سبد خرید
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
100% پرداخت مطمئن!
0

علی نقیب ، مدیر شرکت داروگر

فهرست مطالب

علی نقیب

علی نقیب ، سهامی عام شرکت داروگر

علی نقیب سال 1335 در تهران در یک خانواده متوسط متولد شد . پدر ایشان مغازه پارچه فروشی داشت . تنها پسر خانواده در میان 4 خواهر بود . کودکی اش را در کوچه های غرب تهران گذراند . از کودکی علاقه شدیدی به درس و مدرسه داشت . خلبان شدن را بسیار دوست می داشت . وقتی وارد مدرسه شد و با مشاغل دیگر آشنایی پیدا کرد به رشته های مهندسی تمایل پیدا کرد .

دانشگاه

بعد از اتمام دوران مدرسه به دانشگاه وارد شد . پدرش به او قول داده بود که اگر در دانشگاه قبول شود برایش ماشین بخرد و این کار هم را کرد . تحصیلات خود را در دانشگاه در یکی از رشته های مهندسی به پایان رساند . پس از فارغ التحصیلی به کار مشغول شد . علی نقیبی هدیه پدر را فروخت و پول آن را برای خود به سرمایه تبدیل کرد . در اتاقی دود گرفته در پشت پارک شهر کار می کرد . بوی صابونی که در آن محله می ساخت به تمام محله ها می رفت . بویی بود آشنا که همه آن را می شناختند . صابون در آن زمان ها بیشتر برای درمان بیماری های قارچی استفاده می شده است .

جوانی

زمانی صابون های خوش بوی فرنگی چمدان بزرگان و رخت و لباس آنها را عطرآگین می کرد اما خیابان بوی فقر می داد . مردم از سر ناچاری چرک دست هایشان را با خاکستر و گل پاک می کردند . مهندس علی نقیب آن زمان جوان بود . ساعت ها در آن اتاق دود گرفته کار می کرد . بر دیگ چند منی خم می شد . آنچه که به فکرش می رسید در آتش می پخت و در قالب به آن شکل می داد . روی صابون هایی که می ساخت نام خود را حک می کرد . کوله بارش را پر می کرد از این ساخته دست و راهی می شد .

داروگر

سال ها بعد داروگر نام آشنایی بود که همه آن را پذیرفته بودند . این محصول از دل ایران بیدار شده بود . با دستان ایرانی ها سازگار بود و سلامتی و بهداشت را به مردم هدیه داده بود . علی نقیب بنیانگدار شرکت داروگر وقتی از صابون نخل و زیتون و دیگر محصولات داروگر صحبت می کند گویی می خواهد صحبتی در مورد فرزندان داشته باشد . اشک شوق می ریزد وقتی از بهتر شدن محصولاتش حرف به میان می آید.

آقای نقیب در سمینار سلاطین کسب و کار به میزبانی امیرحسین مظاهری سیف در روز دوشنبه 30 بهمن ماه 1396 در فرهنگسرای رسانه حضور خواهند داشت.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • نقیب که موسس داروگر نیست.مدیرعامل بود.مدیر عامل بعد از انقلاب.موسسین داروگر که نقیب رو راه نمیدادن اصلا اگه بودن.مدیران دولتی صنعت کشور رو به نابودی کشوندن

دیدگاهتان را بنویسید