جلب توجه در فروش ، آهن ربای فروش باشید


جلب توجه در فروش

جلب توجه در فروش ؛ آهن ربای فروش باشید.

 

جلب توجه مشتری

همه مدیران بر جذب مشتری تمرکز می کنند اما مدیران موفق توانایی جلب توجه مشتری را دارا هستند. این جلب توجه باعث ارتباط های بعدی با مشتریان می شود . به قول قدیمی ها آن ها کفتر جلد شما می شود.

 

یک کسب و کار زمانی شما را به مرحله سود می رساند که مشتری هایی برای خرید از شما وجود داشته باشند . جلب مشتری در موفقیت تجارت ها ، سهم به سزایی را ایفا می کند . یکی از اصول در فروش موفق جلب توجه مشتری است . وقتی توجه مشتری را به خودتان جلب می کنید یعنی او تماما گوش می شود برای شنیدن توضیحات محصول و خدمات شما.

برای جلب توجه مشتری به سمت خودتان راه های زیادی وجود دارد . با رعایت این اصول و آموختن آنها به خوبی می توانید محصول خود را به مشتری های بیشتری عرضه کنید و به فروش برسانید .

صداقت در فروش

صداقت اصل مهمی در زندگی است. کسب و کار هم از زندگی جدا نیست. در تجارت باید صادق بود. آنچه را مهم است برای مشتری بازگو کنید. مشتری لازم نیست همه توضیحات و تفاسیر را بداند. شما فقط باید از کلمات کلیدی استفاده و توضیح و توصیف محصول را به‌گونه ‌ای برجسته ‌سازی کنید که مشتری میل به خرید پیدا کند.

توجه به نیاز مشتری

اگر مخاطبان کاری را جذاب و انگیزه ‌بخش بیابند، توجه‌شان برای مدت طولانی ‌تری جلب می‌شود. جای نگرانی نیست. اگر هنگام ارائه محصول به احتیاجات مشتری توجه کنید، افراد از آن استقبال خواهند کرد.

به زبان مشتری حرف بزنید

برای جلب توجه مشتری تنها بر محصول خود متمرکز نشوید. برای این کار زبان مشتری را متوجه شوید ، یاد بگیرید و به همان زبان صحبت کنید . بدون زبان شما نمی‌ توانید مخاطبان را جذب کنید.

خود را به جای خریدار بگذارید

برای جلب نظر مشتریان، لازم است نظر آنان را بدانید. خود را به جای خریدار بگذارید. تنها به ایده‌های خود توجه نکنید. نیاز به محصول را از نظر مشتری درک کنید.
جلب توجه در کل شما را به یک فروشنده حرفه ای تبدیل می کند . با این روش به راحتی می توانید محصول خود را عرضه کنید و تقاضای بیشتری را ایجاد کنید .

سمینار سلاطین کسب و کار هرهفته دوشنبه ها در فرهنگسرای رسانه به میزبانی امیرحسین مظاهری سیف برگزار می گردد.

تاکتیک های مذاکره چیست
خواندن مقاله

Uncategorized

به زبان مشتری حرف بزنیدجلب توجه در فروشجلب مشتریفروش را بیشتر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *