بیژن علی‌پور ، راز نسل نو اندیش

بیژن علی‌پور

بیژن علی‌پور ؛ انتشارات نسل نواندیش

سمینار سلاطین کسب و کار  روز دوشنبه ۱۴ اسفند میزبان بیژن علی پور مدیرمسوول انتشارات نسل نواندیش یکی از بزرگترین و پر کارترین انتشارات های ایران خواهد بود .

تولد تا دانشگاه

بیژن علی پور در سال ۱۳۴۵ در شهر قائم شهر در استان مازندارن متولد شد . در دانشگاه رشته روان شناسی را برگزید و در این رشته به تحصیل پرداخت . تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داد .

انتشارات

پس از پایان تحصیلات علی پور تصمیم به تاسیس یک انتشارات گرفت . انتشارات نسل نواندیش را در سال ۱۳۷۶ بازگشایی کرد . این انتشارات در زمینه چاپ کتاب از آن دسته انتشارات پر کار و پر عنوان بوده است و با انتشارات بزرگی رقابت دارد .

تند خوانی

 از دیگر علایق و  فعالیت های بیژن علی پور تندخوانی بوده است . از دیگر فعالیت های او می توان به تکنیک های مطالعه و روش های افزایش تمرکز و تقویت حافظه اشاره کرد . علی پور در انتشاراتی که خود موسس و مدیر آن است کتاب هایی را تالیف کرده است البته انتشارات های دیگری نیز به تالیف آثار او پرداخته اند .

کشورهایی که کتاب های مدیریت و موفقیت در آنها به چشم می خورد در ایران توسط مترجمان انتشارات نسل نواندیش ترجمه و روانه بازار نشر شده است و بسیار مورد استقبال علاقه مندان به کتاب هایی در این زمینه قرار گرفته است .

ناشر برگزیده

چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان فارس ، نشر نسل نواندیش را به عنوان یکی از ناشران برگزیده این نمایشگاه انتخاب کرد . این انتشارات به ترجمه آثار بسیاری از نویسندگان بزرگ دنیا پرداخته شد .

مجله راز

علی پور بعد از موفقیت در زمینه چاپ کتاب و کار  در حوزه انتشارات تصمیم به چاپ مجله گرفت . مجله راز در بهمن ۱۳۹۵ معرفی و چاپ شد . این مجله هم در زمینه موفقیت ، مدیریت و خانواده فعالیت می کند . بسیاری از نویسندگان و مترجمان انتشارات نسل نواندیش نیز در ارائه مطالب با مجله راز همکاری دارند .

سلاطین کسب و کار هر هفته دوشنبه ها ساعت ۱۶ تا ۱۹ در فرهنگسرای رسانه  به میزبانی امیرحسین مظاهری سیف برگزار می شود .

 

صحبت های دکتر پرتوی زاده در خصوص تکنیک های حرفه ای مذاکره
خواندن مقاله

Uncategorized

امیر حسین مظاهری سیفکسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *