دوره MBA PLUS

امیرحسین مظاهری سیف نویسنده‌ و معلمی ایرانی است که با اولین کتاب خود با ثروت نامرئی در سال ۱۳۷۴ مشهور شد. او قبل از اینکه به کارآفرینی و تدریس شیوه‌های مدرن تجارت روی آورد، تجربه کارهای زیادی را از کودکی در بازار تهران مانند پارچه فروشی، بازاریابی عطر و لاک، تولید و فروش مانتو، ساختمان سازی و …. داشته است. یکی از دلایلی که کتاب‌های این کارآفرین خبره، او را محبوب کرده، به‌ خاطر بهره بردن از تحلیل زندگی‌ شخصیت‌های ایرانی است. او با تحقیق در مورد دلایل شکست و موفقیت کارآفرینان و مدیران، به استراتژی‌هایی دست پیدا کرده است که مجموع آن‌ها را با دوره شگفت انگیز MBA PLUS، به دانشجویانش و خوانندگان کتابهایش عرضه می‌کند. پیوستن به ثروت آفرینان به شما کمک می‌کند مسیر شخصی زندگی‌تان را به بهترین شکل بسازید. در مقاله قبلی دوره هوش کلامی – مالی را شرح دادیم و در ادامه آن، این مبحث را که مکمل هم هستند براتون گردآوری کردیم.

مهارتهای لازم برای پیشرفت

داشتن مهارت‌های کلامی و ارتباطی برای کسی که قصد دارد مدیریت یک کسب و کار را به دست گیرد ضروری است. توانایی برقراری ارتباط با زیردستان، کارمندان و همکاران از جمله اصلی‌ترین مهارت‌هایی است که باید یاد بگیرد.

بنابراین تقویت مهارت ارتباط با دیگران نه تنها در شغل و کسب و کار اهمیت دارد، بلکه در زندگی شخصی  نیز تاثیر مهمی خواهد داشت. لازم است بدانید که شاید بتوانید با کار فردی، یک کسب و کار موفق را اداره کنید. ولی راز موفقیت در کسب و کار، انجام کار به صورت گروهی و استفاده کردن از مهارت‌ها و توانایی‌های دیگران است.

انسان کلا موجودی اجتماعی بوده و در زندگی شخصی، در حوزه کسب و کار و در زمینه‌های مختلف با دیگران در تعامل و مذاکره است. لذا علاوه برداشتن مزیت رقابتی و داشتن یک محصول خوب، باید با دیگران وارد مذاکره شوید. چونکه بدون داشتن توانایی مذاکره، قادر نخواهید بود محصول خود را عرضه کنید.

از جمله مهارتهای که در این دوره آموزش داده می‌شود، چگونگی داشتن دیدگاه آینده نگری و مهارت تحلیل اتفاقات و موقعیت‌ها در آینده است. زیرا شناخت فضای کسب و کار در آینده برای تعیین راهبردهای سازمان و سود بیشتر آن بسیار لازم و ضروری است.

فرصت عالی برای پیشرفت در کسب و کار

امیرحسین در این دوره درباره مسیری صحبت می‌کند که ثروتمندترین افراد آن را پیموده‌اند؛ مسیری که افراد معمولی را به اوج کارآفرینی و ثروت آفرینی رساند. خبر خوب این است که تک‌تک ما در درون خود ظرفیت تبدیل شدن به جنگنده اقتصادی، ثروت آفرین خبره و توانمند در حیطه شغلیمان را داریم. به شرطی که آماده گام نهادن در مسیری باشیم که امیرحسین با شفافیت کامل به ما نشان می‌دهد.

حضور در ثروت آفرینان به شما کمک می‌کند مسیر زندگی شخصی خود را آن‌طور که می‌خواهید، نه آن‌گونه که دیگران به شما می‌گویند، گام به گام بسازید. اگر شما هم دغدغه این را دارید که عمیق‌ترین گوهر درونی‌تان را پیدا کنید و آن را با ظرافت پرورش دهید و سپس عرضه کنید و اثری ماندگار از خودتان به این عالم اضافه کنید، ثروت آفرینان و دوره MBA PLUS برای شما بی‌نهایت الهام‌بخش و کاربردی خواهد بود.

چگونه خلاقیت و نوآوری موجب پیشرفت در کسب و کار می‌شود؟
خواندن مقاله

یکی از خوبی‌های این دوره این است که ذهن ما را درباره مفاهیمی مثل شم اقتصادی، مذاکره، فروش، مدیریت زمان و انرژی فردی، تیم سازی، استخدام، کوچ سوئیسی، هوش کلامی و مالی و … از نو سازمان‌دهی می‌کند و ما را متوجه این می‌کند که کاخ‌های باشکوه طی سال‌ها فقط با تلاش مداوم و تحمل فشار و سختی بنا نشده‌اند، بلکه یافتن و ساختن نسخه شخصی اثرتعیین کننده‌ای برای ساختن کاخ آرزوها داشته است.

این دوره را به تمام کسانی که دغدغه فردائی مطمئن دارند و می‌خواهند آینده را موفق‌تر بسازند، پیشنهاد می‌کنم.

 دوره MBA PLUS

دوره MBA PLUSکسب و کارهوش کلامیهوش مالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *