آیا شم اقتصادی خوبی دارید؟

کسانی دارای شم اقتصادی خوبی هستند که مجموعه‌ای از تکنیکهای ثروت آفرین شدن را یاد بگیرند و بتوانند یک ثروت مثبت و مستمر را ایجاد کنند. این افراد برای امروز سرمایه‌گذاری نمی‌کنند، بلکه یک شرایط مستمر و دائمی را برای ثروتمند شدن طی می‌کنند. برای ثروت آفرین شدن قوانینی وجود دارد که یکی از نیازهای پیشرفت در کسب و کار هستند. در سمینارهای دکتر امیرحسین مظاهری سیف آموزش داده می‌شود که چگونه از صفر، پول تولید کنید و ثروتمند شوید. جالب است بدانید، یکی از شاگردان دکتر مظاهری کارتون خواب بوده و با کمک و راهنمایی‌های دکتر، توانسته است با دست خالی الان جز یکی از ثروتمندان و کارآفرینان ایران شود. آره؟! دوست عزیز شما هم میتوانید پول خلاق کنید، به شرطی که بخواهید و به سمت هدفتان حرکت نمایید. بنابراین کسانی که ثروتمند شدن خودشان شروع کردند، سرمایه‌ای نداشتند و منتظر معجزه‌ای نبودند. در دوره‌های شم اقتصادی آموزش داده می‌شود که از اطرافیانتان الگوبرداری کنید، چگونه پولدار شده‌اند و همچنین راههای ثروت خلق کردن را یاد می‌دهند. در مقاله منظورمان از کوچ شوید، چیست؟ این را آموزش می‌دهد که یاد بگیرید برای موفقیت در کسب و کارتان به یک کوچ و راهنما نیاز دارید ولی در این مبحث تیم ثروت آفرینان می‌خواهند بگویند برای درآمد میلیارد دلار داشتن باید تکنیک‌های را یاد بگیرید و Economic sham داشته باشید.

چگونه پول تولید کنیم

کسانی که پول تولید می‌کنند دارای شم اقتصادی خوبی هستند و راه و روش پول درآوردن را می‌دانند این افراد با جیب خالی پول‌های تپل را پس انداز می‌کنند. در حالیکه اشخاص عادی، باورهای غلطی که دارند، می‌خواهند یک شبه بدون هیچ زحمتی به پول هنگفتی برسند، تمام عمرشان با این ویروس‌های ذهنی به سر می‌برند و منتظرند تا معجزه‌ی رخ دهد و ثروتمند شوند.

تحقیقات نشان میدهد افرادی که دارای شم اقتصادی هستند، دارای الگوها و تکنیکهای بوده که راه و روش پول درآوردن را یاد می‌گیرند و با تمرین و تجربه افراد پولدار و ثروتمند برای کسب و کارشان برنامه‌ریزی می‌کنند. بنابراین تفکر ثروتمند بودن موجب بروز احساسات پولدار شدن می‌شود و این تفکر باعث شده که آینده خود را به خوبی رقم بزنید.

توصیه ما به شما مخاطب گرامی این است، متفاوت فکر کنید و به خودتان ایمان داشته باشید. با توجه به متن این مقاله شم اقتصادی یک مدل فکری بوده که با یک رفتار و الگوی خاص باعث می‌شود پول تولید کنید و در کسب و کارتان به موفقیت چشم‌گیری برسید و جزء یکی از میلیاردلارهای دنیا شوید. شایان ذکر است که افراد به دو دسته ثروت آفرین و ثروت جو تقسیم می‌شوند.

جزء کدام دسته از افراد هستید؟ ثروت آفرین یا ثروت جو؟

افراد ثروت آفرین کسانی هستند که پول‌های زیادی خلق می‌کنند و درصد کمی از افراد جامعه را در بر می‌گیرد. افراد این دسته دارای ویژگی‌های مثل پشتکار و اراده، اعتماد به نفس، ریسک پذیر، آینده نگر، مهارت کار تیمی، خلاقیت و نوآور هستند. نقطه مقابل این گروه، افراد ثروت جو بوده، افرادی تقلید کار و عجول و این افراد عامل بدبختی‌های خودشان را بی‌پولی می‌دانند.

ارزان بخرید تا همیشه فقیر بمانید
خواندن مقاله

در دوره شم اقتصادی آموزش داده می‌شود که با افراد ارتباط برقرار کنید. برای اینکه شم اقتصادی داشته باشید باید خصوصیاتی مانند سخت کوشی، جسور بودن، آنلاین و به روز باشید، ارتباط موثر با دیگران داشتن و جستجوگر بودن را داشته باشید. در کنار این ویژگی‌ها باید نیاز مشتری را بشناسید و بتوانید با توجه به خواسته مشتری درآمد خود را بالا ببرید و تولید زیادی داشته باشید.

افرادی که با مشتری ارتباط خوبی برقرار می‌کنند، موفق‌تر هستند. بنابراین یکی از رمزهای ثروتمند شدن، مشتری مداری خواهد بود. در نتیجه شم اقتصادی یعنی پول تولید کردن با دست خالی و خوشرویی با مشتریان است. اگر اولویت اول شما کسب ثروت و زندگی راحت می‌باشد، این دوره را بگذرانید تا به هدف دلخواه‌تان برسید.

شم اقتصادی

پولثروت آفرینثروتمندشم اقتصادیمشتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *