موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان

Facebook

Twitter

کپی رایت 2018 موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان.
تمامی حقوق محفوظ است.

8:30 - 17:30

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

98-2126403740

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

پادکست های سمینار تکنیک های مذاکره حرفه ای مرداد ۹۶

خانه > گالری  > پادكست ها  > پادکست های سمینار تکنیک های مذاکره حرفه ای مرداد ۹۶

پادکست های سمینار تکنیک های مذاکره حرفه ای مرداد ۹۶

پادکست های سمینار تکنیک های مذاکره حرفه ای مرداد 96

برخی پادکست های سمینار تکنیک های مذاکره حرفه ای مرداد 96

پادکست های سمینار تکنیک های مذاکره حرفه ای مرداد 96

سمینار تکنیک های مذاکره حرفه ای ؛ بیشتر افراد حرفه ای به اهمیت مذاکره در زندگی واقفند، زیرا زمان قابل توجهی از زندگی حرفه ای خود را صرف مذاکره می‏کنند. به علاوه، زندگی شخصی شان هم با مذاکره همراه است. موفقیت و اثر بخشی حرفه ای آنان به شدت متأثر از توانایی آنها در هنر و فن مذاکره است. داشتن مهارت یا رفتار ناشیانه آنان در مذاکره است که نظر مدیران، همکاران، زیر دستان، مشتریان، رقبا و سایرین را درباره موفقیت کاری شان شکل می دهد. از این رو، بسیاری از افراد نیازمند رویکرد بهینه در طرح ریزی و اجرای مذاکره‌ها هستند.

 


۷ دلیل بهره مندی از سمینارهای ثروت آفرینان
  1. قابل برنامه ریزی است. برنامه ریزی سالانه و برگزای ۱۰۰% قطعی رویدادها باعث اطمینان به برگزاری در زمان مقرر، نظم لازم برای ساماندهی نیروی انسانی و افزایش بازده شده است.
  2. آموزش ها کاملا” کاربردی هستند. اساتید موسسه ثروت آفرینان، با تئوری های خسته کننده صرفا آکادمیک وقت مان را پر نمی کنند بلکه اساتیدی که دارای دستاوردهای عملی هستند به سازماندهی ذهنی مان همراه با تجربه های کاربردی می پردازند.
  3. لذت بخش است. پرتکرار و موفق بودن سمینارهای ثروت آفرینان در یک دهه گذشته همراه با سنجش و بازخوردهای مکرر، عامل پختگی مطالب شده و حس خوب پیشرفت و ذهن گره گشا را در شرکت کننده ایجاد می کند.
  4. منحصر بفرد است. تنها موسسه ای در ایران که با برنامه ۵ ساله ی جامع و منظم، امکان “دوش یادگیری” را برای تداوم و اثربخشی یادگیری فراهم نموده است.
  5. سینرژِی دارد. پیوستن به تیمی از افراد پر انگیزه و خلاق فقط ما را وادار به پیشرفت اصولی نمی کند بلکه ورود به مسیر لذت بخش رشد مستمر است مانند سوار بر پله برقی شدن.
  6. تضمین و وارنتی دارد. ایمان برگزارکنندگان به اثربخشی به حدی است که معتقد هستند فردی که یک روزکامل، منظم و به موقع در سمینار حاضر باشد می تواند در صورت عدم رضایت، ۱۰۰% شهریه پرداختی را بدون هیچ توضیحی پس بگیرد.
  7. فقط برای حرفه ای ها. فقط افرادی به خانواده ثروت آفرینان می پیوندند که سودای دستیابی به آرامش و قدرت مالی را دارند.
[vc_wp_text title=”شبکه های اجتماعی”]یوتیوبتوویترتلگرامپینترستلینکدیناینستاگرامگوگل پلاسفیسبوک[/vc_wp_text]

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید