ارتباط خود را به اسکناس تبدیل کنید!

چگونه ارتباط خود را به اسکناس تبدیل کنیم؟

وقتی به افراد قدرتمند و ثروتمندان خود ساخته نگاه می­ کنیم، احساس می­کنیم که آنها مهرهء مار دارند
و یا به اصطلاح، با قدرت زبان، مار را از لانه بیرون می کشند.

این یک شانس (!) ژن برتر و یا یک طلسم جادوئی نیست! بلکه پرطرفدارترین و جذابترین مهارت دنیاست که آن­ها هر لحظه از زندگی مانند نفس کشیدن از آن استفاده می کنند. به همین خاطر است که همیشه تعجب می­ کنیم چرا برخی افراد عادی از بسیاری از نخبگان جلو می زنند و به جاهائی می رسند که افراد ظاهرا عالی و متخصص و ثروتمندزادگان با وجود همه نوع امکانات، حتی خواب آن را هم نمی بینند؟! چرا برخی به راحتی از منابع، دانش و کمک دیگران استفاده می کنند و برخی نمی توانند؟!

[player id=30481]

فکر می کنید مهمترین لقب استیو جابز چیست؟

وقتی او تنها با یک سخنرانی بیش از ۵ میلیون “آی مک” را فروخت، به او لقب خداوند ارائه را دادند و هنوز سخنرانی او در سال ۹ ژانویه ۲۰۰۷ در سانفرانسیکو که گوشی تلفن را به مهم­ترین وسیله دست انسان بدل کرد را به یاد داریم! مهم نیست که شما بیل گیتس نیستید، مهم این نیست که جابز نه سرمایه ای داشت و نه دانش کامپیوتر!

مهم این نیست که ایلان ماسک نه سرمایه ­ای داشت و نه خدای الکترونیک بود، مهم این نیست که اسامی بزرگ هیچکدامشان آن بُتی که در ذهن ما ساخته شده اند، نیستند. بلکه مهم این است که همه این افراد به روش­های مختلفی خدای مذاکره شده اند.
چه آموزش­های رسمی دیده باشند، مانند جابز یا جنگنده های ایرانی مانند آقایان حسین نژاد (علی بابا)، محمدی (دیجیکالا)، حاتمی (آچاره) و چه آموزش­های غیر رسمی مانند آقایان ظهیری (مهرام)، اولادی (حساس)، خلیلی (بوتان)، فرزانه (اکسیژن) و…

اصلا راه دوری نرویم! چند کیک بوکس کارهِ ثروتمند و معروف ایرانی می شناسید ؟ مهدی صفائی قطعاً بهترین قهرمان رزمی کار ایرانی نیست، اما خوش ارتباط­ترین و مذاکره کننده ترین رزمی کار ایران است. ثروت و شهرت مهدی از تخصص اوست یا مهارت کلامی او؟

jobs

بیایید با هم ببینیم پاسخ شما به سوال های سرنوشت ساز زندگیتان چیست؟

 • شما چقدر دوست دارید بتوانید دوستان سینه چاک و اصیل پیدا کنید و حفظ کنید؟

 • چقدر دوست دارید مورد توجه و احترام خاص قرار بگیرید؟

 • چقدر دوست دارید دیگران را با نظر خود موافق کنید و تائید شوید؟

 • چقدر دوست دارید از امکانات و منابع دیگران سود کلان ببرید؟

 • چقدر دوست دارید کلامتان مورد تائید و استناد اطرافیان باشد؟

 • چقدر دوست دارید لبریز از احترام، اعتبار و درآمد شوید؟

پژوهش ها نشان می ­دهد، چنانچه حداقل سه مورد از این علاقه مندی ­ها در شما وجود داشته باشد، شما داری پتانسیل ­های بالایی برای تبدیل شدن به یک مذاکره کننده و شخصیت اثرگذار را دارید و الان باید روی ارزشمندترین دارایی خود سرمایه ­گذاری کنید و قدرت مذاکره را در خودتان افزایش دهید.

زیرا در دنیای پر ابهت تجارت، در ساختارهای علمی و اداری و حتی در میان افراد خانواده و دوستان، افرادی موفق­ تر هستند که کلام نافذی دارند و می­ توانند دیگران را تحت تاثیر قرار دهند.

آری! واقعیت این است، زمانی که قدرت در بالا بردن صدا بود، تمام شده و باید قدرت را با مهارت کلام بالا ببریم.

پژوهش های رابرت گیتس (تاجر، نویسنده و استاد دانشگاه) اثبات می کند که مهارت متقاعدسازی دیگران یا مهارت های کلامی و اثرگذاری بر دیگران و در یک کلام قدرت مذاکره افراد، رابطه مستقیمی با موفقیت­ های شغلی و مالی آنها دارد.

تحقیقات دانشگاه ییل (Yale) و استنفورد نیز نشان می ­دهد ترکیب معجزه آفرین ثروت،
کمتر از ۲۰% تخصص و دانش کار، به علاوه ۸۰% قدرت ارتباط با دیگران، اثرگذاری، نفوذ کلام، مهندسی مخاطب و در یک کلام، توانائی مذاکره اثرگذار است.

به همین خاطر یکی از دلایل استقبال افراد باهوش و آینده­نگر از آموزش اصول مذاکره، این است که آنها با قدرت و تأثیر فوق العاده این مهارت در زندگی و کسب و کارشان به خوبی آشنا هستند.

امیرحسین مظاهری

شاید برای شما هم جذاب باشد بدانید، چرا من “امیرحسین مظاهری سیف“، خالق ثروت آفرینان و نویسنده پُرفروش­ترین رمان واره مدیریتی ایران، به عنوان یک کارآفرین، سرمایه گذار و جامعه شناس، با گردآوری تجربه بیش از ۳۴۰۰ فرد موفق و ناموفق ایرانی که بزرگ شده بازار تهران هستم و از نوجوانی، مذاکره کردن در بازار را یاد گرفتم، تجربه کردم و نزدیک به ۴۰ سال است که با نتایج زیبا و خارق العاده­ش زندگی می­ کنم، این اندازه به این موضوع علاقمندم؟!

واقعیت این است که وقتی برای اولین بار در سال ۱۳۷۲ به من پیشنهاد شد تا در دوره اصول مذاکره پرفسور حیدری شرکت کنم، من فقط ۱۹ سال داشتم و با اعتماد فراوانی که به توان و تجربه خودم از کار کردن و حرف زدن در کف بازار داشتم، معتقد بودم که این دوره، هرگز به درد من نخواهد خورد و فقط وقت تلف کردن است.

اما وقتی با دنیای مذاکره علمی آشنا شدم، دیدم که خیلی بینش ها و روشها هست که بلد نیستم و چقدر امکان قدرت را از دست داده ام!

هنوز یادم هست، وقتی ۱۰ یا ۱۱ ساله بودم، با یک پدیده تعریف نشده روبرو بودم. افرادی حجره های شلوغی داشتند و همزمان افراد زیادی از کسادی بازار ناله می کردند. وقتی این حجره های شلوغ را بررسی می کردم، می دیدیم اصلی­ترین عامل این همه ثروت، کلام اثرگذار و قدرت تاثیرگذاری بر دیگران است.

من در این سال­ها، چه به عنوان یک مهندس ساختمان، یک تاجر و یا حتی یک جامعه شناس، این پدیده را دیده ام که افراد معمولی و عادی معجزه­وار جلوتر از افراد نخبه و خبره بوده اند و این را مدیون آموزش غیر مستقیم ارتباطات و مذاکره­ای بوده اند که در خانواده یا دوستان  دیده اند. در برخی از موارد این را دیده ام که حتی خودشان هم دلیل این رشد را نمی دانند!

پس این یکی از مهمترین انگیزه های من برای قدم گذاشتن در مسیر رشد و پیشرفت در سال­های بعد شد که با شرکت در دوره­های متعدد آموزشی اصول مذاکره و استفاده از این آموزش­ها، در ابتدا به عنوان یک مشاهده­گر وارد هیئت­های تجاری شدم و تا مقام سرتیم مذاکره کنندگان بالا رفتم.

ادامه این موفقیت ها، باعث شد تا به تشویق و کمک بزرگمرد مذاکره ایران، در سال ۱۳۸۷ اولین دوره مذاکره در اتاق بازرگانی را راه اندازی کردم و تاکنون ۸۱ دوره آموزشی موفق را به صورت رسمی و بیش از ۳۰۰ دوره آموزشی را برای مدیران شرکت­ها و ادارات مختلف برگزار کردم تا بیش از ۲۳ هزار نفر در ایران، از این دوره ها برای تقویت مهارت های خود بهره ببرند.

تعدد تجارب متفاوت و حضور در متن فعالتهای تجاری، نشان می دهد تنها دوره اصول مذاکره علمی، با پشتوانه ۲۷ سال تجربه عملی و کمتر از ۴۰ سال فعالیت تجاری در ثروت آفرینان برگزار می گردد. ما در ثروت آفرینان بیش از دو دهه تلاش کرده­ایم تا شما نیز اصول و فنون مذاکره را از دانش روز دنیا در دانشگاه هاروارد و اداره تحقیقات فدرال آمریکا (FBI) با توجه به مدل­های بومی­سازی شده فرا بگیرید و برای  این رسالت خود به تلاش ادامه می دهیم.

قطعا شما نیز فردی موفق و با اهداف و تصمیمات بزرگ و جدی هستید و می خواهید شایستگی­های خود را به صورت ملموس زندگی کنید. پس مهم نیست تاکنون چه کرده اید و چه نتایجی داشته اید! مهم این است که قدرتمند شدن در کلام و مذاکره، طبق یک تجربه جهانی، شما را به ساحل امن زندگی می­رساند. پس برای حرفه­ای زندگی کردن باید روی خودتان سرمایه گذاری کنید تا مانند افراد موفق ارتباط جدید بسازید، ارتباط قدیمی خود را بازآفرینی کنید و از آن برای منافع خود و دیگران بهره ببرید.

 پس با تبدیل ارتباط به اسکناس، آینده خودتان را تضمین کنید.

چرا باید برای ساخت آینده خود از این دوره ، بیشترین بهره را ببریم؟

از آنجا که بیش از ۷۰% از زمان بیداری انسان ها در روز، به ارتباط با دیگران می­گذرد تا بتواند نیازهای خود و دیگران را رفع کند، ارتباط با دیگران همان چیزی است که هرگز برای آن آموزش ندیده ایم و طبق تحقیقات مراکز پژوهشی در ایران ۹۹% آموزش­های ارائه شده در این خصوص غلط، ناقص، ترجمه شده و صرفاً کپی هستند.

از این رو شما می توانید با شرکت در یک دوره ساده، کاربردی و اثرگذار، منبع بی نظیر تجربه و دانشی که پشتوانه بیش از ۲۷ سال تجربه مذاکره حرفه ای با بزرگان اقتصادی ایران را دارد، برای کسب این مهارت انتخاب کنید. آینده شما لایق تجربه و خطا کردن نیست. شما باید از دوره ای با ۸۱ بار اجرای موفق رسمی و یک گارانتی اعجاب انگیز برای خود، ابزاری مطمئن و پیشرو بسازید.

ابزاری که با آن بتوانید به ذهن و قلب هرکسی که می خواهید، نفوذ کنید، رهبر صنف و صنعت خود باشید، در گفتگوهای کاری و غیرکاری همیشه برگ برنده داشته باشید. ابزار، افراد و موقعیت­هایی که می خواهید، بدست بیاورید و از منابع و کمک دیگران استفاده کنید تا متخصص ساخت و تبدیل ارتباط به اسکناس بشوید.

آنچه در هشتاد و پنجمین دوره اصول مذاکره می آموزیم:

 • چرا در مذاکره موفق نمی شویم؟

 • اساس مذاکره چیست و از کجا شروع کنیم؟

 • اصول کاربردی و مدل طراحی مذاکره قدرتمند

 • چگونه کاریزماتیک و اثرگذار باشیم؟

 • مهندسی معکوس هاروارد

 • مثلث اتوریته فردی

 • قوانین جنسیتی و…