مکتب ژنرالهای میلیون دلاری

بسیاری از صاحبان کسب و کار به دلیل نداشتن بینش و راهکاری میلیون دلاری سالها درجا می زنند و با استانداردهای خود به سطح معینی از درآمد می رسند ، پژوهشهای متعدد در دانشگاه های معتبر دنیا مانند استنفورد و پژوهشهای ما در ایران نشان می دهد که افرادی” براساس مدل ذهنی خود به درآمد معینی میرسند”

امیرحسین معتقد است مکتب ژنرالهای میلیون دلاری حلقه مفقوده ملی برای خروج از بحران اقتصادی است، و باشگاه ملی جنگنده های اقتصادی ایران در تداوم تلاشهای سه دهه اخیر بنیانگذارش برای قدرتمند سازی و هدایت این جنگنده ها برای تحقق آرمان ملی درآمد ۲۰۰ میلیارد دلاری برای ایران تلاش می کند.

یقینا این باشگاه با آموزه ها ، تجربه و راهکارهای شخصی و کاربردی می تواند استانداردهای افراد و کسب و کارها را تغییر داده تا بتوانند ابتدا به سمت اولین میلیون دلار درآمد خود رفته و سپس سکوهای بعدی را فتح کنند.

ویلیام هیولت (بنیانگذارHP): راهنمای شخصی خود نسخه ای درونی ، کاربردی و اثرگذار برای تحقق درآمد میلیون دلاری شماست

این واقعیت است میلیاردهای خودساخته ، بزرگان اقتصادی ۲۰ سال آینده و ثروت آفرینان واقعی که ایران را میسازند امروز افرادی ساده اند که کسی آنها را جدی نمی گیرید و شاید حتی خودشان!

ما برآنیم تا این مکتب رهائی بخش و مسیر مسلم رشد فردی و ملی را تحقق بخشیم و تا کنون به نتایج کوچک اما قابل اتکا و افتخاری رسیده ایم .

این دوره براساس دوره های دکتری پژوهش محور برای صاحبان کسب و کار  که علاقه به اثر گذاری بر اقتصاد ملی ایران ساده سازی با کاربردی موثر طراحی شده است، تا افراد باهوش و جاه طلبی که می خواهند آینده خود را بسازند بتوانند از تجربه های دیگران پل بسازند و با قدرت و سرعت به اهداف میلیون دلاری خودبرسند.

جان جی اسمیل : باید به تداوم شور و نشاط متعهد بمانید چون این تداوم یعنی رشد مادی کسب و کار و گسترش آن بعنوان یک نهاد.

این دوره چگونه است:

 • این دوره در دوفصل و ۶ ماه طراحی شده است.
 • در هر ماه یک جلسه ۵ ساعته حضوری برای تدریس وجود دارد
 • هر ماه برنامه مشخصی دارد که فرد باید مطالعه کند
 • هر ماه برنام تحقیقاتی دارد تا فرد تز خود را بعنوان یک راهنمای شخصی طراحی و تکمیل کند
 • هر ماه یک جلسه ۳ ساعته آنلاین دارد
 • هر فرد بعنوان مشاور یک نفر باید برای تکمیل “راهنمای شخصی خود”به او کمک کند
 • هر فرد یک نفر از دانشجویان را بعنوان مشاور برای تکمیل “راهنمای شخصی خود” دارد
 • هر فرد باید در طول دوره یک فرد موفق و یک فرد نام موفق را در صنعت تحلیل کند.
 • هر فرد در دو سمینار ثروت آفرینان برای باز آموزی بعنوان راهنمای دانشجویان جدید شرکت می کند
 • درپایان با دفاع از رساله یا “راهنمای شخصی خود” از این دوره فارغ التحصیل می شود

تز که در اینجا یک “راهنمای شخصی خود” است چیست:

نکات زیادی در مورد ثروت آفرینی در این دوران سخت، پیچیده و پرابهام گفته میشود، اما نتایج کم و قابل اتکا نیست از طرفی بنظرمیرسد که ثروت آفرینی بجای آنکه سبک زندگی و مدل پیشرفت باشد فقط یک مدال افتخار است که هر کسی می خواهد آنرا به سینه خود بزند و به دیگران نشان دهد!

پس چه چیزی یک ثروت آفرین  واقعی را ایجاد می کند؟

یک اصل تجربه شده وجود دارد که ثروت آفرینی واقعی و مؤثر را ایجاد می کند ، و احتمالاً این چیزی نیست که به شما گفته شده است.

درواقع این اصل برای بسیاری از افرادی که می خواهند یک ژنرال ثروت آفرین باشند، بسیار حساس و تعیین کننده است.

در زندگی ژنرالهای ایرانی یک سبک زندگی مشخص دیده میشود که آنها را افتخار آفرین و در اوج نشانده است. که در طول دوره MBA PLUS بسیاری از آنها را آموخته و بکار گرفته اید و حال لازم است که با نکات تکمیلی به راهنمای شخصی خود برسید. راهنمائی که مانند تز یا رساله دکتری با موضوع : عوامل موثر بر ده هزار برابر شدن کسب و کارتان می نویسید.

جیم کالینز: برای ماندگار شدن باید آنسوی شعارها و سنتهای جاری مدیریت را کشف کنید

این دوره فقط برای افراد ویژه که دانش آموخته ثروت آفرینان هستند برگزار میشود و از پذیرش افراد عادی معذور است تا با ایجاد یک جو قدرتمند از افراد عالی بتوانیم نتایج ملی را رقم بزنیم

شرکت کنندگان این دوره افرادی هستند که دارای بینش ملی در کسب و کاری هستند که می خواهند و می توانند کسب و کارشان را در یک دوره زمانی معین به درآمد میلیون دلاری برسانند.

برخی از دستاوردهای این دوره :

 • ایجاد قطب نمای رهبری فردی و کسب و کار
 • تدوین راهنمای شخصی خود برای ۱۰ هزار برابر شدن در زمان مناسب
 • رسیدن به اولین میلیون دلار درآمد در ۳ تا۵ سال
 • ایجاد یک تفکر سیستماتیک ثروت آفرین برای رشد مستمر
 • ایجاد مدل ذهنی الگو یاب و الگو ساز برای صنعت و کسب و کارتان
 • ایجاد فرهنگ کسب و کار متناسب با بلند پروازی و شایستگی های فردی

آیلان ماسک: رویه ها و شیوه های که آموزش می بینیم مانند لباس نامناسبی است که جلوی دویدن ما را می گیرد، بایدآنها را شخصی سازی کنیم، تا به رشد انفجاری برسیم

دوره اثرگذار مکتب ژنرالهای میلیون دلاری در حقیقت یک رویداد مستمر است تا در طول ۶ ماه به شکلی درون زا ثروت آفرینی را با مدل شخصی خود کشف کنید و آنرا پیاده سازی کنید، این یعنی ساختن قدرت معجزه شخصی برای پیشرفت انفجاری تا با گذشتن از نقطه های میلیون دلاری کسب و کار لذت رشد و پیشرفت را تجربه کنید.

ما مطمئنیم که افرادی که این مکتب ژنرال خود را طراحی می کنند کمتر از ۵ سال دیگر به اوج می رسند.

 

اگر شرایط حضور در دوره ویژه مکتب ژنرالهای میلیون دلاری را دارید هم اکنون اقدام کنید و وارد این تجربه لذت بخش شوید.

اگر شرایط حضور در دوره ویژه مکتب ژنرالهای میلیون دلاری را ندارید با پیوستن به باشگاه جنگنده های اقتصادی در موسسه ثروت آفرینان ساختن شخصیت ثروت آفرین برای تحقق اولین میلیون درآمد خودتان را آغاز کنید.

امیرحسین : این دوره درباره داشتن برنامه ، آینده نگری و امیدوار بودن نیست بلکه به مسئله مهم و بنیادی ایجاد یک کسب و کار آرمانی برای تحقق درآمد میلیون دلاری می پردازد و فقط برای افراد سرسخت، بلند پرواز که می خواهند موثر باشند مناسب است.