با کمترین هزینه بیشترین درآمد را داشته باشید


با کمترین هزینه بیشترین درآمد را داشته باشید

اساس این مقاله بر حجم بالایی از مطالعات برای پولدار شدن و داشتن شم اقتصادی بنا شده است. در اینجا آنچه را که روزانه برای دستیابی به Economic sham در کسب و کار خود انجام می‌دهید تهیه شده و تمام تلاش تیم ثروت آفرینان برای رسیدن به آنچه که می‌خواهید، چه در زندگی عادی و یا موفقیت در کسب و کار با تمرکز کامل بر روی آنها فراهم آورده‌اند. برای ثروتمند شدن باید در برابر تغییر مقاومت نکنید و به تواناییها و مهارتهایتان ایمان داشته باشید و با کمترین بیشترین را انجام بدهید. کسانی که دارای شم اقتصادی هستند به دنبال بیشترین‌ها با حداقل‌ها هستند و آن را به بهترین نحو و جدیدترین راه‌ها انجام می‌دهند. زیرا انجام دادن کمترین راحت است اما انجام بیشترین با کمترین منابع و امکانات مشکل بوده و نیازمند تغییرات اساسی در روشهای سازمانی خواهد بود. در مبحث قبلی آیا شم اقتصادی خوبی دارید؟ به این موضوع که کسانی دارای شم اقتصادی خوبی هستند که مجموعه‌ای از تکنیکهای ثروت آفرین شدن را یاد گرفته و توانسته‌اند یک ثروت مثبت و مستمر را ایجاد کنند.

به سوددهی از طریق کاهش هزینه‌ها تمرکز نکنید

دکتر امیرحسین مظاهری سیف در سمینارهایش این نکته را می‌گوید: افرادی که بر روی سوددهی سازمان تمرکز می‌کنند، دیوانگی محض است. تجارب من با توجه به سرنوشت کسانی که کیس استادی کرده‌ام، نشان می‌دهد کسب و کارهای که کاملا بر روی حداکثرسازی سود از طریق حداقل‌سازی هزینه‌ها متمرکز بوده با کاهش عملکرد روبه‌رو شده‌اند.

ایده بهتر بودن بیش از ارزان بودن و تمرکز بر روی تفاوت در کیفیت، کلید موفقیت است. چنانچه بهبود عملکرد کسب و کار با کاهش هزینه و سودآوری همراه باشد یکی از بزرگترین تغییرات خواهد بود.  کسانی که دارای شم اقتصادی هستند باید به دنبال ارائه بهترین‌ها به مشتری با حداکثر کارایی و بهره‌وری باشند تا ثروتمند شوند. بنابراین مهارت شم اقتصادی امری اساسی در دریافت پول بیشتر در کسب و کار می‌باشد و به نظر علمی است که شخص از خود به یادگار می‌گذارد.

هر فردی حداکثر تمرکز را بر روی انجام بهترین خدمات با بالاترین بازدهی و بهره‌وری برای ثروتمند شدن دارد. در حقیقت یک جوینده ثروت، چنانچه سرد و گرم روزگار را چشیده باشد و با دست خالی شروع کند باید انگیزه و نگرش مثبتی نسبت به کسب و کار خود داشته باشد. 

برای اینکه سریعتر به ثروت کلانی برسید باید مهارت گوش دادن به حرفها و عقاید دیگران را داشته باشید، نظرات دیگران را درباره اطلاعات، عقاید، ایده‌ها و نگرش آنان در مورد راههای ثروتمند شدن را پذیرا باشید.

تجارب شما پاسخ بسیاری از سوالات است

از شما می‌خواهم لیستی از خصوصیات و مهارتهای که باعث می‌شود درآمد خوب و سود زیادی داشته باشید را بنویسید. هر روز آن را تجزیه و تحلیل کنید و مهمترین قانون را که باعث می‌شود درآمد زیادی کسب و به ثروت هنگفتی برسید را در اولویت قرار دهید.

هوش مالی توسعه دهندگان اپل-فصل 2
خواندن مقاله

این کار نحوه برخورد مشتری را با شما مشخص می‌کند تا عملکرد خوبی داشته باشید. در دوره شم اقتصادی آموزش داده می‌شود که با درآمد اندک چگونه پس انداز کنید و بتوانید با همان مبلغ کسب و کارتان را رونق دهید برای ثروتمند شدن راههای زیادی وجود دارد که باید آموزش داده شود.

بنابر سرشت انسانها، همه ما الگوهای اساسی خاصی داریم که پایدارند، مانند چیزهایی متفاوتی که در بین افراد وجود دارد. افرادی که جویای ثروت هستند باید با احساس ثروتمند بودن، زندگی کنند. زیرا این احساس باعث می‌شود بیشتر کار کنند و دست از تلاش و کوشش برندارند. لازمه موفقیت پشتکار و تمرین بسیار است.

رمز موفقیت در هر کاری، انجام دادن درست کار با دیگران و درک نیازهای آنان است.

توصیه می‌کنم برای رسیدن به حداکثر سود فقط یک کار کوچک انجام دهید، ثروتمندترین کسی که تاکنون شناخته‌اید و بیشترین تلاشی را با کارهای که انجام داده روی یک برگه بنویسید: ۱. این شخص هر روز چه کاری را انجام داده؟ ۲. زمانی که لیست را می‌نویسید آن را بخوانید نه قبل از آن؟  

شم اقتصادی

ثروتثروتمندشم اقتصادیکسب و کارموفقیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *