اخرین کوه پیمایی سال 1399 ثروت آفرینان در زیر باران


آخرین کوه پیمایی سال ۱۳۹۹ موسسه« ثروت آفرینان پارس» با کارگاه « هدف گذاری» در ساعت  ۶:۳۰ روز ۲۲ ام اسفند ماه ،با همراهی باران حیرت انگیزی که نوید آمدن بهار را میداد، در بام تهران برگزار شد.

در این کوهنوردی حدود ۴۰ تن از فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار حضور داشتند که پوشش این رویداد خبری در لایو اینستاگرام موسسه به آدرس mazaheri200@دنبال شد .

 گزارش:

به گزارش موسسه ثروت آفرینان :  برنامه کوهنوردی در بام تهران از ساعت ۶ و نیم صبح شروع شد و درساعت ۱۰صبح  با محوریت بررسی موضوعاتی زیر، سخنرانی دکتر امیرحسین مظاهری به کار خود پایان داد :

  • بررسی اشتباهات گذشته (نقاط ضعف و ناکامی های سال ۱۳۹۹)
  • بررسی چهار تکنیک هدف گذاری بلند مدت
  • سه تکنیک کلیدی با معجزه تایم لاین برای عملیاتی کردن اهداف

 

ویژگی این سمینار

از ویژگی هایی که آخرین کوهنوردی سال ۱۳۹۹ موسسه ثروت آفرینان باموضوع کارگاه ۳ ساعته «هدف گذاری» داشت می توان به سرمشق هایی اشاره کرد که هر کدامشان می تواند  یک جهش را برای جنگنده های اقتصادی حاضر در کارگاه در سال ۱۴۰۰ ترسیم کند تا آنها با دیدی روشن و نقشه ای در دست به استقبال نوروز بروند.

امکان تمرین گروهی نیز برای اعضای حاضر فراهم شد تا به صورت عملی مطالب ارائه شده در کارگاه را تست کنند.

حضور زوج های موفق در میان کار آفرینان چشم گیر بود و این نشان از اشتیاق همراهی پایاپای زوجین در کسب و کار دارد.

در حاشیه…

در این کوهنوردی که با باران فوق العاده دلچسبی هم توامان شده بود همکاران موسسه ثروت آفرینان،در کنار رهپویان ثروت آفرینی صبحانه لذیذی میل کردند وباقی مانده هزینه ی این گردهم آیی با کیفیت،  به حساب یکی از مددجویان رسید که مبلغی با رقم  ۶۲۱۰۰۰ تومان است.

 

اختلاف در مذاکره !! اصول مذاکره را بدانید و پیروز شوید
خواندن مقاله

Uncategorized

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *