چگونه ارباب قدرت پول شویم

علت اصلی فقر و نابسلامانی‌های مالی، ترس و جهل است، این ترس دست ساخته‌ی شخص و جهل اوست که افراد را به دام خود گرفتار می‌کند. در این مقاله آموزش داده می‌شود که چگونه بر ترس و جهل خودتان غبله کرده و با استفاده از سواد شم اقتصادی، بتوانید ارباب قدرت پول شوید. این را بدانید که آرزوی رسیدن به پول، بر تفکرات ما تاثیر می‌گذارد؟! مهمترین مسئله برای شما دوست عزیز این است، با استفاده از تکنیک‌های که آموزش داده می‌شود از این احساس، در درازمدت به نفع‌تان استفاده کنید. بنابراین تفکرات مثبت پولدار شدن را انتخاب کرده و احساسات واهی و منفی را دور کنید، زیرا این روش می‌تواند در مسیر پیشرفت در کسب و کار و ثروتمند شدن کمک بسزایی کند، به جای اینکه فقط از خواب برخیزید و برای حل مشکلتان سر کار بروید، فقط به این دلیل که ترس از بی‌پولی و عدم توانایی در پرداخت هزینه‌های زندگی شما را ترسانده، بهتر است به تفکر بنشینید. تفکر و آموزش درست به شما این فرصت را می‌دهد از خودتان بپرسید که آیا سخت کار کردن، بهترین راه حل ممکن برای مشکل من است؟ بیشتر مردم می‌ترسند این حقیقت را به خودشان اعتراف کنند که قادر به فکر کردن نیستند و از آن می‌گریزند ولی باید بدانند، این ترس با آموزش و استفاده از تجربیات افراد موفق قابل کنترل است.

فرصت‌های جلوی چشم‌تان را ببینید

بیشتر مردم، هرگز فرصت‌های جلوی چشمشان را نمی‌بینند، زیرا به دنبال پول و امنیت هستند. در دوره شم اقتصادی کل چیزی را که دریافت می‌کنید، این است، بتوانید نخستین فرصت زندگیتان را ببینید.

تیم ثروت آفرینان در مبحث قبلی با موضوع در زمان درست کسب و کار خود را بسازید، آموزش داده‌اند که چطور با داشتن مهارتهای شم اقتصادی بر مشکلات چیره شده تا بهترین مسیر را برای پولدار شدن انتخاب نمایید. برای پول خلق کردن و ثروتمند شدن باید طوری برنامه‌ریزی کنید که ثروتتان اتوماتیک‌وار افزوده شود و سرمایه و پول‌تان آنقدر زیاد شود که به خودی خود رشد کند.

دکتر امیرحسین مظاهری سیف توصیه می‌کند صرفا روی پول تمرکز نکنید، بلکه بر روی بزرگترین و مهمترین سرمایه‌ی خود یعنی آموخته‌هایتان، تمرکز نمایید. آموزش ببینید و یاد بگیرید تا قابلیت انعطاف و ذهنی باز داشته باشید، روز به روز از میان تغییراتی که با آن سروکار دارید، پولدارتر و پولدارتر خواهید شد.

اما اگر تصور کنید که پول حلال مشکلاتتان است، روزگار سختی در انتظارتان خواهد بود. بنابراین دانش، اندیشمندی و ذکاوت مشکلات را حل خواهد کرد و پول ساز می‌باشد، پول بدون سواد Economic sham، ناپایدار است.

اگر مایلی پولدار شوی باید سواد شم اقتصادی داشته باشی

شما باید تفاوت میان یک دارایی و بدهی را بدانید و به خرید دارایی‌ها بپردازید تا بتوانید در کسب و کارتان رشد کنید و ثروتمند شوید. اگر مایلید پولدار شوید، داشتن سواد شم اقتصادی کل چیزی است که باید بدانید. اکثریت مردم، اسیر مشکلات مالی‌اند، چون تفاوت میان دارایی و بدهی را نمی‌دانند، بنابراین پولدارها دارایی می‌اندوزند، در حالی که بی‌پول‌ها و اقشار متوسط، بدهی می‌اندوزند و به اشتباه تصور می‌کنند که دارایی است.

خداوند در جزئیات است!
خواندن مقاله

در این دوره با توجه به تجربیات افراد پولدار می‌گوید که ثروتمندان، ثروتمندند. زیرا در زمینه‌های مختلف اقتصادی بیش از مردمی که درگیر مشکلات مالی‌اند، آموزش دیده‌اند. بنابراین اگر شما می‌خواهید پولدار شوید و ثروتتان را حفظ نمایید، ضروری است در خصوص امور مالی آموزش ببینید تا بتوانید در کسب و کار و زندگیتان موفق شوید.

مانند افرادی نباشید که برای پیشرفت، کوشش زیاد و سخت کار می‌کنند و پولی در نمی آورند، به این علت که عمرشان را به عوض کسب دارایی، به هزینه کردن می‌پردازند.

شم اقتصادی

ثروتثروتمندشم اقتصادیکسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *