0
تومان
0
تومان

دوره ای برای ایجاد مبانی فکری ثروت‌آفرینی براساس قوانین الهی و نظام هستی، که می‌تواند ثروت با مصداق‌های پول، ارتباط، آرامش، سلامتی و… را ایجاد کند.

این دوره، که به صورت تجربه کاربردی و تمرین محور (به صورت لایو در ۴ جلسه رایگان)، برگزار می‌شود، از اولین دوره‌هایی است که باید در خانواده ها و مدارس ابتدائی آموزش داده شود.

در این دوره، با بخش مهم مغز انسان آشنا می‌شوید. حتما، می‌دانید که ضمیرخودآگاه و ناخودآگاه چه عملکردی دارند. اما؛ جالب است که درمورد بخش فرآگاه هیچ وقت با ما صحبت نمی‌شود و آموزش­‌های آن فقط در کشورهای جهان اول و در بین طبقه خاص وجود دارد.

فرآگاه، آن بخشی است که می‌تواند نظام جهان هستی را به خدمت بگیرد. از آن برای آسان سازی کارها و تحقق اهداف بسیار بزرگ استفاده کرد، اما آموزشی در کار نیست.

این دوره، در سطح مقدماتی در ۴ جسله و به صورت رایگان برگزار می­‌شود.

نکته مهم این است که، در دوره مقدماتی و دوره سطح ۲، افراد بسیار باتجربه‌ای شرکت خواهند کرد و تجربه خود را با ما در میان می­‌گذارند. افرادی مانند بابک بختیاری، مهدی صفایی، فاطمه دانشور، مجید حسین نژاد، برادران محمدی، اکبر هاشمی و … . این دوره به صورت لایو برگزار خواهد شد، و فایل‌های آن هم در سایت ثروت‌ آفرینان قابل دسترسی است. اطمینان داریم، می‌تواند به شما در ساختن زندگی رویایی و اثرگذار کمک کند.

جهت مشاهده لایوها فقط کافیست استاد مورد نظر را انتخاب نمایید!

پیشنهاد طلایی

 

 120,000 تومان

پکیج استثنائی رقص عقابها

اگر اولین بار است که با ثروت آفرینان آشنا می شوید. پیشنهاد می کنیم، برای شرکت در سمینار هزینه نکنید. بلکه با 78% تخفیف ۳ کتاب پرفروش و توصیه شده دانشگاه تهران و بزرگان اقتصاد ایران مانند مرحوم عسگر اولادی ، عظیم زاده و … را به صورت آفر کامل تهیه فرمایید. و بجای  ۴۴۵ فقط 120 هزار تومان پرداخت نمایید.