آموزش رایگان
مبانی شم اقتصادی
متد ژنرال برگمن

حتماً شما هم مانند بسیاری از افراد، به دنبال روش‌هایی که ایده‌هایتان را به سرمایه تبدیل می‌کند هستید، اما اگر هنوز با اجرای روش هایی که قبلاً آموخته اید و یا بصورت تجربی امتحان کرده اید، به عنوان یک فرد ثروتمند شناخته نشده اید، قطعاً در یادگیری و بکارگیری نسخه شخصی خود برای ایجاد یک ثروت پایدار و دستیابی به استقلال مالی در زندگی شخصی تان، سردرگم هستید!

بیایید کمی دقیق تر بررسی کنیم. آیا در خرید و فروش سهام بورس ضرر کرده اید؟ خانه گران قیمتی را خریده یا ساخته اید که ارزان تر از قیمت اصلی آن، فروخته باشید؟ در خرید یا فروش خودروی شخصی تان، چند میلیون تومان ضرر کرده اید؟ چقدر در صندوق فروش کار و کاسبی که الان مشغول به آن هستید، کم و کسر دارید؟ پایین یا بالا رفتن ارزش دلار یا طلا هم جزو حسرت های ضرر و زیان گذشته شما بوده اند؟

واقعا چرا بعضی افراد، با وجود اینکه تجربه خاص یا تلاش منحصر به فردی نکرده اند، توانسته اند یک سیستم پولساز برای خود ایجاد کنند، یا به راحتی هرچه تمام تر، از یک جریان ساده، سود بسازند و به سرعت رشد کنند، اما در مقابل ما هرچه تلاش می کنیم، هیچ پیشرفت چشمگیری را رقم نمی زنیم؟ قطعاً پاسخ در این است که ما تدوین مدل مالی شخصی برای افزایش درآمد پایدار را بلد نیستیم.

اینکه بهترین روش برخورد ما با مسائل و مشکلات مالی چیست و چگونه در تصمیم گیری های خود، بهترین راه را برای ایجاد یک جریان درآمدی مسمتر و دائمی بکار بگیریم، یکی از دغدغه های همیشگی ما در زندگی است. اما برای برطرف کردن این دغدغه ها، برخی اصول و قوانین در پول درآوردن وجود دارند که قوانین و قواعد نانوشته کسب و کار نامیده می شوند.

ثروت آفرینان، این قوانین نانوشته را بیش از ۱۵ سال است که در مجموعه ای مدون و گام به گام و خلاصه برای رهایی از مشکلات مالی فراهم کرده است و این آموزه ها را که از اصول و قواعد آموزشی مدرسه کسب و کار دانشگاه هاروارد بوده و توسط ژنرال جک برگمن تدوین و آموزش داده شده است که با تلفیق تجارب ۳۴۰۰ نفر از افراد موفق و ناموفق معروف ایرانی و کاملا مطابق با بازار ایران، بومی سازی شده است و برای اولین بار در سراسر کشور بصورت کاملا رایگان برای آموزش عموم مردم در وب سایت ثروت آفرینان قرار داده است.

همچنین این آموزه های فوق العاده که راهگشای بسیاری از کسب و کارهای ایرانی معروف بوده است، در پرتکرارترین سمینار آموزشی کشور با بیش از  ۱۲۷بار اجرای موفق، مشاور و راهبر بیش از دوازده هزار ایرانی در کسب و کارهای شان بوده است که این امر، نشان از اهمیت بالا و قدرت نفوذ و کارکرد فوق العاده این مطالب در زندگی شخصی این افراد می باشد.
امیدواریم که شما هم با صرف کمتر از ۳۰ دقیقه زمان، از این آموزه های طلایی در زندگی خود بهره ببرید و نسخه مالی شخصی زندگی خود را تدوین و اجرا نمایید. لذا برای شروع دوره مقدماتی، نام و شماره تماس خود و دو نفر از دوستان تان را به عنوان تیم همپای ثروت آفرینی تان ثبت کنید تا بتوانید در این مسیر، با تمرین و تکرار مطالب با دوستان خود، در انتشار این مطالب ناب سهمی داشته باشید.

روزیتون ۱۰۰۰ برابر

1400-500 شم اقتصادی

ثبت اطلاعات دوره رایگان شم اقتصادی