هدیه ثروت آفرینان

برای استفاده هر چه بیشتر شما، ثروت آفرینان فایل‌های زیر را به عنوان هدیه به شما تقدیم می‌کند.

وبینار آنلاین

رایگان ببینید و دانلود کنید

وبینار تمرکز طلایی رایگان

جهت دانلود کلیک کنید.

تفکر کسب و کار - با بهره مندی از HBX دانشگاه هاروارد

دانلود رایگان وبینار

کتاب صوتی

رایگان بشنوید و دانلود کنید

کتاب صوتی این است بازاریابی اثر ست گودین رایگان

به روایت مهندس مظاهری و با صدای با صدای رویا معینی

چه بخواهیم، چه نخواهیم بازاریابی تغییر کرده است، دهه 2020 یک دنیای جدید است. تجربه هم نشان میدهد شگردهائی مانند معرکه گیری ، بازارگرمی و ارسال بی هدف پیام مانند گذشته جواب نمی دهد، درحال حاضر بهترین راه برای بازاریابی این است که اصطلاح قبیله را بشناسید، قبیله‌ای بیابید و به آنها کمک کنید تا بهترین خود باشند، این که چگونه آنها را به سفری روحانی ببرید را به نقل از ست گادین به زیبائی در این خلاصه کتاب برایتان می گویم.

دانلود رایگان

فیلم سینمایی

پر از نکات آموزشی و تاثیر گذار

فیم سینمایی شکست ناپذیر رایگان

رایگان ببینید و دانلود کنید!

فیلم سینمایی شکست ناپذیر شکست ناپذیر داستان واقعی یک قهرمان المپیک به اسم لوئی زامپرینی است که در دوران جنگ جهانی دوم به عضویت نیروی ارتش آمریکا درآمد. در این فیلم سینمایی تاثیر باورها، تشویق‌ها و طرز فکر افراد را بر روند زندگی، موفقیت و شکست افراد می‌بینیم.

دانلود رایگان فیلم

پادکست صوتی شکست ناپذیر رایگان

با صدای مهندس امیرحسین مظاهری

شکست ناپذیر داستان واقعی یک قهرمان المپیک به اسم لوئی زامپرینی است که در دوران جنگ جهانی دوم به عضویت نیروی ارتش آمریکا درآمد. در سال ۱۹۴۳ هواپیمایی که او و ده سرباز دیگر که سوارش بودند در اقیانوس آرام سقوط کرد و هشت نفر کشته شدند. سه سرباز زنده مانده (از جمله زامپرینی) بدون آب آشامیدنی و غذا ۴۷ روز کامل و پر از رعب و وحشت را بر روی دو قایق نجات بادی گذراندند. در اقیانوس سرگردان شدند. پس از مدتی زامپرینی به همراه دوستش توسط نیروهای ژاپن اسیر شده و و به یکی از اردوگاه‌های اسرای جنگی اعزام شد. او تا آخر جنگ در اسارت باقی می‌ماند و شکنجه‌های زیادی را تحمل می‌کند. این فیلم جزو فیلم های توصیه شده در گنجینه تصویری ثروت آفرینان می باشد.

دانلود رایگان پادکست

فایل تمرین تمرین

دانلود فایل تمرینی

با توجه به اینکه اطرافیان شما مستقیم بر حال شما و درآمد شما اثر دارند دیدن فیلم شکست ناپذیر را به آنها توصیه کنید و کمک کنید که این مراحل یعنی گوش دادن پادکست و تمرین را انجام دهند و بعد در مورد آن باهم صحبت کنید.

دانلود فایل تمرین

وبینار آنلاین

رایگان ببینید و دانلود کنید

وبینار کاراکتر ثروت آفرینان رایگان

همراه با معرفی دوره mba ثروت آفرینان

ویژگی های شخصیت کارآفرین

دانلود وبینار

پکیج استثنایی رقص عقابها

مجموعه سه جلدی رقص عقابها نوشته امیرحسین مظاهری سیف از برترین کتب مدیریتی و تجارت در ایران است که توانسته مقام پرفروش ترین کتاب مدیریتی ایران را به خود اختصاص دهد.

این مجموعه شامل ۳ کتاب ارزشمند  به نام های زیر میباشد:

  1. کتاب رقص عقابها ( جلد اول)
  2. کتاب چالشگران (جلد دوم)
  3. کتاب غلبه بر ورشکستگی (جلد سوم) (به تازگی منتشر شد!)

نثر این کتابها روان ، شیوا و ساده و بیان آن داستان گونه است. نویسنده در هر یک از این کتاب ها داستان زندگی افراد و کارآفرینان ایرانی را به زیبایی تعریف کرده و شما با خواندن آن طوری با داستان همراه میشوید و شخصیت های داستان را در مقابل خود تصور می کنید که انگار خودتان آن ماجرا را زندگی کرده اید. بیان این کتاب به قدری جذاب و گیراست، که خواننده را وا می دارد تا بدون هیچ چشم بر هم زدنی داستان را دنبال کند.

 

 99,000 تومان

اگر به من کمک کنی! یعنی بخونی، یاد بگیری، تمرین کنی و بکاربگیری،

بهت قول میدم معجزه زندگیت شروع میشه.