ایده‌های بکر برای میلیونر شدن


ایده‌های بکر برای میلیونر شدن

نظام بشریت و طبیعت یک سیستم با قوانین و عناصر خاص خودش بوده، بر اساس انرژی کار می‌کند، هدفش توسعه و رشد خلقت بشریت است. در مقاله دوره هوش مالی، راههای بدست آوردن پول را آموزش دادیم و در این مبحث می‌خواهیم به شما چگونگی داشتن ایده‌های ناب برای میلیونر شدن را بیاموزیم. چطوری این انرژی را فعال کنیم؟ انرژی، تجربه حسی است که ما داریم، حرکت احساسی که در درون ما بر اساس تجربیات بوجود می‌آید. انرژی یک مدار دارد زمانی که در مسیر اون قرار بگیرید، می‌توانید شبیه به خودش را جذب کنید. ما چطور می‌توانیم این انرژی را به حرکت درآوریم و در مدارش قرار بگیریم؟ مغز مفصل بین بعد جسمانی و روحانی است. با فکر کردن در مغز این انرژی را ایجاد کنید. آدم‌های فقرآفرین تمرکز روی دردسرها و بدبختی‌ها دارند، ثروت آفرینان تفکر آنها روی اهداف بزرگ و بلندمدت است و افرادی که اوضاع خوبی دارند که تمرکز آن‌ها تو چگونگی انجام کار است.

پرورش ایده در ذهن

یکی از معجزاتی که تو زندگی آدم‌ها اتفاق می‌افتد این است که هدف بزرگی را انتخاب و شروع به اقدام جهت دست‌یابی به آن می‌کنند. هر کدام از ما یک منطقه داریم بنام منطقه امن عادتی، بعنوان مثال، عادت داریم ساعت ۱ شب بخوابیم و ساعت ۱۰ صبح از خواب بلند شویم یک سری چیزها را عادت داریم که روزانه انجام دهیم.

اگر اهداف شما در منطقه امن عادتی‌تون باشد، موفق نمی‌شوید. اهدافت را فراتر از امن عادتی بزارید؟! اهدافت را چالشی انتخاب کنید؟! اگر شما هر سال، ماه‌ی ده میلیون تومان در می‌آورید، باید کاری کنید که بیرون از منطقه‌ای امن عادتی باشد، امسال، ماه‌ی ۲۰ میلیون درآمد داشته باشید، این یعنی دارید موفق می‌شوید.

زمانی که قصد انجام کاری را دارید، تصویری در ذهن ایجاد می‌شود. در حقیقت در ذهن، تصویر و کلام ایجاد کرده و بهش فکر می‌کنید. فکر کردن، احساس به وجود می‌آورد و اگر احساس بسازید بهش می‌گویم فکر کردن و بر اساس اون شروع می‌کنیم به رشد کردن.

سطح احساس در انسان از بدترین حالت شروع شده، یعنی با احساس ناامنی آغاز می‌شود و “تحقیر شدن، حسادت، عصبانیت، تفکر منفی، تفکر مثبت، احساس ارزشمند بودن، احساس پیشرفت و اینکه لایق این هستیم به همه چیز برسیم” را در بر دارد.

این سطوح مثل آب می‌مانند زمانی در دمای صفر درجه برسد، باید بیاید به دمای ۱۰۰ درجه. از دمای یک درجه، ۲۰ درجه، ۵۰ درجه و ۱۰۰ درجه و گام به گام باید به ۱۰۰ درجه برسد و تمام مراحل را طی کند تا به اون نقطه جوش برسد.

چطوری در مدار هدفت به ثروت کلان برسی

عملکرد این مدار سه تا گام داره. ۱. خواستن که ما انجام می‌دهیم ۲. پذیرفته شدن که سیستم یا خداوند انجام می‌دهد ۳. دریافت کردن. خداوند در تمام کتب آسمانی به تکرار و زبان‌های مختلف گفته که شما هر چیزی را بخواهید بهتون می‌دهم. مشکل تو درخواست است که پذیرفته نمی‌شود، خواسته زمانی پذیرفته می‌شود که یکپارچه باشد. یعنی شما تصویری روشن و مشخص با جزئیات و حس خوب ایجاد کنید.

دوره هوش مالی
خواندن مقاله

آمارهای متعددی نشان می‌دهید، بیش از ۷۰% آدمها نمی‌دانند چی می‌خواهند، ۲۰% آدمها می‌دانند چی می‌خواهند ولی هیچ وقت درخواست نمی‌کنند، ۷% می‌دانند درخواست می‌کنند اما انجام نمی‌دهند و ۳% می‌دانند و می‌خواهند و درخواست می‌کنند.

یکی از دلایل درخواست نکردن ترس است. یکی از ترس‌های ما این است که تو منطقه امن عادتی درخواست می‌مانیم. می‌ترسیم که پذیرفته نشود، می‌ترسیم تقاضا کنیم و اینکه واکنش دیگران چی است. واکنش های متعدد دیگران باعث ترس در افراد می‌شود و نمی‌توانند موفق شوند.

یکی از مهمترین عواملی که ما درخواست نمی‌کنیم زبان شیطان است. اگر ما نتوانیم ترس‌ها را کنترل کنیم، نمی‌توانیم پیشرفت کنیم. بنابراین داشتن، دانش و آگاهی باعث می‌شود که ترسها کم شوند. در نتیجه، موفقیت با اندیشیدن ضریبش بالا می‌رود. یکی از روش‌های که می‌توانیم بر ترس غلبه کنیم، این است که رو رویاهامون تمرکز داشته باشیم، چرا شما آدم ارزشمندی هستید؟

کوانتوم یعنی کوچک‌ترین کمیت انرژی؟! چرا کوانتوم برامون مهم است. کوانتوم می‌گوید همه فضا در هستی خلائی در آن وجود ندارد و با انرژی با هم وصل هستند. انرژی از بین نمی‌رود و از حالتی به حالت دیگر تبدیل می‌شود. طبق پژوهش‌های انجام شده در جهان سوم دو بخش آموزش می‌دهند، خودآگاه و ناخودآگاه. در جهان اول سه بخش خودآگاه، ناخودآگاه و فراآگاه. سطح فراآگاه، رابط این دو بخش بوده و کاربردهای مهمی دارد.

قانون خلقت: این جهان بوجود آمده تا باورها و خواسته های انسان بتواند توسعه پیدا کند و رشد بیابد. یکی از بزرگترین پارادوکس‌های که آدم‌ها می‌گویند؛ قبلا زندگی بهتر بود. در صورتی که این یک دروغ بزرگه، در منزل ما وجود حمام گرم یک چیز ساده است. اما همین حمام ۱۵۰ سال ویژه سلاطین بوده نه با امکانات امروز.

آدم‌ها با خواسته‌هاشون توسعه دادند جهان خلقت را و رویاهاشون همه گیر شد.

سیستم جهان و کائنات خودش را برای توسعه و نظام بشریت آماده کرده است. قانون پایداری، انرژی از حرکت به وجود می‌آید. در زندگی انسان حرکت‌های اجتماعی یعنی تغییر. تاریخ اقتصادی را بررسی کنید، بزرگترین گردش پول‌ها در زمان بزرگترین تغییرات بشر اتفاق می‌افتد.

قانون پایداری انرژی: انرژی، روش‌های ایجاد می‌کند که باعث تغییر می‌شود و تغییرات اجتماعی انرژی ایجاد می‌کنند و پایدار است. یعنی از حالتی به حالت دیگر تبدیل می‌شود. حالت تبدیل انرژی چیه؟ انرژی از فرصت به تهدید و از تهدید به فرصت تبدیل می‌شود. اگر از تغییرها، فرصت نسازیم، تهدید می‌شویم. باید تغییرات را بشناسیم و ازش استفاده کنیم.

تغییر یک نظام را به هم می‌زند، یعنی آشوب به وجود می‌آورد، در آشوب یا نظمی حاکم می‌شود یا نظمی می‌سازند و کسانی که نظم می‌سازند، می‌شوند کارآفرینان عصر جدید و کسانی که تابع این نظام‌اند، می‌شوند یش غراولان این نظام و کسانی که مقاومت می‌کنند از بین می‌روند. اگر از پول کار نکشید، بنده پول می‌شوید. کسانی که توانستند، ثروت کلانی ایجاد کنند، ارباب پول خودشان و دیگران بودند.

 

دوره mba

ایدهپولتمرکزثروتهدف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *