دوره هوش کلامی – مالی


دوره هوش کلامی – مالی

از مزایای این دوره توانایی نهفته و خام درون شما را بیدار و فعال می‌کند و در رشد و پرورش این توانایی به شما یاری می‌رساند. تا جایی که این قابلیت خام را به کمال برسانید و به موفقیتی که می‌خواهید دست پیدا کنید. پژوهش‌ها نشان می‌دهد نوع خاصی از مدل فکری و رفتاری وجود دارد که عامل بالاترین میزان توانمندی شماست و این واکنشها منشأ تمامی دستاوردها و موفقیت‌ها و ثروت کلانی است که برخی انسانها به آن رسیده‌اند. البته این را به یاد داشته باشید که این نوع از مدل فکری و رفتاری در مدارس و دانشگاه‌ها سرکوب می‌شود و توسط خانواده و دوستان به باد انتقاد و حتی خنده قرار می‌گیرد. در مقاله قبلی به موضوع چگونه مهارت صحبت کردن در جمع را تقویت کنیم؟ پرداختیم و در این مبحث سعی شده که از کاربرد و مزایای هوش کلامی – مالی سخن بگوییم.

اما واقعیت چیست؟

بررسی‌ها نشان میدهد، الگوهای هوش کلامی – مالی دقیقاً همان چیزی است که ثروتمندترین افراد تاریخ به آن دست یافته‌اند. دوره هوش کلامی – مالی درباره‌ی اطلاعات مسیر و نقشه راهی است که برای رسیدن به موقعیت مالی و اجتماعی بالائی که می‌خواهید باید داشته باشید.

امیر حسین مظاهری تمام عمر خود را صرف مطالعه‌ی افراد و مدل فکری و رفتاری آنان کرده، تا راه و رسم رسیدن به ثروت آفرینی را در اختیار شما قرار دهد.

پیوستن به دوره بی‌نظیر ثروت آفرینان یا MBA PLUS به شما یاری می‌رساند تا راه شخصی زندگی‌تان را همان‌گونه که خودتان می‌خواهید بسازید. اگر شما هم دغدغه‌ی این را دارید که در استعدادهای خود به کمال برسید و به رویاها، برنامه‌ها و اهداف خود را به نتیجه برسانید این دوره را با سمینار هوش کلامی- مالی که بسیار کاربردی و تکان‌دهنده و دارای گارانتی است شروع کنید.

این سمینار ۲.۵ روزه شما را با مسائلی مانند، قدرت کلام، روش استفاده از منابع دیگران، هنر متقاعدسازی و ترغیب دیگران، هوش هیجانی در مذاکره و معامله و …. دگرگون می‌کند و متوجه می‌شوید که ثروت کلان افراد بزرگ فقط با تلاش مداوم و تحمل فشار و سختی مکمل نسخه شخصیشان بنا نشده‌اند.

برای رسیدن به این فرصت یادگیری، عجله کنید و تمرینات را با تعمق و تفکر انجام دهید تا آنها را درک و درونی کنید. تلاش لذت بخشی را برای بکار گیری این نکات در زندگی روزمره خود بکار گیرید. نکته‌ها و مثالهای بومی سازی شده راهنمای دستیابی به عالی‌ترین سطح زندگیتان خواهد بود.

این تجربه را جدی بگیرید و به سادگی از کنارش عبور نکنید، چرا که ممکن است، بزرگترین شانس زندگیتان باشد. تجربه اکثر شرکت کنندگان این است. تمرینات و تکنیکهای این دوره، مسیر شخصی کسب و کارتان را آن‌طور که خودتان می‌خواهید، نه آن‌گونه که دیگران به شما می‌گویند، آجربه‌آجر بسازید.

اگر شما هم دغدغه این را دارید که عمیق‌ترین گوهر درونی‌تان را بیابید و آن را با ظرافت پرورش دهید و سپس عرضه کنید و چیزی ماندگار از خودتان به این عالم اضافه کنید.

تقویت هوش کلامی – مالی
خواندن مقاله

پیوستن به خانواده ثروت آفرینان و باشگاه جنگنده های اقتصادی برای شما بی‌نهایت الهام‌بخش و کاربردی خواهد بود. یکی از خوبی‌های این دوره الگوهای ذهنی‌تان را منهدم و نوسازی می‌کند چرا که دوره‌ای مانند دوره‌های رایج نیست و اصولاً با یک دوره انگیزشی مواجه نیستیم.

پیشنهاد می‌کنیم در دوره بینظیر MBA PLUS ثبت نام کنید.

بلکه ما را با شرکت در دوره هوش کلامی – مالی که معادل ۲ واحد پاس شده از دوره MBA PLUS است آزمایش کنید. آنچه از این محک زدن بدست می‌آورید بسیار فراتر از این است. همگی ما در لحظاتی خاص و ویژه در زندگیمان داشته‌ایم که باید با تصمیمی نتیجه عالی می‌گرفتیم اما مدل، راهکار و پاسخ مسائل را در خودمان احساس نمی‌کنیم.

این حالت که با حس منفی عمیق همراه است، معمولاً در زمان‌هایی که با یک ضرب‌الأجل فوری مواجه هستیم و یا در تنگنای زمانی برای حل مسائل قرار داریم، رخ می‌دهد. اما واکنش درست نیاز به الگو یا هوش بهره‌گیری از شرایط را دارد.

اما تاکنون کسی بعنوان یک مهارت اکتسابی و قابل یادگیری با ما حرف نزده است و یا کاملا مورد غفلت قرار گرفته یا با انواع و اقسام خرافات، دروغها و مطالب زرد و سطحی در هم آمیخته است و در نتیجه به مرموزتر شدن این مهارتها دامن زده است. نتیجه این ناآگاهی، این تصور است که خلاقیت و توانمندی چیزهایی هستند که به‌طور آنی و ناگهانی و از آسمان بر سر فرد نازل می‌شوند.

این ثروت آفرینان و مدیران کارکشته افرادی با استعداد ذاتی، روحیه‌ی عالی یا بخت‌واقبال جادوئی هستند که می‌توانند بر شرایط و حوادث مسلط شوند و با این ویژگی الهی و قدسی می‌توانند بر شرایط و سایر افراد مسلط شوند!

ممکن است حس ناتوانی و سرخوردگی را بطور مقطعی تجربه کنیم اما آنسوی سکه و در واقعیت کسانی هستند که سبک زندگی متفاوتی دارند و نتیجه متفاوتی می‌گیرند. این سبک از زندگی عالی‌ترین شکل تحقق ثروتمند شدن است و فرآیندی که به صحت، عزت، قدرت و ثروت ختم می‌شود.

شما می خواهید با این سبک زندگی اوج بگیرید

ما را هم محک بزنید

و در صورت عدم رضایت در پایان روز اول ۱۰۰% هزینه را پس بگیرید.

ما به نتیجه کارمان و دستاوردهای که از سمینار خواهید داشت، اطمینان کامل داریم. این دوره، شما را از فردی معمولی به بالاترین سطح قدرت یعنی استادی می‌رساند.

موضوعات مرتبط به آموزش این دوره

هوش کلامی – مالی

سرفصلهای دوره
قدرت مذاکره در بحرانها و شرایط سخت
چگونه دیگران را ترغیب کنید
چگونه افراد بالاتر از خودمان را متقاعد کنیم
افزایش هوش هیجانی در مذاکره
چگونه با دست خالی کسب و کار میلیارد دلاری راه اندازی می‌شود
اشتباهات مالی که آموزش دیده‌ایم
مدل مثلث بنیانگذاران چگونه کار می‌کند

آنچه به دست می‌آورید

الگوهای متقاعد کردن و ترغیب نمودن دیگران
مهارت مذاکره با دست خالی با افراد قدرتمند
تقویت نگاه فرصت‌یاب
قدرت کشف مدلهای خلق پول در زندگی شخصی
افزایش چشمگیر قدرت کلام در کار و زندگی
کشف اشکالات آموزش داده شد که شما را فقیر می‌کند
یافتن مدل یا نسخه شخصی‌تان

مناسب چه کسانی

  1. کسانی که می‌خواهند در حوزه مورد نظرشان به‌صورت حرفه‌ای رشد کنند
  2. افرادی که تصور می‌کنند هوش پایینی نسبت به دیگر اطرافیان خود دارند
  3. کسانی که علاقه‌ای به شغل خود ندارند و تنها برای کسب درآمد به آن کار مشغول هستند
  4. آن‌هایی که فقط به فکر پول درآوردن هستند و مدام خود را با دیگران مقایسه می‌کنند

دوره mba

MBA PLUSهوشهوش کلامیهوش مالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *