مرجان آقاجان‌زاده  هوشیار

شرکت بازرگانی نگین تجارت فردوس با مدیریت مرجان آقاجان‌زاده هوشیار تاسیس شده است. محصولات این شرکت بازرگانی در حوزه صنعت ساختمان است.

او در حیطه ساختمان یک نوع چسب و رزین مورد استفاده در صنعت ساختمان را از خارج از کشور وارد می‌کند و حالا از آلمان نوعی سنگ تزئینی ساختمانی نیز وارد می‌کند.

هوشیار بعد از گرفتن دیپلم به کار مشغول شد. ادامه تحصیل در دانشگاه برای ایشان با چند سال وقفه اتفاق افتاد. وی فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد است.

دوران دانشجویی سخت‌ترین دوران برای آقاجانزاده هوشیار بود زیرا هم باید درس می‌خواند و هم به امور زندگی مشترک و کودکش رسیدگی می‌کرد. هزینه دانشگاه را نیز باید خودش پرداخت می‌کرد. وی دانشگاه را سه ساله به پایان رساند.

مرجان آقاجان‌زاده  هوشیار pms_ir (4)

او حالا کارآفرینی ۴۴ساله است که بعد از سال‌ها تلاش، دو سوم از کارکنانش را زنان تشکیل می‌دهند. نام او در زمره نخستین زنانی است که پس از انقلاب نمایندگی انحصاری محصولی را برای کشور ایران گرفته‌اند.

مدیرعامل شرکت بازرگانی نگین تجارت فردوس، به گفته خودش از بچگی دوست  داشته سازمان یا شرکتی داشته باشد و جلوی در آن تابلوی شرکت خودش نصب شده باشد اما پدری خیلی سختگیر داشت که اعتقادش این بود زن‌ها نمی‌توانند!

وی عضو انجمن زنان مدیر کارآفرین، عضو انجمن ملی زنان کارآفرین، عضو کانون زنان بازرگان ایران، عضو اتاق تهران، عضو اتاق ایران و استرالیا و عضو اتاق ایران و آلمان است.

گواهی و تندیس شایستگی مدیریت سال ۲۰۱۶ را این مدیرعامل موفق کسب کرده است.

مرجان آقاجان‌زاده هوشیار

  • مدیرعامل

  • چسب و رزین

  • صنعت ساختمان

  • اتاق ایران و آلمان

  • اتاق ایران و استرالیا

  • زنان کارآفرین

  • کانون زنان بازرگانی ایران

  • اتاق تهران

مرجان آقاجان‌زاده  هوشیار pms_ir (6)

مرجان آقاجان‌زاده  هوشیار  در سمینار ۹ بهمن ۱۳۹۶ مهمان ثروت آفرینان در سمینار  سلاطین کسب و کار خواهد بود.

با شما همراه خواهیم شد تا زندگی این کارآفرین خانم را بررسی کرده .شاید نکته ای که کل زندگی مان را تغییر خواهد داد در گفتگوی خانم مرجان هوشیار با امیر حسین مظاهری باشد.

پست های مرتبط

مسئولیت اجتماعی شرکتی

مسئولیت اجتماعی شرکتی ( CSR )

مسئولیت اجتماعی شرکتی چیست؟ مسئولیت اجتماعی زمانی که در حوزه شرکت‌ها تعریف شود، (CSR) نامیده می­‌شود. که مخفف (corporate social responsibility)  یعنی تعهدات و وظایفی که شرکتی در برابر جامعه انسانی دارد. به این مفهوم که سازمان علاوه بر...

ادامه مطلب
ایده هاتو به پول تبدیل کن

تجاری‌سازی ایده، تبدیل ایده به پول

تجاری‌سازی ایده، تبدیل ایده به پول، «قسمت دوم» آخرین جمله مهندس مرتب در گوشم زنگ می‌زد؛«کسی که برای تبدیل ایده‌اش به پول اقدامی نمی‌کند، بی‌مسئولیت است». در مسیر مرتب ایده‌هایی که به ذهنم خطور کرده بود اما بی‌اهمیت از...

ادامه مطلب
رویاهاتو دنبال کن

تبدیل ایده به پول، رویاتو دنبال کن!

تبدیل ایده به پول ، اگه تو به فکر رؤیاهات نباشی پس کی قراره باشه؟! نمی‌دانم چرا هر بار که این را تجربه می‌کنم گیج و منگ می‌شوم. باز هم  یک سوال مانند زلزله ۷ ریشتری من را تکان...

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثروت آفرینان (باشگاه ملی جنگنده‌های اقتصادی ایران)

موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان پارس با مدیریت مهندس امیرحسین مظاهری نزدیک به سه دهه فعالیت علمی و تخصصی در زمینه های کسب و کار و تکنیک های فروش، کارآفرینی و سخنوری، مدیریت منابع انسانی و مدیریت زمان، تحلیل شرایط اقتصادی و اجتماعی روز داشته است. و تا امروز رسالت خود را در آموزش و تعالی کسب و کارهای جامعه دانسته است تا بتواند به نوبه خود در خدمت جامعه و فعالان اقتصادی باشد.

26403740 021
مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته در واتساپ: 09104394947
آدرس: تهران، شریعتی، ابتدای میرداماد، پلاک 4،طبقه 3
logo-samandehi

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان پارس می‌باشد.