مدیریت کسب و کار با کتاب رقص عقابها

کتاب رقص عقابها یکی از معدود کتاب های موفقی است که در زمینه کسب و کار، بازاریابی، موفقیت و کارآفرینی به شیوه داستان وار نوشته شده است. نثر این کتاب سلیس، روان و جذاب است به گونه ای که مخاطب را ساعت ها مجذوب خود کرده تا داستان را دنبال کند. در کتاب رقص عقابها، مولف سعی کرده با بررسی الگو های موفق کسب و کارهای ایرانی، راهکارها و روش های رسیدن به موفقیت را پیش روی کسانی قرار دهد که خواهان دستیابی به موفقیت و اهداف خویش هستند.

امیرحسین مظاهری سیف نویسنده کتاب رقص عقابها، درباره این کتاب می گوید:

” انسان ها همه سخت گیرند، اما انسان بزرگ به خود سخت می گیرد، انسان حقیر به دیگران.
از پیوستن شما به صف جنگجویان تغییر سرنوشت خوشحالم.
این کتاب ویژه انسان های متفاوت است، کسانی که می خواهند بر پایه شایستگی هایشان زندگی کنند و ثروت آفرین باشند، می خواهند فردی مولد و موثر برای خود، خانواده و جامعه باشند؛ کسانی که به دنبال یافتن الگوهای « توانستن » هستند؛ کسانی که خود را لایق بهترین ها می دانند و برای تحقق آن استوار ایستاده اند.
اگر چنین فردی هستی، بدان که این کتاب را برای تو و به عشق درخشش ات در قله افتخار نوشته ام. “

 
 

کتاب رقص عقابها، یکی از کامل ترین برنامه های آموزشی هدف گذاری، برنامه ریزی و انگیزه سازی است که تا کنون بیش از ۱۲۰ هزار نسخه آن به فروش رفته است؛ به تعبیری می توان آن را یکی از پرفروش ترین کتاب های مدیریت کسب و کار ایران برشمرد.

امیرحسین مظاهری سیف با کنجکاوی در زندگی مدیران مشهور ایرانی و کارآفرینان بنام درصنایع مختلف، تلاش کرده تا از اسرار ناگفته ثروت آفرینان برتر ایرانی پرده بردارد. مدیران، کارآفرینان و هرکس که می خواهد تغییری در زندگی فردی و حرفه ای اش داشته باشد، می تواند با خواندن این کتاب و با به کار بردن رهنمودهای آن در زندگی، شاهد تحولات عظیم و متحول کننده‌ای در راستای رسیدن به اهدافش باشد.

چرا و چگونه رقص عقاب ها مهم ترین کتاب مدیریت کسب و کار در ایران است؟

این کتاب، نحوه رفتار و برخورد ثروت آفرینان ایرانی را در زمان های بحرانی، مورد بررسی قرار داده و عواملی مثل داشتن شم اقتصاد، هوش مالی، هوش اقتصادی و هوش کلامی و … را از عنصرهای مهم و  تاثیرگذار در روند کاری آنها معرفی کرده است.  نتایج این بررسی ها، مناسب افرادی است که می خواهند کسب و کار خود را راه اندازی کنند ولی ازشروع کردن می ترسند و نمی دانند چه فرآیندی را باید طی کنند.

در ادامه می توانید داستان زندگی افرادی را بخوانید که کتاب رقص عقابها، مثل یک معجزه برایشان عمل کرده و توانسته اند با انجام راهکارهای ارائه شده در این کتاب به موفقیت و ثروت دلخواهشان برسند.

[mkd_button size=”huge” type=”” target=”_self” icon_pack=”” font_weight=”” text=”داستان زندگی نون خشکی که میلیاردر شد!” link=”https://pms.ir/VZx0s”]
کشف استعدادها، بعد از این دو مرحله
خواندن مقاله

مقالات

امیر حسین مظاهریدوره آموزشیرقص عقابهامدیریت کسب و کارهوش اقتصادیهوش کلامیهوش مالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *