سبد خرید
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
100% پرداخت مطمئن!
تومان 0

مرتضی مرادی مطلق ، خالق برند مطلق

فهرست مطالب

مرتضی مرادی مطلق

مرتضی مرادی مطلق

مرتضی مرادی مطلق در خانواده ای کارگر دنیا آمد . پدرش در حرفه اش موفق بود . شغل پدرش ساخت و ساز بود و مهندسان جوانی از تجربیات ایشان استفاده می کردند . تخصص ایشان تعمیر ابنیه تاریخی بود .

پدرش دوست داشت فرزندانش کارگران خوب و موفق باشند . این پدر معتقد بودند که زندگی آینده ماشینی می شود . مرتضی در سال 1344 وارد عرصه قالب سازی شد . اولین فعالیتش در زمینه قالب بیگودی بود . او و تمامی برادرانش در حرفه قالب سازی به کار مشغول شدند .

قالب سازی

در محل جدیدی که پدرش برای آنها ساخته بود به قالب سازی پرداختند و ماشین ، قطعه و قالب را با هم می ساختند . در آن سال ها سوالات تخصصی در مورد کار را از اساتید دانشگاه ها مانند پرفسور دوامی و پرفسور حجازی پرس و جو می کرد .

از سال 48 به صورت شبانه به تحصیل پرداخت و زبان انگلیسی را هم به خوبی آموخت . هدفش تحصیل در آمریکا بود در رشته الکترونیک . مجله دانشمند را مطالعه می کرد .

در آن مجله با کامپیوتر نیز آشنا شده بود . اهل مطالعه بود و زیاد کتاب می خواند . در آن سال ها یکی از آرزو هایش این بوده که دچار بیماری شود که خواب از سرش بپرد که راحت تر بتواند شب ها به مطالعه و درس هایش بپردازد .

زمان جنگ

در دوران جنگ تحمیلی چند سالی را در جبهه ها جنگید . در جنگ با معرفی نامه برای تعمیر تانک ها مشغول به فعالیت و خدمت رسانی شد . لازم به ذکر است که این مدت تقریبا سه سال طول کشید و به خاطر شرایط ارتش خیلی در جبهه دوام نیاورد .

بعد از جنگ

بعد از جبهه به آموزش نیروی انسانی پرداخت و شروع کرد به تربیت نیرو های ماهر چون آن زمان جامعه با فقر نیروی انسانی مواجه شده بود .

با بردار کوچکش و حمید حسنی شریک شد و کارخانه ای را افتتاح کرد که مهر کار نام گرفت . در کنار این شرکت مهر کام پارس هم شکل گرفت که کارهای مهندسی را انجام می داد .

ایشان در سمینار سلاطین کسب و کار 7 اسفند ماه در سمینار سلاطین کسب و کار به میزبانی امیرحسین مظاهری سیف در فرهنگسرای رسانه حضور خواهند داشت.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید