فروش مانند خون در بدن ، حیاتی ترین وظیفه کسب و کار

0 115

فروش مانند خون در بدن

فروش مانند خون در بدن

خون کسب و کار چیست 

حتما شما هم برایتان پیش آمده است که خواسته باشید کسب و کاری را راه بیاندازید . همه خواهان یک کسب و کار موفق هستند . یک کسب و کار موفق زمانی واژه موفق را به خودش اختصاص می دهد که فروش خوبی را داشته باشد .

فروش در کسب و کار عملکردی مانند خون در بدن را دارد . حیاتی ترین وظیفه را در بدن ، خون به عهده دارد . فروش ، در یک کسب و کار همین وظیفه را عهده دار است . اگر به مقوله فروش آشنایی نداشته باشید دوران سختی را می گذرانید .

فروش مانند خون در بدن ثروت آفرینان pms_ir (2)
دنیای تجارت

فروش مانند خون در بدن

در دنیای بزرگ تجارت هر فرد موفقی ابتدا فروشنده بوده است . فروش ، مبادله کالا با پول است. در زمان قدیم مبادله کالا با کالا را فروش در نظر می گرفتند . این ساده ترین شناخت از فروش است .

 

در دنیای تجارت امروزی ، فروش کاملا متفاوت است . در این دنیا ، فروش به معنی این خواهد بود که زندگی کسب و کار خود را حفظ کنید . حفظ این کسب و کار به این گونه اتفاق می افتد که کاری کنید فردی به شما پول پرداخت کند مقابل محصول یا خدماتی که شما آن را ارائه می دهید .

فروش مانند خون در بدن ثروت آفرینان pms_ir (5)
ایجاد تقاضا در فروش

فروش مانند خون در بدن

مهارت فروشندگی برای یک کارآفرین جزء اصلی ترین مهارت هایی است که باید آن را بیاموزید .این مهارت خیلی به کارتان می آید . فروش یکی از تاثیر گذارترین مهارت هایی است که آموختن آن دلیل موفقیت شما می شود .

 

قبل از شروع کسب و کار به فروش فکر کنید . اینکه چه کسانی در زمره مشتری های شما قرار می گیرند مهم است . برای فروش خوب باید اول زمینه تقاضا را ایجاد کنید . فروش خوب بر پایه نیاز مشتری امکان پذیر است .

 

فروش مانند خون در بدن ثروت آفرینان pms_ir

 

سمینار سلاطین کسب و کار هر هفته ایده های جالبی براتون داره .وعده ما هر هفته دوشنبه ها در فرهنگسرای رسانه به میزبانی امیرحسین مظاهری.منتظرتون هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.