دوره هوش کلامی

هوش کلامی، مکتب کالیفرنیا

به همراه یک هدیه: آموزش تصویری ۳۴ دقیقه ای هوش کلامی

چگونه کلامی متحول ساز داشته باشیم و در مذاکرات برنده شویم؟!

درباره این سمینار بیشتر بدانید

معمولا افراد بر اساس نحوه حرف زدن ما و چیزهایی که در طول روز بر زبان می‌آوریم، درباره ما قضاوت و اظهار نظر می‌کنند و سعی دارند شخصیت ما را بر اساس گفته‌هایمان بشناسند. هرکسی بعد شنیدن سخن ما از خود می‌پرسد، روی او حساب کنم یا نه؟

حال اگر ما، قدرت بیان بالایی داشته باشیم و بتوانیم به صورت ساده، زیبا و سلیس از لغات در جملات اثرگذار استفاده کنیم، بسیار راحت تر می‌توانیم با اطرافیانمان که معمولا خانواده، کارفرمایان و همکاران ما هستند ارتباط برقرار کنیم. ارتباط موثر با این افراد می‌تواند ما را به پیشرفت و موفقیت در کار و زندگی‌مان برساند و فرصت‌هایی را برایمان فراهم سازد که تنها با تقویت هوش کلامی می‌توانیم آن‌ها را به دست آوریم. هوش کلامی یکی از انواع هوش‌هایی است که هاوارد گارنر (Howard Gardner) آن را در علم روانشناسی مطرح کرد. هوش کلامی نوعی ابزار در ذهن ماست که به کمک آن می‌توانیم با استدلال‌هایی که بر پایه زبان هستند به تحلیل اطلاعات و حل کردن مسائل بپردازیم.

کسانی که هوش کلامی بالایی دارند، می‌توانند با تسلطی که در سخن و سخنوری دارند، از دایره وسیع لغات خود استفاده کرده و همه را مجذوب حرف‌های خود کنند. اگر می‌خواهی در جلسات و سخنرانی‌هایت، با کلامت قدرت نفوذ بالایی در افراد داشته باشی و اگر خواهان افزایش اعتماد به نفس در زندگی و کارت هستی، اگر موفقیت بیشتر برایت به یک دغدغه تبدیل شده، پیشنهادمان این است که برای تقویت هوش کلامی‌ات دست به کار شوی. ما در این دوره با هشت ساعت آموزش متفاوت و کاربردی در کنار شما هستیم و شرکت کنندگان در هر جلسه شاهد ۳ الی ۴ مدل تمرین خواهند بود.

در طول این جلسات، شما با دیدن ۴ فیلم توصیه شده توسط دانشگاه هاروارد که برای شبیه سازی فضای مذاکره استفاده می‌گردد، آشنا می‌شوید که به کار بردن آن‌ها می‌تواند مسیر زندگی‌تان را متحول سازد.

اگر موفقیت بیشتر برایت به یک دغدغه تبدیل شده، پیشنهادمان این است که برای تقویت هوش کلامی‌ات دست به کار شوی.

Untitled-1

مذاکره در بحران مرگبار

در اولین جلسه دوره با دیدن فیلم هتل رواندا شرایط مذاکره در بحران مرگبار را تجربه می‌کنیم و تکنیک‌هایی را می‌آموزیم که چگونه بتوانیم از شرایط سخت و بحرانی عبور کنیم و کلمات چقدر می‌توانند برای ما سرنوشت ساز باشند.

این فیلم به ما نشان می‌دهد وقتی در شرایط بحران یا دست خالی هستید و باید مذاکره کنید، چه عکس العملی بهتر است و چه ویژگی‌هایی داشته باشید. کاراکتر و شخصیت مذاکره کننده مقابل اتفاقات و مسائلی که در زمان مذاکره ممکن هست به وجود بیاد چه واکنشی را باید داشته باشد و چه کارهایی را باید انجام دهد که در تحلیل این فیلم خواهد آموخت. شما می‌توانید فیلم سینمایی هتل رواندا را از اینجا دانلود کنید.

thank-you-for-smoking

مهره مار داشته باش!

چطورحرف زدن افراد بسیار در مذاکرات اثرگذار است. فروشندگان حرفه‌ای در میدان عمل چگونه مخاطب را با ظرافت ترغیب می‌کنند. بهترین راه برای پاسخ‌های ترغیب کننده چیست؟ چگونه برخی از افراد به راحتی حتی حرف‌های غیر منطقیشان را به کرسی می‌نشانند؟! گردن کلفتی کلامی به چه معناست؟

در دوره آموزشی تحلیل فیلم ممنون که سیگار می کشید خواهیم دید که، شخص اول فیلم که سخنگوی یک شرکت تنباکویی است چگونه با سعی و تلاش خود مردم را به مصرف سیگار ترغیب می‌کند. یک مذاکره کننده حرفه‌ای با تکنیک‌های خود حتی در شرایطی که حرفش غیر منطقی است می‌تواند مخاطب خود را به خواسته خود ترغیب کند. این کارگاه توانایی جدیدی را در شخصیت شما ایجاد می‌کند. فیلم سینمایی مرسی که سیگار می‌کشید را از اینجا دانلود کنید.

12-MEN-ANGERY

تکنیک‌های متقاعدسازی

فیلم ۱۲ مرد خشمگین جریان محاکمه یک جوان هجده ساله است که همه مصمم هستند باید اعدام شود. در این جمع یک نفر با محاکمه این پسر مخالف است و تمامی ۱۱ نفر بقیه که هیئت منصفه دادگاه هستند را با نظر خود هم رای می‌کند. این اتفاق آنچنان ظریف و زیبا شکل می‌گیرد که بیننده در حیرت روش‌های مذاکره شخص اول فیلم خواهد بود. قهرمان فیلم در بسیاری از موارد در شرایط بد قرار می‌گیرد و با روش‌های مختلف از بد حادثه فرار می‌کند و با هوشیاری تمام شرایط بحرانی را مدیریت و نتیجه را به نفع خود بر می‌گرداند که در برخی مواقع اشتباهات کوچکی باعث عدم موفقیت وی نیز می‌گردد. ما در این فیلم یاد می‌گیریم که چگونه در بدترین زمان بتوانیم بهترین نتیجه را به دست آوریم و چطور بر روی دیگران اثرگذار باشیم. فیلم سینمایی ۱۲ مرد خشمگین را از اینجا دانلود کنید.

bridge-of-spies

هوش هیجانی در مذاکره

وقتی تصمیم می‌گیرید در یک مذاکره شرکت کنید و برنده باشید، باید چه ویژگی‌هایی داشته باشید. تا حالا هیجان و احساس منفی و مثبت شما باعث خراب کردن مذاکره‌تان شده است؟

در فیلم پل جاسوسان می‌بینیم که چگونه “داناوان” به عنوان وکیل مدافع، رای دادگاه را از اعدام موکل خود باز می‌گرداند تا در زمان مناسب بتواند از او به عنوان یک برگ برنده استفاده کند؛ نگاه آینده نگرانه “داناوان” و کنترل رفتارهای شتاب زده برای رسیدن به هدفی بزرگتر و نیز در مرحله‌ی بعدی  استفاده از او برای تبادل و گرفتن امتیازهای بیشتر فقط با به کارگیری حس ششم و حدس زدن اتفاقات و تصمیمات شخص مقابلش شکل می‌گیرد؛ او با تسلط و هوشیاری کامل شرایط را به دست گرفته و دولت آلمان و روسیه را مجبور می‌کند تا به خواسته او تن دهند. 

تکنیک‌های مذاکره و استفاده از هوش هیجانی در این کارگاه به صورت تخصصی موشکافی می‌شود. فیلم سینمایی پل جاسوسان را از اینجا دانلود کنید.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

 این دوره مناسب کسی است که می‌خواهد هوش کلامی بالایی داشته باشد و با استفاده از این ابزار به نتایج بهتری در مسیر زندگی و کسب و کار خود برسد. این فرد نیازمند تقویت مهارت‌های زیر در خویش است:

 1. مهارت خوب گوش کردن
 2. قدرت هدایت ذهن دیگران در مذاکره
 3. توضیح دادن و مجاب کردن دیگران
 4. توانایی حرف زدن و قصه گفتن و داستان پردازی کردن
 5. قانع کردن و جذب دیگران با کمک کلمه ها و واژگان
هوش کلامی
اگر می‌خواهی در سخنرانی‌هایت، با کلامت قدرت نفوذ بالایی در افراد داشته باشی، پیشنهادمان این است که دست به کار شوی.

آنچه بدست می آورید:

 1. ·  قدرت نفوذ و متقاعدسازی با استفاده از کلامت را افزایش خواهی داد.
 2. ·  می توانی با استفاده از ظرافت کلامی و بداهه گویی، ارتباط بهتری با اطرافیانت برقرار کنی.
 3. ·  توانایی گسترش دامنه واژگان و افزایش مهارت درترکیب کلمات و کلمه سازی را بدست خواهی آورد.
 4. ·  داشتن جواب‌های قاطعانه در جلسات، از ویژگی های بارزت خواهد شد.
 5. ·  توانایی جذاب روایت کردن و انتخاب درست واژگان را بدست خواهی آورد.
هوش کلامی
۶۹۵۰۰۰ تومان

حضوری

۱۶ ساعت آموزش حضوری

۱۶ساعت فایل پشتیبانی

مشاوره رایگان

رفع اشکال حضوری

نمایش و دانلود فیلم های توصیه شده

۵۹۵۰۰۰ تومان

آنلاین

۱۶ ساعت آموزش مجازی (وبینار)

مشاوره رایگان

رفع اشکال غیر حضوری

دانلود فیلم های توصیه شده

فیلم کامل دوره مشاوره رایگان

۴۰۰۰۰۰ تومان

بسته غیرحضوری

۱۶ ساعت آموزش فیلم ها سمینار ضبط شده

دانلود فیلم ها به صورت رایگان

تکرار در هر زمان و مکان

دسترسی Just In Time

دانلود فیلم های توصیه شده

امیرحسین مظاهری سیف

  آقای مهندس امیر حسین مظاهری سیف

 • مدرس دانشگاه
 • موسس و مدیر موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان
 • سخنران خبره سمینارهایی مرتبط با کارآفرینی و  مدیریت

مقالات: 

بیش از ۳۰۰ مقاله چاپ شده در روزنامه های ایران، همشهری و آسیا و مجلات راه و پنجره خلاقیت

تالیفات:

 • ثروت نامرئی _ مدیریت زمان _۱۳۷۴ نشر هامون
 • پایه های نامرئی _ هدف گذاری و برنامه ریزی _ ۱۳۷۶ _ نشر دکلمه گرانرقص عقابها _ اولین رمان آموزش مدیریت ایرانی  _۱۳۸۹ _ ثروت آفرینان
 • چالشگران_ رمان آموزش تحول و مدیریت فردی ایرانی  ۱۳۹۵_ ثروت آفرینان
 • ایستاده در طوفان – رمان آموزش غلبه بر ورشکستگی و بحران _ ۱۳۹۷ _ ثروت آفرینان
 • کارآفرین برتر کشور و تقدیرشده توسط آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • مولف پرفروش ترین کتاب کسب و کار ایران با تیراژ ۱۰۵ هزار نسخه
 • مولف اولین کتاب مدیریت زمان در ایران ۲۳ سال قبل( ۱۳۷۴)
 • کارآفرین برگزیده اولین همایش ملی کارآفرینی دیجیتال
 • برگزیده سومین جشنواره قهرمانان صنعت
 • مولف ۴ جلد کتاب در حوزه مدیریت کسب و کار
 • بیش از ۲۵ سال تجربه حرفه ای در بهبود کسب و کار افراد موفق ایرانی
 • رکورددار بررسی افراد موفق و ناموفق ایران با کمتر از ۳۰۰۰ مورد کاوی
 • دارای رکورد سخنرانی در مرکز همایش های صداوسیما در سال های ۹۲ و ۹۳
 • مشاور بیش از ۷۳ برند نامدار کشور
 • تنها مربی و سخنران کسب و کار ایران که موسس دانشگاه و تهیه کننده برنامه تخصصی تلویزیونی است.