سبد خرید
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
100% پرداخت مطمئن!
تومان 0

ثبت نام وبینار

شم اقتصادی

برای شرکت در وبینار فرم زیر را پر کنید !

درباره دوره بیشتر بدانید …

این که در اوضاع بد و نا به‌ سامان اقتصادی، سرمایه‌تان را چگونه و در چه راهی صرف کنید، بسیار اهمیت پیدا می‌کند. دلار بخرید یا سکه؟ خانه بخرید یا پول‌هایتان را در بانک نگه دارید؟ کالا و خدمت‌تان را به صورت نقدی بفروشید یا اقساطی؟ و… . این‌ها بخشی از تصمیماتی است که شما با داشتن مهارت شم اقتصادی می‌توانید بهترین گزینه را برای کسب و کار و زندگیتان انتخاب کنید.

 در مواجه با مشکلات و دو راهی‌ها، مهم است که طرز فکرتان ثروت ‌آفرین باشد و نه فقرآفرین!

مخاطبان این دوره چه کسانی هستند؟

مخاطبان این دوره را فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان داخلی صنعتی و صنفی، مدیران عامل، مشاوران و سرپرستان شرکت‌ها و کارگاه‌ها، بازاریابان و کارشناسان فروش و مغازه‌داران و فروشندگان و کسانی که در کسب کارهای شبکه‌های مجازی فعالیت می‌کنند و حتی افراد جوانی که تازه تصمیم به وارد شدن در دنیای کسب و کار را دارند، تشکیل می‌دهند.

تجربه بیش از ۸۰۰۰ نفر در خانواده بزرگ ثروت آفرینان نشان می‌دهد که این دوره اثری عمیق بر قدرت تشخیص و تقویت شم اقتصادی می‌گذارد.

ما در این دوره با 8 ساعت آموزش متفاوت و کاربردی در کنار شما هستیم و در این دوره شرکت کنندگان شاهد دو مدل تمرین هستند. در مدل اول این تمرین درون جلسه به صورت فردی و گروهی انجام می‌شود و در مدل دوم چند تمرین اثرگذار با توجه به مدل کسب و کار افراد ارائه می‌شود تا بعد از سمینار در منزل پیاده‌ سازی کنند، تا در روز دوم جلسه با آن الگوسازی کنند.

آنچه به دست می آورید