تست شم اقتصادی
تست شم اقتصادی

ابزار خود سنجی

اطلاعاتتو وارد کن و شم اقتصادیتو بسنج !

نام و نام خانوادگی(Required)
آیا در دوره های ثروت آفرینان تا کنون شرکت کرده اید ؟

این هم یک فرصت هست، آماده ای؟

به دلیل تقاضای زیاد و محدودیت مشاوره، دوستانی که زودتر ثبت نام میکنند، در اولویت هستند.

برای شما تعداد 25 سوال در نظر گرفته شده است که با خواندن آن باید روش و تفکر غالب زندگی خود را مشخص کنید ، میزان شرایط کنونی شماست ، توصیه می شود این تست را به 5 نفر از افرادی که شما را می شناسند و با شما حداقل 2 سال ارتباط نزدیک داشته اند داده تا در مورد شما پر کنند و میانگین امتیاز آن را با امتیازی که از خود سنجی می گیرید مقایسه کرد و در نمودار خود ترسیم کنید .

درباره مدیر و مؤسس ثروت آفرینان

من امیرحسین مظاهری سیف هستم، موسس و مدیر موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان
و مدرس دانشگاه  بخشی از فعالیت های من به شرح زیر است :

مشخصات تحصیلی:
مدیریت اجرایی گرایش کسب و کار
کارشناسی ارشد جامعه شناسی

مقالات:
بیش از ۳۰۰ مقاله چاپ شده در روزنامه های ایران، همشهری و آسیا و مجلات راه و پنجره خلاقیت

تالیفات:
ثروت نامرئی – مدیریت زمان – ۱۳۷۴ نشر هامون
پایه های نامرئی – هدف گذاری و برنامه ریزی – ۱۳۷۶ – نشر دکلمه گران
رقص عقابها – اولین رمان آموزش مدیریت ایرانی  -۱۳۸۹  – ثروت آفرینان
چالشگران- رمان آموزش تحول و مدیریت فردی ایرانی  ۱۳۹۵ – ثروت آفرینان
ایستاده در طوفان – رمان آموزش غلبه بر ورشکستگی و بحران – ۱۳۹۷ – ثروت آفرینان

خدمات ثروت آفرینان پارس

کارگاه های آموزشی

شما هم به دنبال افق‌های جدید و کشف فرصت‌های ناب هستید یا تصمیم گرفته‌اید مدار زندگیتان را بسوی پیشرفت و توسعه بچرخانید. منبع کنونی درآمدتان چیست؟ فروشندگی یا مدیر، کارآفرین یا صاحب کسب و کار. شاید فردی آماده و علاقمند به بازاریابی و فروش، رشد و جهش. کاربردی‌ترین شیوه‌ها و مهارت‌های مورد نیازتان که از تجربه الگوهای کارکشته بدست آماده است، در دسترس شماست.

کتاب، فایل صوتی و فیلم های آموزشی

شاید می‌خواهید از زندگی افراد موفق دنیا الگوبرداری کنید و بدانید چرا آن‌ها موفق شدند و با استفاده از همان اصول موفق شوید؟ این همان چیزی است که فقط در ثروت آفرینان وجود دارد. مورد کاوی افراد موفق و ناموفق که باعث شد کتاب رقص عقابها اکنون با تیراژ بالا پرفروش‌ترین کتاب مدیریتی کشور شود. همچنین فایل‌های صوتی، ویدئوهای آموزشی و چندین کتاب مدیریتی معتبر دیگر در حوزه مدیریت را در سایت ما مشاهده می‌کنید.

برگزاری سمینار

اگر می‌خواهید کارآفرینی ممتاز باشید، کسب وکارتان را توسعه دهید یا حتی راه اندازی کنید و از دنیای که در مقابلتان است بی‌اطلاع هسیتد، خانواده ثروت آفرینان با اثرگذارترین و پرتکرارترین سمینارهای آموزشی همراه و همگام شماست. اگر دوست دارید رنج کارآفرینی را نکشید اما یک کارآفرین سازمانی و نتیجه خوبی داشته باشید یا به اندازه ای که تلاش می‌کنید نتیجه بگیرید و بیشتر رشد کنید؛ همراهمان باشید.

دوره های غیرحضوری

اگر مشغله‌های کاری زیادی دارید یا دسترسی به دوره‌ها و سمینارهای حضوری ما ندارید، نگران نباشید. می‌توانید در دوره‌های غیر حضوری ما شرکت کنید و پا به پای سایر دانشجویان ما به کسب مهارت مورد نیازتان بپردازید. ثروت آفرینان با در نظر گرفتن نیاز همه‌ی مخاطبان خود دوره‌های غیرحضوری را برنامه ریزی و ارائه کرده است همین الان دوره مدیریتی خودت را انتخاب کن و آینده درخشانت را بساز.