جای اینکارا برین چند تا استاد ژاپنی و چینی سوئدی و….بیارین به صنعت واویلای کشور یه سرو سامون بدین اخه یه چیزی بگین که بشه اخه یه موبایل چیه ..انقدر اقتصاد کلان به چه درد میخوره اقتصاد از کارگاههای دو در دو شروع شده اپل هوندا هیوندا ….از کجا شروع کردن هی همایش هی سمینار و کوفتو زهر مار قانون جذب خزعبلات اقای مهندس شما مهندسیت چیه چرا داری مدیرت درس میدی تو دانشگاه چی درس میدی

  • م.محبی
    پاسخ اردیبهشت ۷, ۱۳۹۷ در ۲:۰۹ ب.ظ

    تعاریف که جذابه،اینکه فرضیات این نوشته در حوزه عملیاتی هم کاربردی باشه مهم بنظر می رسه؛

دیدگاه خود را بنویسید