موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان

Facebook

Twitter

کپی رایت 2018 موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان.
تمامی حقوق محفوظ است.

8:30 - 17:30

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

98-2126403740

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست

 

سرمایه گذاری هوشمند، تصمیم گیری به موقع برای خرید یا فروش، تکنیک و روش های مذاکره موفق برای ارائه یک محصول و یا خدمت همه و همه نیاز به مطالعه و بررسی های دقیق و اجرایی حرفه ای است…

 

مشاور پروژه

مختصری از آنچه در این دوره خواهیم داشت

تجربه دو فصل برگزاری سلاطین کسب و کار و اجرای 40 برنامه زنده تلویزیونی که به کنکاشی آموزنده از زوایای پنهان کسب و کارهای موفق و ناموفق ایرانی پرداخت اکنون ما را در آغاز فصل سوم این پروژه ملی قرار داده است.

برخی از بزرگانی که در فصول قبل در این انتقال تجربه هیجان انگیز و آموزنده شرکت کرده اند عبارتند از: احد عظیم زاده، محمدمهدی فنایی، مرجان هوشیار، علی نقیب و… .

رویکرد کارگاه های سلاطین کسب و کار بررسی زندگی کاری و حرفه ای مدیران و موسسان برندهای ایرانی با دانش روز مدیریت جهانی است، تا بیاموزیم چگونه توانسته اند با تلاش و کوشش به زندگی حرفه ای و سراسر موفق حال خود برسند.

هفدهمین دوره از فصل سوم سلاطین کسب و کار با بررسی زندگی کوین گسکل مدیرعامل شرکت پورشه که در صنعت خودروسازی فعالیت می کند، خواهد بود.

گسکل مدیریت بخشی از شرکت بی ام و را برعهده داشته است. ضمنا با این تجارب موفق به نبرد در پورشه می رود. این رویداد در زندگی او بسیار اثرگذار بوده و درس های زیادی را برای شرکت ها و استارتاپ ها به وجود آورده است.

درخواست مشاوره


جهت هماهنگی برای مشاوره می توانید با شماره تلفن 02126403740 داخلی 101 تماس حاصل فرمایید در
غیر اینصورت می توانید با تکمیل فرم بالا منتظر تماس کارشناسان ما در اصرع وقت باشید