دانلود رایگان فایل صوتی و تصویری کتاب غلبه بر ورشکستگی

 پکیج استثنایی رقص عقابها

مجموعه سه جلدی رقص عقابها نوشته امیرحسین مظاهری سیف از برترین کتب مدیریتی و تجارت در ایران است که توانسته مقام پرفروش ترین کتاب مدیریتی ایران را به خود اختصاص دهد.

این مجموعه شامل ۳ کتاب ارزشمند  به نام های زیر میباشد:

 1. کتاب رقص عقابها ( جلد اول)
 2. کتاب چالشگران (جلد دوم)
 3. کتاب غلبه بر ورشکستگی (جلد سوم) (به تازگی منتشر شد!)

نثر این کتابها روان ، شیوا و ساده و بیان آن داستان گونه است. نویسنده در هر یک از این کتاب ها داستان زندگی افراد و کارآفرینان ایرانی را به زیبایی تعریف کرده و شما با خواندن آن طوری با داستان همراه میشوید و شخصیت های داستان را در مقابل خود تصور می کنید که انگار خودتان آن ماجرا را زندگی کرده اید. بیان این کتاب به قدری جذاب و گیراست، که خواننده را وا می دارد تا بدون هیچ چشم بر هم زدنی داستان را دنبال کند.

جلد دوم) چالشگران:

کتاب دوم این مجموعه با نام ” چالشگران “، توصیه شده ۸ کارآفرین برتر کسب و کار ایران، مننتشر شد.در فصل اول کتاب می آموزیم که چالشگری چیست و چرا برای پیشبرد اهدافمان به آن نیازمندیم. در حقیقت چالشگری ابزاری است که ما ازطریق آن جریان زندگی را وادار به انجام کاری می کنیم که دوست داریم.برای آنکه یک فرد بتواند مشکلات و موانع را رام کند، می بایست بفهمد که واقعیت بازی زندگی چیست و کسانی که این مسیر را موفق پیموده اند، چه کرده اند.

فهرست عناوین کتاب شامل:

 • از بد حادثه
 • فرمول سوخت موشک
 • پارادیم و همه ناگفته‌هایش
 • واکنش درونی
 • ساده اما تکان دهنده
 • اشتباه غیر قابل باور
 • منطقه امن عادتی
 • اوج گرفتن تلخ
 • یک نگاه،یک زندگی،یک کارنامه

در توضیح پشت جلد درباره‌ی کتاب چالشگران این چنین آمده است که:

” واقعیت اینه که اتفاق، خودش نمی افته، حتی اگر منتظر یه تصادفی، باید بری به جاهایی که احتمالش باشه. درک واقعیت زندگی ثروت آفرینان معاصر ایران، به آدرس درست رسیدنه. چالشگران آدرس درستیه که شما رو به محل وقوع میرسونه. اما آدرس غلط توی زندگی، مثل نشتی گاز می مونه نمی بینیش، هیچ بویی نداره، ولی آروم آروم تو رو به سر حد مرگ میرسونه و …! چالشگران، واقعی، ساده، تکان دهنده و اثرگذار است. این کتاب را دوبار بخوانید، یکبار عمل کنید. “

جلد سوم) غلبه بر ورشکستگی:

جلد سوم این مجموعه که به تازگی منتشر شده، مورد استقبال بسیاری از فعالان اقتصادی، کارآفرینان و افراد جویای موفقیت قرار گرفته است.

در بخشی از این کتاب می خوانیم که:

به این کتاب به چشم یه نشونه نگاه کن، مثل یه تخته پاره وسط یه اقیانوس بزرگ، شاید در ظاهر فقط یه تخته پاره باشه، اما یادت نره، تو وسط یه اقیانوس بزرگی و تنها راه نجاتت اینه که دو دستی بهش بچسبی و خودت رو نجات بدی!

من تو رو نمیشناسم، اما مطمئنم که در یکی از این سه وضعیت قرار داری!

فردی هستی که میخوای کارهای بزرگ انجام بدی.

یا تو شرایط بد مالی هستی و میخوای از این شرایط خارج بشی.

یا آدم زیرکی هستی که، میخوای هیچ وقت به این شرایط نرسی.

پس مطمئن باش کتاب خوبی رو انتخاب کردی، این کتاب بهترین ابزار برای تو هست، تا بتونی به نتیجه ای که می خوای برسی، می‌دونم که اهداف بزرگی تو سرت داری، می‌دونم می خوای کسب و کار عالی داشته باشی و … .

اگر به من کمک کنی! یعنی بخونی، یاد بگیری، تمرین کنی و بکاربگیری،

 بهت قول میدم معجزه زندگیت شروع میشه.