موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان

Facebook

Twitter

کپی رایت 2018 موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان.
تمامی حقوق محفوظ است.

8:30 - 17:30

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

98-2126403740

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست


ما به شما کمک می کنیم که شخصیت و درجه علمی و کیفی خود را از لحاظ کاراکتر کسب و کار سنجیده و با توجه به نقاط ضعف و قوتتان کاستی های خود را در  کسب و کارتان شناخته و برطرف نمایید.

مشاوره آموزشی

مختصری از آنچه در این دوره خواهیم داشت

یکی از نکاتی که ما را در مسیر موفقیت یاری می کند این است که ما در درجه اول به یک خودشناسی فردی برسیم و بدانیم دارای چه پتانسیل های شخصیتی هستیم. شناخت توانایی های فردی گام اول برای شروع هر فعالیتی در زندگی ماست.

در زمانی که ما از توانایی های خود آگاهی داشته باشیم. می توانیم کسب و کاری مطابق با تیپ شخصیت خود طراحی کنیم. اما نکته اینجاست همانطور که می دانیم برخی از صفات در انسان ذاتی است و برخی توانایی ها اکتسابی است.

برای دستیابی به موفقیت لازم است، صفات ذاتی خود را پرورش دهیم. تا بتوانیم از 100 درصد انرژی خود استفاده کنیم. برای رسیدن به این امر بایستی با آموزش های مناسب در حرفه خود، توانایی استفاده از تکنیک ها در جهت جلوگیری از اتلاف وقت، انرژی و سرمایه را به دست بیاوریم.      

گام بعدی شناخت نقاط ضعفمان است. همه ی ما در برخی امور ضعیف هستیم ولی متاسفانه بجای تقویتشان از آن ها فرار می کنیم.

پیشنهاد ما این است که با مشاوره ای صحیح به ارزیابی دقیقی از شخصیت خود برسید. ما به شما کمک می کنیم تا نیازهای کسب و کار خود را بشناسید و نقاط ضعف و قوت رفتارهای خود را متوجه شوید.

ما آنچه شما برای پیشرفت و تکاملتان نیاز دارید، می دانیم و برایتان برنامه ریزی می کنیم و راه و روش پرورش و تقویت کسب و کار را به شما می آموزیم.

یک ایده مشابه ممکن است در ذهن چندین نفر شکل بگیرد، اما فقط یک نفر از آن ها می تواند آن ایده را به یک کسب و کار موفق تبدیل کند. اما نکته اینجاست که آن فرد چگونه این کار را انجام داده است.

امروز دیگر نیاز نیست خودتان آزمون و خطا کنید. ما با در نظر گرفتن تجربیات دیگران و آموزش متدهای علمی و تخصصی به روز شما را در پرورش و پیاده سازی الگوی صحیح ایده هایتان یاری می کنیم.

یادتان باشد هیچوقت برای شروع دیر نیست، ما در کنار شما هستیم.

درخواست مشاوره


جهت هماهنگی برای مشاوره می توانید با شماره تلفن 02126403740 داخلی 101 تماس حاصل فرمایید در
غیر اینصورت می توانید با تکمیل فرم بالا منتظر تماس کارشناسان ما در اصرع وقت باشید