موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان

Facebook

Twitter

کپی رایت 2018 موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان.
تمامی حقوق محفوظ است.

8:30 - 17:30

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

98-2126403740

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست

فعالان اقتصادی علاقه دارند که از فوت و فن های بزرگان کسب و کار سرنخ هایی را برای خود بسازند، سرنخ هایی قدرتمند که پایه های کسب و کارشان را محکم می کند و اوج گرفتن را ساده تر و تحقق آن را ممکن می کند.

آیا شما الگوپذیری از برترین های کسب و کار دارید؟

به جرات می توان گفت اکثر افراد برای کسب و کار خود به دنبال الگوهایی موفق و به روز نستند. این افراد عموما از متدهای قدیمی و کم اهمیت استفاده می کنند. کسانی در این بازار موفق هستند که خدمت یا محصول خود را با استفاده از الگوها و برندهای موفق سازگار کنند. افراد موفق بازار امروز با توجه به تکنیک های تخصص و به روز در مدل کسب و کارشان آنها را پیاده سازی می کنند.

با توجه به اینکه امروزه سرمایه کسب و کارها از ارزش بیشتری برخوردار است و به دلیل جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه  بهترین راه برای موفقیت کسب و کار ما استفاده از روش های تجربه شده توسط بزرگان کسب و کار با الگوسازی از رفتارهای آنها برای کسب و کار خودمان است.

سلاطین01
سلاطین کسب و کار

سلاطین کسب و کار چه کسانی هستند؟

سلاطین کسب و کار به کسانی گفته می شود که در حوزه کسب و کاری خود یک سر و گردن از بقیه هم صنف های خود بالاتر باشد. این افراد با استفاده از ایده های جدید در مدل کسب و کار خود نواوری هایی را دارند که نیاز جامعه را به طوری متفاوت، شناسایی می کنند.

آنها با شناخت پتانسیل های خود و نیز بررسی نیازهای جامعه الگوهای خاص برای کسب و کار خود ایجاد می کنند. سلاطین کسب و کار به عنوان بنیان گذاران در نوع کسب و کار خود هستند. جالب است بدانید این سلاطین در دوره کاری خود با شکست های بزرگ و کوچک فراوانی مواجهه شده اند اما هیچ گاه از تلاش خود دست نکشیده اند. حال امروزه آنها به عنوان رهبرانی برای ما هستند که ما می توانیم با تجربیات آنها مسیر موفقیت را با سرعت بیشتری طی کنیم بدون اینکه دچار اشتباهات جبران ناپدیری شویم.

مسیری که سلاطین رفته اند؟

تفاوت افراد در میزان استفاده از توانایی های خود و نیز پشتکار و تلاش برای رسیدن به اهدافشان است. سلاطین کسب و کار افرادی هستند که در زندگی خود فراز و نشیب های زیادی داشته اند. از بین رفتن سرمایه، عمر، ورشکستگی، زندان و… هیچ کدام آنها را از حرکت در مسیری پیش رو وانداشته است.

سلاطین کسب و کار با استفاده از ده فرمان اجرایی، توان و استعداد کارآفرین را ایجاد و مسیر ثروت آفرینی را پیموده اند. آنها تجربه‌ گر اشتباهات مهلک در شروع کسب و کار یا به کارگیری ایده های غلط در استارت آپ های خود بوده اند. آنها هزینه های زائدی را برای پرداخت کرده اند. این هزینه ها از بین رفتن سرمایه، اعتبار، ورشکستگی و زندان است.

با توجه به همه این مشکلات آنها استوار ایستاده اند و مسیر درست را پیدا کرده اند و در نهایت به موفقیت رسیدند. ما از آنها الگو برمی داریم. شناخت و آگاهی از الگوهای پیش رونده تکنیک های مدیریتی تصمیم گیری قاطع و تمرکز روی هدف و آشنایی با نحوه هزینه ها و برآوردهای صحیح مالی سرنخ هایی هستند. از رفتارهای استاتید حوزه کسب و کار می توانیم بهره بگیریم.

سلاطین03
سلاطین04

ما در دوره خود چه می‌گوییم؟

تجربه دو فصل برگزاری کارگاه کسب و کار و اجرای چهل برنامه تلویزیون به کنکاشی آموزنده از زوایای پنهان کسب و کار پرداخته. این تجربه اکنون ما را در فصل سوم قرار داده است. رویکرد سلاطین کسب و کار بررسی زندگی کاری و حرفه ای دیگران است. این افراد، موسسان برندهای برتر با دانش روز مدیریت جهانی هستند که با بومی سازی آن برای بازارهای ایرانی این مطالب به صورت سرفصل های تدوین شده در این سمینار مورد بررسی قرار می گیرند.

 در این دوره ما به بازنگری روش های رسیدن به موفقیت در زندگی کاری کارآفرینان و برندهای برتر دنیا می پردازیم. ما در این دوره به نکاتی سرنوشت ساز که به آن یی توجه هستیم می پردازیم و برای اولین بار ساختار ده فرمان سلاطین کسب و کار را در ایران اجرا خواهیم کرد. این دوره در سه ساعت برگزار می شود. 

کسانی که الگوپذیری کنند چه به دست می آورند؟

ایده پرواز بشر با الگوپذیری از پرندگان بود. برادران رایت آنقدر تلاش کردند تا بالاخره توانستند به پرواز دست یابند. آنها متوجه شدند که برای پرواز مانند پرندگان نیازمند دو بال هستیم. الگوسازی از روش های صحیح و انسان های درست قدم گذاشتن در مسیری است که تجربه شده است. مسیری که می توان با خیال راحت و امنیت خاطر در آن وارد شد.

انسان های موفق با قدم گذاشتن در این راه و داشتن خلاقیت توانسته اند با تکنیک های درست سبکی خاص در کسب و کار خود ایجاد کنند و به موفقیت دست پیدا کنند. استفاده از تجربیات اتلاف هزینه را کم و از تجربه اشتباهات جلوگیری می کند. استفاده از تجربیات اعتماد به نفسی است برای محکم قدم نهادن در مسیر رسیدن به موفقیت. کسانی که از تجربیات استفاده می کند آینده نگری دقیق تری نسبت به دیگران دارند چرا که از جزئیات با خبر هستند. تجربه ها را تجربه نکنیم.  

سلاطین05

سمینار سلاطین کسب و کار

دبیر علمی: امیرحسین مظاهری سیف

تاریخ برگزاری: یکشنبه 5 مهر ماه 1397 ساعت 16تا 18

سلاطین کسب و کار