بسیاری از افراد فکر می کنند که تدریس، شغلی ساده و البته کم درآمد است. درمقابل این تفکر هم بیش از 74% از مردم فکر می کنند افرادی که در حوزه های روانشناسی، ثروت و حتی کارآفرینی تدریس می کنند کار دیگری را بلد نیستند و صحبت هایشان ارزش شنیدن ندارد. براساس پژوهش های میدانی از 2300 نمونه تصادفی، این افراد 2 دلیل قاطع برای این تصور خود دارند:

  1. تعدادی کتاب خوانده و الکی بلغور می کند؛
  2. اگر خودش بلده، چرا حال خودش خوب نیست؟

اگر بخواهیم جامعه مدرسین کشور را بررسی کنیم با این حقیقت دردناک آشنا می شویم که حق با اکثریت است؛ اما عده کمی وجود دارند که از این امر مستثنی هستند. به عبارتی هم حالشان خوب است و هم درآمد خوبی دارند.

اما چرا و چگونه این تعداد کم توانسته اند!

ثروت آفرینان که اساس آن بررسی مدل های موفق و ناموفق ایرانی بوده است، بیش از 3600 موردکاوی از افراد و سازمان های موفق و ناموفق ایرانی را داشته است. نتیجه این موردکاوی پرفروش ترین کتاب مدیریتی ایران است. امروزه این کتاب به توصیه و سفارش رئیس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در اکثر مراکز معتبر آموزش کارآفرینی تدریس می شود. تصمیمی متفاوت گرفته است.
این تصمیم براساس اتفاقاتی است که امسال رخ داده است.

  1. چندین دعوت از دانشگاه های معتبر کشور برای تدریس، شیوه تدریس کتاب رقص عقابها و جدیدا کتاب چالشگران
  2. درخواست راهنمای آموزشی، جزوه تمرین و… .

لذا این مجموعه برابر نیازسنجی انجام شده در نظر دارد در آغاز دومین دهه از فعالیت تحسین برانگیز خود اقدامی بزرگ را آغاز کند.

کلاب سخنرانان حرفه ای ایران – ثروت آفرینان

عده قلیلی که توانسته اند به درآمد خیره کننده برسند دو ویژگی دارند:

  1. تدریس، تنها منبع درآمدشان نیست؛
  2. محتوای کاربردی و تجربه شده دارند، نه تئوری های کتابی.

این باشگاه در نظر دارد افرادی که سابقه تدریس دارند را برای آموزش مفاهیم ثروت آفرینان بر اساس کتاب رقص عقابها آموزش دهد. به برگزیدگان اعتبار لازم برای آموزش در سراسر کشور اعطا می شود و از آنها حمایت معنوی خواهد شد.

با این اعتبار افراد می توانند با نقشه راه تجربه شده در طول 2 سال با کمتر از پول 2 نخ سیگار در روز به درآمد ماهانه 10 تا 30 میلیون تومان برسند و افراد برتر برای ورود به یکی از TOP TEN های سال 2022 آماده شوند.

این تصمیم فقط برای ایجاد شغل ثروت آفرین برای عده ای قلیل گرفته نشده است. اکنون کشور نیاز مبرم به توسعه آموزش های ثروت آفرینی در همه سطوح دارد تا با تحول رفتار اقتصادی آحاد مردم  این نتایج دردناک تغییر کند.

همانطور که دکتر مظاهری به دفعات در سخنرانی های خود گفته است:

آنچه امروز مانند موریانه در حال منهدم کردن اقتصاد ملی است، رفتار غلط مالی غالب افراد جامعه عنوان شده. پادزهر این موریانه، آموزش های است که ندیده ایم.

به عبارت دیگر کلاب سخنرانان حرفه ای ایران – ثروت آفرینان در حال شکل گیری برای پرورش مربیانی است که بتوانند جنگنده های اقتصادی حال و آینده ایران را تربیت و هدایت کنند.

چگونه ؟!

براساس برآوردهای اولیه، این شبکه بزرگ ترین شبکه آموزشی کشور ارزیابی شده است و می تواند با خط شکنی در حوزه کسب و کار و کارآفرینی فصل جدید را برای اقتصاد مولد کشور رقم بزند و با تربیت حرفه ای فعالان اقتصادی بازارهای از دست رفته را به کام ایران و ایرانی شیرین کند.

چرا کمتر از 5 درصد افرادی که به فن تدریس و سخنرانی تسلط دارند می­­توانند به درآمد چند صدمیلیون در سال برسند؟

حال آنکه کشور 80 میلیون نفره ایران بسیار تشنه مدرسین معتبر، پرمحتوا و کاربردی است.

چرا این دوره ضروری است؟

بسیار از کارآفرینان، اساتید دانشگاه، مشاورین و مدرسین روانشناسی علاقمند هستند که با تدریس به کسب درآمد و اثرگذاری بر دیگران بپردازند، داشتن یک محتوای اثرگذار، با استاندارد آموزش و قابلیت ارائه مدرک و از همه مهمتر امکان تداوم یادگیری با حمایت یک مرکز معتبر امتیاز بزرگی محصوب میشود. با توجه به شرایط جامعه موسسه ثروت آفرینان برای رفع نیاز مدرسین و دانشجویان و نیاز به تربیت استادیار برای دوره MBA و DBA اقدام به برگزاری این دوره برای سال 1401 نموده است و تعداد محدودی از واجدین شرایط را پذیرش می نماید.

تعاریف کلی

کلاب سخنرانان حرفه ای ایران-ثروت آفرینان چیست؟

محل پرورش و رده بندی مدرسان ثروت آفرینی در کشور است و اعتبار سنجی و اعتبار دهی با آنان و حمایت معنوی از آنان از وظایف ما است.

دوره ها

 هر کتاب یک دوره آموزشی دارد که سفیران برای آن آموزش می بینند، تا بتوانند محتوی اثرگذاری را انتقال دهند.

سفیر کیست

که با سابقه تدریس در باشگاه سخنرانان حرفه ای پذیرفته شده است و با تدریس کتابهای ثروت آفرینان بعنوان سفیر ثروت آفرینان به تحول زندگی افراد و کسب و کارشان کمک می کند. این افراد دارای توانائی بالائی هستند و برای پیشرفت شخصی و کمک به دیگران نیاز به محتوی، بازآموزی، حمایت اعتباری و ارائه مدرک به دانشجویان خود توسط موسسه ثروت آفرینان دارند.

محتوی تدریس

 کتابهای رقص عقابها، چالشگران، سلام ژنرال، غلبه بر ورشکستگی و… .

دانشجویان

 افرادی هستند که سفیران به آنها آموزش می دهند.

قوانین و مقررات

 مجموعه دستور العمل هایی که سفیران برای حفظ اعتبار خود و کلاب سخنرانان حرفه ای ایران  به کار می بندند و براساس نیازهای جامعه این دستور العمل ها هر سال بازنگری و ارائه می شود.

سفیران افراد مستقلی هستند که از طرف کلاب سخنرانان حرفه ای ایران  حمایت محتوایی می شوند تا بتوانند در کلاس های خودشان و متقاضیان به تدریس استاندارد کتاب های ثروت آفرینان بپردازند.

با توجه به هزینه های برگزاری دوره های تربیت مربی تعدادی از کارآفرینان کشور به حمایت مالی از دوره پرداخته اند و این مهم باعث شده است برای 45 نفر امکان استفاده از 60% تخفیف فراهم شود.

این افراد بعد از طی دوره موفق به دریافت جواز رسمی دوساله تدریس ثروت آفرینان شده و بنا به عملکرد شان امتیاز دریافت می کنند. مدرسین در سایت معرفی شده و می توانند از امتیاز معرفی نامه سایت برای معرفی خود به نهادها و ارگانها و کارخانه جات استفاده نمایند
در دوره آموزشی شیوه تدریس موثر کتابها آموزش داده میشود و راهنمای آموزشی و پاورپوینت در اختیار آنها قرار می گیرد
این دوره که شامل سه کتاب می باشد برای افراد که از طریق مدرسین رسمی آموزش می بینند امتیاز دریافت مدرک موسسه را خواهد داشت.

برخی از دوره های برگزار شده

تعداد دوره های برگزار شده

0 سمینار
شم اقتصادی
0 دوره
مدیریتی
0 دوره
فرهنگی
0 دوره
اجتماعی

از من بپرسید

ثبت نام کنید