بررسی های اقتصادی سال 1400برای تدوین استراتژی جنگنده های اقتصادی


بررسی های اقتصادی سال ۱۴۰۰برای تدوین استراتژی جنگنده های اقتصادی

 

نهمین سمینار «استراتژی پیشرو» در ۱۸ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ در محل «خانه فرهنگ زعفرانیه » توسط مجموعه « ثروت آفرینان» با حضور صد تن از صاحبان کسب و کار، برگزار شد .
گزارش : در این سمینار یک روزه ، صاحبان کسب و کار از هر صنفی حضور داشتند که مشتاقانه برای رسیدن به اهداف شان در سال جدید در این گرد همایی حضور پیدا کرده بودند ، تا با توجه به نکات طلایی آموزشی که مهندس امیرحسین مظاهری عنوان می دارد ،مستمع سخنرانی یکی از برگزیدگان اقتصادی ، دکتر سرزعیم هم باشند . تا پاسخ سوالات اقتصادی خود را گرفته و از پیش بینی هایی که در رابطه با وضعیت اقتصادی سال ۱۴۰۰ میشود مطلع گردند.


از نقاط قوت این سمینار که با محوریت « استراتژی پیشرو » برگزار شد، شاید این باشد که : روش های حل بحران، شناخت ویژگی های کار آفرینان ، عملکرد های درست و اشتباه آنها و معنا و مفهوم استراتژی و نحوه داشتن یک استراتژی درست و پیش برنده و همچنین پاسخ به پرسش های متداول دررابطه با موفقیت و عدم موفقیت افراد مورد بررسی قرار گرفت .
مهندس امیر حسین مظاهری در این سمینار پنج ساعته با استناد به منابع تصویری مستندی که در اختیار مخاطبان قرارداد ، آنها را به سمت رویارویی با موانع ثروت آفرینی کشاند وبا چالش های متفاوتی روبرو کرد.
موسس ثروت آفرینان از آنها خواست تا با انجام تمریناتی در این راستا ، با محک عملکرد خود در سال ۱۳۹۹ رو برو شده وبه نقاط قوت و ضعف خود پی برده و برای کارایی بیشتر در کسب و کارشان در سال ۱۴۰۰ استراتژی بهتری داشته باشند
از جمله برنامه های کاربردی این سمینار به دست گرفتن بخشی ازسمینار توسط دکتر «سرزعیم» بود که با ارائه نمودار های مستند و صحبت در مورد روند اقتصادی کسب و کارها در ایران مدعوین را مصمم کرد تا برای عملکرد مثبت سال ۱۴۰۰ آماده شوند .


این فرصت استثنایی هر ساله در فروردین ماه برای آمادگی جنگنده های اقتصادی برگزار میشده و در این نهمین سال برگزاری شاهد جمعیتی چشمگیر با توجه به وضعیت کرونا بوده ایم و برای همین تدابیر بهداشتی خوبی دیده شده بود تا بدون هیچ مشکلی با رعایت پروتکل ها این سمینار هم به کار خود پایان دهد .
در بخش جنبی سمینار در تنفس ها، پرسش و پاسخ و مشاوره های کسب و کار به صورت رایگان توسط دکتر مظاهری صورت گرفت و هر یک از صاحبان کسب و کار با فراق بال به واشکافی مشکلاتشان پرداختند و جویای راه حل شدند .
پذیرایی با رعایت کامل بهداشتی صورت گرفت و در خلال زمان استراحت مصاحبه ای با صاحبان کسب و کار به انجام رسید.
و علاقمندان برای ثبت نام در دوره های MBA حضوری و غیر و حضوری نزد مشاوران موسسه ثروت آفرینان حاضر شدند تا برنامه آموزشی خود را که تا پایان اسنفد ۱۴۰۰ مدون شده است دریافت کنند.
سمینار یک روزه استراتژی پیش رو با شکر گذاری و احترام به پرچم مقدس کشور و بستن آرمان برای آبادانی و پیشرفت سرزمینمان ایران به کار خود پایان داد!
در فرصتی دیگر با ارائه گزارش سمینار شم اقتصادی که در روزهای پایانی فروردین ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد درخدمتتان خواهیم بود .
برای اینکه شاهد حضور گرم و با تدبیر شما در این سمینار باشیم می توانید با مشاورین موسسه ارتباط بگیرید و برای ساختن آینده مالی درخشان از آموزش های موسسه بهره مند گردید .

آموزش اصول و فنون مذاکره
خواندن مقاله

 

# #باور مالی #استراتژی #آموزش #سمینار #آموزش #مذاکره #ارتباط #رقیب #تصمیم #پیچیدگی #نبوغ #سکوت #تنش #هوش #هیجان #تحسین #تغییر_کانسپت #ثروت_آفرینان #۱۴۰۰ #گزارش #شم_اقتصادی #هدف #پیشرفت #اوج #تلاش #برنامه_ریزی #کسب_و_کار #بهار #فرصت #انگیزه

 

استراتژی پیشرو

باور مالیتاثیرسمینار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *