شم اقتصادی
 _______

تصمیم گیری شما در شرایط خاص چگونه است؟

اشخاص در تولید پول به دو دسته ثروت آفرین و ثروت جو تقسیم می شوند. هیچ آدمی از پول بدش نمی اید. این حرف ها که پول چرک کف دست است یک دروغ  قدیمی است. برای به دست آوردن پول باید زحمت کشید و یک برنامه ریزی اصولی داشت. بدون برنامه ریزی و ایجاد راهکار مناسب هیچ وقت اتفاقی نمی افتد. همه در جواب دوست داری پولدار شوی؟ میگویند بله اما برای این جوابشان هیچ راهکاری ندارند. ثروتمند شدن یک تخصص است. برای متخصص شدن در هر کاری، باید آموزش دید.

شم اقتصادی چیست؟

آیا آینده اقتصادیتان  برای شما اهمیت دارد؟ این آینده نگری چقدر برایتان اهمیت دارد؟ چرا باید ثروت آفرین باشیم؟ آیا برنامه ریزی های خاص مالی دارید؟ یا مثل همه فکر می کنید و کارهای کلیشه ای انجام می دهید؟

برای رفتن به یک شهر دو مسیر در پیش رو داریم. یک مسیر مستقیم ولی بسیار زمان بر و طولانیست ولی مسیر دوم مسیری است سخت و ناهموار، که نیاز به تلاش بیشتری دارد اما در مقابل خیلی زودتر به شهر می رسیم.

از نظر یک فرد موفق، مسیر دوم قطعا بهترین مسیر است.

یکی از مشکلات ما این است که خوب آموزش نمی بینیم؛ آموزش هایی که دیدیم تا به امروز هدفمند نبوده.

در بند مالی زندان اوین کسانی هستند که اصول و قوانین پول درآوردن رو بلد نبوده اند و به همین دلیل دچار مشکل شده اند و اکثر آنها فعالان اقتصادی هستند که متاسفانه …

به دست آوردن یک ثروت پی در پی و قطعی که از راه صحیح و حرفه ای باشد، مهارت هایی نیاز دارد که مهم ترین آن شناخت پتانسیل ها، تصمیم گیری به موقع و سرمایه گذاری در آن است تا بتوانیم از فرصت ها بیشترین استفاده را کنیم. ثروتمند شدن شانسی نیست، پول درآوردن یکسری قواعد و قوانین خودش رو دارد که همه ما باید به آن آگاه باشیم

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان پارس می‌باشد.