هرچیز را رها کنی، آن را به دست می آوری!


آیا تاکنون شده است که در میان اطرافیان دیده باشید یا داستانی با این مضمون شنیده باشید که زن و شوهری، بعد از سال­ها درمان ناباروری و ناامید شدن، کودکی را به فرزندی قبول می­کنند و بعد از مدتی، بدون هیچ درمانی زن باردار می شود؟! تضاد جالبی است، نه؟! هر لحظه که بتوانید هر آنچه دارید و ندارید و هرچه هست و نیست  را رها کنید، می توانید هر آنچه اراده می کنید را داشته باشید.

آری! این راز نهفته در دل کائنات است. تنها زمانی که به سطح هوشیاری مالک هیچ نبودن برسید و بتوانید همه چیز را رها کنید، همان موقع است که می توانید هر چیزی که اراده می کنید را به سرعت داشته باشید.

اگر می خواهید هر خواسته ای که دارید را در مقابل خود ظاهر کنید، باید هنر هیچ کاری نکردن و هیچ قصدی نکردن و فقط حضور در همین لحظه را یاد بگیرید. 

اگر به روشنی بدانید که خواسته تان چیست، کائنات بهترین لحظه را برای فرستادن آن به شما انتخاب می کند و در نتیجه شما با یک سوپرایز دلپذیر مواجه می شوید! دقت کنید که شما هیچ کاری را به صورت خودآگاه نمی کنید، حتی اگر کاری قرار است انجام شود، شما اجازه می دهید کار از طریق وجود شما و بدون دخالتتان و به شکل طبیعی جریان یابد.

در این حالت است که هیچ محدودیتی برای آنچه می خواهید وجود ندارد و هر آنچه بخواهید را خلق خواهید کرد. این قصد کردن و عمل کردن بسیار قدرتمند است و همان قصد کردنی است که خداگونه رخ می دهد و در مقابل شما ظاهر می شود.

قصد کردن به شیوهء قصد نکردن، قوی ­ترین نوع قصد کردن است!

هرچه می خواهید رها کنید

درخواست یک چیز از کائنات، دارای مراحل زیر است:

 • اول ـ تعیین دقیق خواسته با تمام جزئیات و مشخصات مطلوب
 • دوم ـ ایجاد باور امکان رسیدن به خواسته
 • سوم ـ ایجاد احساس لیاقت رسیدن به خواسته
 • چهارم ـ تمرکز بر هدف و خواسته
 • پنجم ـ تمرین تصور خلاق و تصویرسازی ذهنی
 • ششم ـ رهایی خواسته
  • الف) دیگر ماموریت ما به انتها رسیده است، ما دیگر اطمینان کامل داریم که در مدار خواسته خویش استقرار یافته­ایم و در مسیر خود در مدار حرکتمان آن خواسته را ملاقات می کنیم
  • ب) از طرفی با رها نمودن آن در مرحله نهایی از احساس وابستگی به آن خود را آزاد می کنیم (چرا که براساس قانون جهان هستی به هرچیزی که وابسته باشی از دستش خواهی داد)
  • ج) با ایمانی بیشتر از آنچه در شروع مسیر در وجودمان جاری بود و با آرامشی ستودنی، خود را به جریان قوانین جهان هستی می سپاریم و یاد می گیریم که به جای تخریب احساساتمان با استرس ها و نگرانی ها و عجله های بی مورد، صبــــر و امیــد را قرین و همراه خود برگزینیم.
هرچیز را رها کنی، آن را بدست می آوری

قانون رهایی یکی از مراحل درخواست صحیح است.

راز

وقتی چیزی را بخواهید که روزگار برایتان مقدر نکرده و لجوجانه و سرسختانه با دنیا و زمین و زمان بجنگید، به جای اینکه بایستید و بگویید چرا من باید در این موقعیت قرار بگیرم و این رویداد چه درسی برای من دارد، خواسته هایتان از شما دور و دورتر می شود.

این راز که سومین مورد از قانون جذب هم محسوب می شود به این معنی است که وقتی اهداف و خواسته هایتان را مشخص کردید، وسواس نشوید و دائماً روی خواسته هایتان اصرار نکنید. بلکه باید خواسته و هدفتان را در کائنات رها کنید.

نون خشکی که میلیاردر شد
خواندن مقاله

اگر قوانین جهان هستی را بشناسیم هــــــرگز در زندگی غافلگیر نخواهیم شد.

می توانید با تمرکز بر روی خواسته هایتان به آن چیزی که می خواهید برسید. وقتی خواسته و هدفی دارید، باید با خونسردی کامل و احساس خوب در جهت رسیدن به آن تلاش کنید، این فرآیند دقیقا مثل پرتاب کردن توپ است، اگر اجازه ندهید که برود و آن را پرتاب نکنید. هرگز به مقصد نمی رسد.

مقالاتتکنولوژی فراآگاه

استارتاپبنیانگذارکارآفرینمتخصصمدیرموسس

۱ دیدگاه

 • برای اینکه مطالب کتاب سرنوشت یا حقیقتی از زندگی افراد موفق است که نشان میدهد چطور میتوان یک فرد موفق بود درست مثل زندگی عقبابی که تصمیم میگیرد به هر قیمتی زندگی خود را تعقیر دهد تا مثل عقاب زندگی کند.مرگ با عزت بهتر از زندگی در ذلت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *