جذب ثروت میلیاردی با هوش کلامی


جذب ثروت میلیاردی با هوش کلامی

اگر می‌خواهید یکی از ثروتمندترین افراد باشید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید، چطور و از چه کلماتی استفاده کنید که طرف مذاکره از برخوردتان ناراحت نشود و بتوانید پیروز از میدان خارج شوید، یک سری تکنیک‌ها و مهارت‌ها را باید یاد بگیرید. با کمک دکتر امیرحسین مظاهری سیف شما دیگر دغدغه‌ای ندارید و در حین حرف زدن کلمات را فراموش نخواهید کرد، به شما آموزش داده می‌شود که چطور قدرت هوش کلامی خود را تقویت کنید. در استفاده از لغات، صحبت کردن و به خاطر سپردن آن‌ها خیلی حرفه‌ای عمل خواهید کرد و در کارتان پیشرفت فراوانی می‌کنید. در مقاله قبلی که موضوع آن، آیا رضایت مشتری باعث پیشرفت در کسب و کار می‌شود؟ هدفشان جلب رضایت مشتری و فروش زیاد محصولات است، در این مبحث راهکارهای جذب ثروت میلیاردی با هوش کلامی را آموزش می‌دهیم. تا در بکار بردن واژگان، درست و بجا استفاده کنید و از وسعت دید بالایی برخوردار شوید. توصیه می‌شود، از افراد مشهور الگوبرداری کنید و حتما در خصوص رفتار آنها و زندگیشان تحقیق نمایید.

راههای تقویت هوش کلامی

برای اینکه Verbal intelligence را تقویت کنیم از تکنیک، بازی با کلمات استفاده کنید. زیرا بازی، ابزاری قدرتمند در یادگیری و بهبود هوش کلامی است. از افراد موفق در این زمینه می‌توان شکسپیر را مثال زد که بیشتر از ۲۰۰ لغت جدید با استفاده از این مهارت ساخته است. یکی دیگر از تکنیک‌ها استفاده از تصویرسازی ذهنی است که خود را جای کسی قرار بدهید و شروع کنید به سخن گفتن در مورد موضوعی خاص، همچنین در مهمانی‌های دوستانه و خانوادگی با بیان تجربیات، خاطرات و نظرات خود می‌توانید از این طریق تمرین خوبی داشته باشید و سعی کنید از کلمات و اصطلاحات ناشناخته استفاده کنید.

زیرا این تمرینات باعث می‌شود که بر خجالتی بودن و ترس از گفتگو با دیگران غلبه کنید و بتوانید به موقع حرف خود را بزنید و فروش خوبی داشته باشید. بنابراین تقویت هوش کلامی یکی از عناصر موفق در جذب ثروت میلیاردی است و تسلط بر هوش کلامی مهم‌ترین مهارتی است که باید آن را توسعه داد. چون یادگیری و تقویت سایر مهارت‌ها در گرو استفاده درست از زبان است، ارتباط قوی بین موفقیت در کسب و کار و هوش کلامی وجود دارد. اشخاصی که بهتر و واضح‌تر سخن می گویند، افراد باهوش‌ و قابل احترامی هستند، در نتیجه این افراد در کارشان موفق‌ترند و زودتر به هدف دلخواه‌شان می‌رسند.

اهمیت هوش کلامی در جذب ثروت

یکی از موانعی که باعث شده پیشرفت خوبی نداشته باشیم، این طرز فکر است که گمان می‌کنیم مهارت کلامی‌مان نیازی به تقویت ندارد، ولی باید بدانید که مهارت کلامی یکی از مهم‌ترین مهارتهای ذهن است. اول اینکه فهم و دانش ما را در مفاهیم مختلف افزایش می‌دهد و باعث افزایش دامنه‌‌ی لغات و بهبود نحوه‌ی بیان ما می‌شود. با تمرین و تکرار می‌توان عملکرد را در کسب و کار با  تسلط بر سخن و سخنوری بالا برد. بنابراین هوش کلامی از ابزار قدرتمند است که به ما کمک می‌کند تا جایگاه شغلی و اجتماعی خود را بهبود دهیم.

چرا باید به آموزش و تربیت شم اقتصادی خود بپردازیم؟
خواندن مقاله

کارشناسان ثروت آفرینان برای پیشرفت شما دوست عزیز که این مقاله را می‌خوانید یک سری تمرینات را می‌دهد تا اولین گام برای رشد و بهبود در کارتان باشد. تمرین به این صورت است که برای تسلط بر قدرت کلام، فیلمی را انتخاب کنید و با دقت ماجرای آن را دنبال کنید، بعد از پایان آن چه احساسی دارید، احساس غم، خشم، نگرانی، افسردگی، رضایت، شرم و یا هر احساس دیگری، این احساسات ناشی از رفتار بازیگرن است که تلنگری برای اندیشیدن و فرصتی برای ساماندهی بهتر به دانسته‌ها و تجربه‌ها و نیز بهانه‌ای برای حرف زدن و تبادل نظر با اطرافیان می‌شود.

پیام اصلی این مقاله حول محور جذب ثروت میلیاردی با هوش کلامی است تا بتوانید در مذاکره‌های که مربوط به کسب و کار یا زندگی شخصی‌تان است، موفق شوید. افراد زیادی در مذاکرات تجاری، قوی هستند و موقعیت را به خوبی تجریه و تحلیل می‌کنند، به موقع تصمیم می‌گیرند، همیشه در کارشان موفق می‌شوند و راز این موفقیت بخاطر هوش کلامی‌شان است. اما نقطه مقابل آنها افرادی هستند که از قدرت کلام ضعیفی برخوردارند، هنگام مذاکره نمی‌توانند از حق‌شان دفاع کنند، زمانی که از موضوعی دل‌گیرند و شکایتی دارند، بخش عمده‌ای از حرف‌هایشان ناگفته می‌مانند و قسمتی که گفته می‌شود، سوءتفاهم زیادی ایجاد می‌کند.

 

هوش کلامی

پیشرفتجذب ثروتکسب و کارهوش کلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *