چالش تابستانه ثروت آفرینان

چالش تابستانه ثروت آفرینان

دوستان عزیز سلااااام!

تا حالا براتون این اتفاق افتاده که یه جمله یا حتی یه پیشنهاد زندگیتون را دگرگون کنه؟! اون جمله چی بوده و چطوری توی زندگیتون عملیش کردین؟

امروز تصمیم گرفتیم که برای تیر ماه یه مسابقه راه بندازیم با جایزه های شگفت انگیز.

این مسابقه به این صورت هست که بعد از اینکه روی لینک زیر کلیک کردین و «آموزه‌های ثروت آفرینی» را یادگرفتین، باید به این سه سوال زیر جواب بدین:

ما هم در تاریخ 28 تیر ماه که دوره شم اقتصادیمون برگزار میشه از بین کسایی که بهترین و درست ترین جواب را دادن قرعه کشی می کنیم و به دو نفر که برنده میشن، نفری 1 میلیون تومان جایزه میدیم.

شرکت کردن تو این مسابقه خیلیییی آسونه، پس این فرصت را از دست ندین!

درباره دوره

یکی از شناخته شده ترین دوره ها در سرتاسر جهان دوره MBA است، که برای اولین بار برای تربیت نسل جدیدی از فعالان اقتصادی در ارتش امریکا به نیروهای نظامی آموزش داده شد. پس از موفقیت این افراد در کسب و کار شخصی شان، آموزش دروس MBA به سطح دانشگاه ها رسید و به مرور زمان کامل شد و گسترش یافت.

دوره MBA  مخصوص کسانی طراحی شده است که می خواهند علم مدیریت را به صورت تخصصی فراگیرند. مدیران حرفه ای، مشاوران کسب و کار، کارآفرینان و همه کسانی که می خواهند مسیر شغلی خود را تغییر یا بهبود دهند، به سادگی می توانند از مزیت های این دوره بهره برده و کسب و کار خود را بهبود ببخشند.

موسسه ثروت آفرینان با 25 سال سابقه آموزش و پژوهش مستند در حوزه کسب وکارهای ایرانی، با همکاری اتاق بازرگانی تهران و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، توانسته با بالا بردن سطح آگاهی و دانش افزایی، بستر مناسبی را برای آموزش مدیران، کارآفرینان و کسانی که می خواهند کسب و کارشان را رشد و بهبود دهند، فراهم سازد.

مجموعه ثروت آفرینان با برگزاری  سمینارها، کارگاه ها و همایش های متنوع و گسترده، توانایی خود را در حوزه مدیریت کسب و کار و توسعه فردی به اثبات رسانده است و با بهره گیری از برجسته ترین استادان، سخنرانان و چهره‌های برتر این حوزه بالاترین کیفیت یادگیری را برای شما عزیزان تضمین نموده است.

سوالات متداول

دوره MBA وMBA+ موسسه ثروت آفرینان چیست ؟

این دوره تلاشی موفق و اثربخش با تمرکز بر بهبود سیستم های مدیریت فردی (PMS) ارائه می گردد که لزوم آن را در مراحله پیاده سازی و کسب نتیجه، وقتی رقبایتان را جا گذاشته و میدان را به دست گرفتید، بهترلمس می کنید. این دوره در دو سطح برای دو گروه برگزار می شود:

MBA: برای فعالان اقتصادی و علاقمندان به راه اندازی یا پیشرفت در کسب و کار

+MBA: مدیران عالی، کارآفرینان و مشاوران کسب و کار

ویژگی های این دوره چیست؟

این دوره در سطح MBA فقط بصورت سمینارهای دو روزه در آخر هفته ها برگزار می گردد و در سطح +MBA برخی از کارگاه ها به صورت 6 جلسه هفته ای یکبار، بعدازظهرها اجرا می گردد تا افراد پرمشغله یا ساکنین شهرستان بتوانند از آن بهره مند شوند.
این دوره دارای دستورالعمل ها، تمرینات و پیگیری بین سمیناری می باشد، که عملا شما را در مدت دوره بین 3 تا 6 ماه و درسطح حرفه ای تا حدود یکسال درون یک مسیر آموزش هدفمند و یادگیری اثربخش قرار می دهد.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

دوره MBA و +MBA برای کلیه علاقه مندان به مباحث مدیریت، کارآفرینی و راه اندازی استارتاپها به گونه ای کاملا مناسب و هدفمند طراحی شده است. مدیران عالی، کارآفرینان و فعالان اقتصادی می توانند با شرکت در این دوره به تقویت مهارت ها و حوزه های دانشی خود پرداخته و با اطمینان خاطر به رشد و موفقیت در توسعه و بهبود کسب و کار خود برسند.این دوره دارای دستورالعمل ها، تمرینات و پیگیری بین سمیناری می باشد، که عملا شما را در مدت دوره بین 3 تا 6 ماه و درسطح حرفه ای تا حدود یکسال درون یک مسیر آموزش هدفمند و یادگیری اثربخش قرار می دهد.

مزایای شرکت در این دوره چیست؟

ایرانیان آموزش هایی که در خانواده، جامعه، مدرسه و رسانه ها می بینند بر اساس متدها و فلسفه شرقی و عرف عامیانه است. اما پس از ورود به دانشگاه مبانی آموزش بر اساس متدها و وفلسفه غربی تغییر می کند. بررسی انجام شده بر روی بیش از 3000 مورد موفق و ناموفق نشان می دهد که امروز دیگر نیاز نیست خودتان آزمون و خطا کنید. ما با در نظر گرفتن تجربیات دیگران و آموزش متدهای علمی و تخصصی به روز شما را در پرورش و پیاده سازی الگوی صحیح ایده هایتان یاری می کنیم.
بدون پرداخت هزینه گزاف تجربه وخطا، بیش از10 سال در تجربه ، قدرت تشخیص و تصمیم گیری جلوتر باشید.

آیا در پایان دوره به من گواهی تعلق میگیرد؟

بله، در پایان دوره گواهی نامه رسمی دوره MBA و+ MBA از موسسه ثروت آفرینان به داوطلبان ارائه خواهد شد.

سرفصل دوره ها
mba

فیلم آشنایی با دوره MBA

رشته MBA در پاسخ به یک مشکل و برای برطرف کردن یک نیاز در اواخر قرن نوزدهم میلادی، در ایالات متحده امریکا متولد شد. در آن زمان امریکا نیازمند متخصصانی بود که دانش مدیریت را به صورت عملی و اجرایی بلد باشند،

در واقع رشته مدیریت بازرگانی را می توان پدر رشته MBA  معرفی کرد که به مرور زمان و با گسترش و پیشرفت واحدهای درسی، MBA به یک رشته جداگانه در دانشگاه ها تبدیل شد.

اگر می خواهید با :

  1. داستان پیدایش رشته MBA بیشتر آشنا شده،
  2. و بدانید که تفاوت افراد موفق با سایر مردم جامعه در چه چیزی است؟
  3. و یا کنجکاو هستید که بدانید در آموزش های اولیه تان چه چیزهایی را کم دارید تا به موفقیت برسید!

 

به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم را با دقت بیشتری نگاه کنید.

 پس از پر کردن فرم ذیل کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت