موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان

Facebook

Twitter

کپی رایت 2018 موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان.
تمامی حقوق محفوظ است.

8:30 - 17:30

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

98-2126403740

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

مرجان آقاجان‌زاده هوشیار

خانه > مهمان  > مرجان آقاجان‌زاده هوشیار

مرجان آقاجان‌زاده هوشیار

مرجان آقاجان‌زاده  هوشیار

شرکت بازرگانی نگین تجارت فردوس با مدیریت مرجان آقاجان‌زاده هوشیار تاسیس شده است. محصولات این شرکت بازرگانی در حوزه صنعت ساختمان است.

او در حیطه ساختمان یک نوع چسب و رزین مورد استفاده در صنعت ساختمان را از خارج از کشور وارد می‌کند و حالا از آلمان نوعی سنگ تزئینی ساختمانی نیز وارد می‌کند.

هوشیار بعد از گرفتن دیپلم به کار مشغول شد. ادامه تحصیل در دانشگاه برای ایشان با چند سال وقفه اتفاق افتاد. وی فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد است.

دوران دانشجویی سخت‌ترین دوران برای آقاجانزاده هوشیار بود زیرا هم باید درس می‌خواند و هم به امور زندگی مشترک و کودکش رسیدگی می‌کرد. هزینه دانشگاه را نیز باید خودش پرداخت می‌کرد. وی دانشگاه را سه ساله به پایان رساند.

مرجان آقاجان‌زاده  هوشیار pms_ir (4)

او حالا کارآفرینی ۴۴ساله است که بعد از سال‌ها تلاش، دو سوم از کارکنانش را زنان تشکیل می‌دهند. نام او در زمره نخستین زنانی است که پس از انقلاب نمایندگی انحصاری محصولی را برای کشور ایران گرفته‌اند.

مدیرعامل شرکت بازرگانی نگین تجارت فردوس، به گفته خودش از بچگی دوست  داشته سازمان یا شرکتی داشته باشد و جلوی در آن تابلوی شرکت خودش نصب شده باشد اما پدری خیلی سختگیر داشت که اعتقادش این بود زن‌ها نمی‌توانند!

وی عضو انجمن زنان مدیر کارآفرین، عضو انجمن ملی زنان کارآفرین، عضو کانون زنان بازرگان ایران، عضو اتاق تهران، عضو اتاق ایران و استرالیا و عضو اتاق ایران و آلمان است.

گواهی و تندیس شایستگی مدیریت سال 2016 را این مدیرعامل موفق کسب کرده است.

مرجان آقاجان‌زاده هوشیار

  • مدیرعامل

  • چسب و رزین

  • صنعت ساختمان

  • اتاق ایران و آلمان

  • اتاق ایران و استرالیا

  • زنان کارآفرین

  • کانون زنان بازرگانی ایران

  • اتاق تهران

مرجان آقاجان‌زاده  هوشیار pms_ir (6)

مرجان آقاجان‌زاده  هوشیار  در سمینار 9 بهمن 1396 مهمان ثروت آفرینان در سمینار  سلاطین کسب و کار خواهد بود.

با شما همراه خواهیم شد تا زندگی این کارآفرین خانم را بررسی کرده .شاید نکته ای که کل زندگی مان را تغییر خواهد داد در گفتگوی خانم مرجان هوشیار با امیر حسین مظاهری باشد.

دیدگاه خود را بنویسید