اختلاف در مذاکره !! اصول مذاکره را بدانید و پیروز شوید

اختلاف در مذاکره

اختلاف در مذاکره

در هر صحبت که با هر کسی خواهیم داشت حتما اختلاف نظرهایی وجود دارد . اختلاف نظر داشتن به خودی خود بد نیست اما اینکه نتوانیم متوجه این اختلاف ها بشویم کمی مشکل ساز خواهد شد . اختلاف   بین دو نفر بدون شک پیش می آید و باید برای اینکه به نتیجه برسیم سوء تفاهم را برطرف کنیم . رفع سوء تفاهمات یعنی به تفاهم متقابل رسیدن . سوء تفاهم یا اختلاف با صحبت کردن ، حتما برطرف خواهد شد اما مدل صحبت کردن برای حل اختلاف بسیار مهم است .

در ادامه اختلاف در مذاکره ..

اصول مذاکره

در یک معامله دانستن اصول مذاکره به خوبی مشهود است . شما با دانستن اصول مذاکره یک گفت و گوی خوب را پیش رو خواهید داشت . این اصول به شما موفقیت های زیادی را هدیه خواهد داد .  یکی از اصول مذاکره برطرف کردن اختلاف ها است . بر طرف کردن اختلاف ها چندین مرحله دارد . اولین قدم برای حل اختلافات ، خوب گوش دادن است . در گوش دادن به نکات مهمی خواهید رسید .

رسیدن به نقاط اختلاف و تمایز

اختلاف در مذاکره دومین قدم  ، رسیدن به نقاط اختلاف و تمایز است . درک اختلاف و سوء تفاهم قدم خوبی برای از بین بردن آنها خواهد بود .  با درک اختلاف ها با آگاهی بهتری به حل آنها پرداخته می شود . وقتی در یک معامله اختلافات را به حداقل برسانیم قرارداد های بهتر و بیشتری را خواهیم داشت . یکی از اصول مذاکره این است که اختلاف ها را برطرف کنیم و به نقاط مشترک بیافزاییم .

وقتی اصول مذاکره را بدانیم برای برطرف کردن اختلاف ها ، بهتر پیش خواهیم رفت . در سمینار اصول مذاکره شما می آموزید که چگونه به نقاط اختلاف خود با طرف دیگر معامله پی ببرید  و چگونه آنها را بر طرف کنید .

اصول مذاکره به شما می آموزد که چگونه صحبت کنید . در اصول مذاکره هم رای شدن و هم فکر شدن در معاملات را خواهید آموخت .

 

سمینار سلاطین کسب و کار به میزبانی امیرحسین مظاهری سیف هر دوشنبه با یک کارآفرین برتر .با ما همراه باشید

 

اسدالله عسگر اولادی      
خواندن مقاله

Uncategorized

اختلاف در مذاکرهاختلاف نظراصول مذاکرهفن مذاکره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *