اختلاف در مذاکره !! اصول مذاکره را بدانید و پیروز شوید

اختلاف در مذاکره

اختلاف در مذاکره

در هر صحبت که با هر کسی خواهیم داشت حتما اختلاف نظرهایی وجود دارد . اختلاف نظر داشتن به خودی خود بد نیست اما اینکه نتوانیم متوجه این اختلاف ها بشویم کمی مشکل ساز خواهد شد . اختلاف   بین دو نفر بدون شک پیش می آید و باید برای اینکه به نتیجه برسیم سوء تفاهم را برطرف کنیم . رفع سوء تفاهمات یعنی به تفاهم متقابل رسیدن . سوء تفاهم یا اختلاف با صحبت کردن ، حتما برطرف خواهد شد اما مدل صحبت کردن برای حل اختلاف بسیار مهم است .

در ادامه اختلاف در مذاکره ..

اصول مذاکره

در یک معامله دانستن اصول مذاکره به خوبی مشهود است . شما با دانستن اصول مذاکره یک گفت و گوی خوب را پیش رو خواهید داشت . این اصول به شما موفقیت های زیادی را هدیه خواهد داد .  یکی از اصول مذاکره برطرف کردن اختلاف ها است . بر طرف کردن اختلاف ها چندین مرحله دارد . اولین قدم برای حل اختلافات ، خوب گوش دادن است . در گوش دادن به نکات مهمی خواهید رسید .

رسیدن به نقاط اختلاف و تمایز

اختلاف در مذاکره دومین قدم  ، رسیدن به نقاط اختلاف و تمایز است . درک اختلاف و سوء تفاهم قدم خوبی برای از بین بردن آنها خواهد بود .  با درک اختلاف ها با آگاهی بهتری به حل آنها پرداخته می شود . وقتی در یک معامله اختلافات را به حداقل برسانیم قرارداد های بهتر و بیشتری را خواهیم داشت . یکی از اصول مذاکره این است که اختلاف ها را برطرف کنیم و به نقاط مشترک بیافزاییم .

وقتی اصول مذاکره را بدانیم برای برطرف کردن اختلاف ها ، بهتر پیش خواهیم رفت . در سمینار اصول مذاکره شما می آموزید که چگونه به نقاط اختلاف خود با طرف دیگر معامله پی ببرید  و چگونه آنها را بر طرف کنید .

اصول مذاکره به شما می آموزد که چگونه صحبت کنید . در اصول مذاکره هم رای شدن و هم فکر شدن در معاملات را خواهید آموخت .

 

سمینار سلاطین کسب و کار به میزبانی امیرحسین مظاهری سیف هر دوشنبه با یک کارآفرین برتر .با ما همراه باشید

 

کوچ خوب و معتبر را بشناسید!
خواندن مقاله

Uncategorized

اختلاف در مذاکرهاختلاف نظراصول مذاکرهفن مذاکره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *